Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  П'ятниця Q & A: Ленс Бахманн на SEO спільноти Philly і перебуваючи на рекламному щиті

  Якщо ви піднялися до 95, то ви вже познайомилися з Лансом Бахманом.

  Засновник Росії 1SEO стояв перехресно озброєний на рекламному щиті, проповідуючи значення SEO протягом місяців над східною артеріальною дорогою Філадельфії. На перший погляд, рекламний щит виглядає як маркетингова кампанія від національної компанії, але Northeast Philadelphia уродженець швидко розширює бізнес прямо тут, у районі Філадельфії, рахуючи місцеві компанії, такі як Sweat Fitness, Centre City ladder15 і Holt's Cigar серед своїх клієнтів.

  Заснована в 2010 році, компанія має 15 співробітників у своїх офісах Southhampton і 96 в Індії Заснована в 2010 році, компанія має 15 співробітників у своїх офісах Southhampton і 96 в Індії.

  "Ми застрягли тут, як сардини прямо зараз", говорить Бахманн, додаючи, що компанія планує великий крок цього місяця.

  Ми ссіли з guy на billboard про що його люблять, um, бути на billboard та чому він запрошує вас грати аркадні ігри у його новому офісі компанії у Bristol. Bachmann також обговорює SEO спільноти Філадельфії і чому він не переїхав до 4-го і Bainbridge.

  Поясніть, що робить 1seo, як я п'ятирічний.

  Якщо у вас є продукт або послуга, ми знайдемо найкраще ключове слово, яке допоможе вам отримати найкраще перетворення за допомогою плати за клік і органічних посилань ... Ми не робимо жодних трюків з чорної капелюхи. Ми не затримуємо людей заручниками, всі наші угоди є місячними.

  Наш офіс буде зовсім іншим виглядом і відчуттям, ніж що-небудь побачене у Філадельфії

  Розкажіть нам про нове місце, куди ви переїдете в Брістолі.

  Ми хочемо, щоб це було відкрите технологічне співтовариство, де наші клієнти та фрілансери можуть приїхати працювати з нашого місця. Ми поставимо туди аркадні ігри. У нас є великі екрани, де люди можуть скористатися Skype до нашого офісу в Індії. Це буде зовсім інший вигляд і вигляд, ніж що-небудь побачене у Філадельфії.

  Ви сказали, що у вас є офіс в Індії?

  У нас є повномасштабний офіс з 100 чоловік у Індії, що робить будівництво ланок, робочі місця для розвитку, такі речі.

  Що означає підключення?

  Ви можете зробити взаємне будівництво посилання для перемикання посилань з іншим веб-майстром з правильними тегами і рейтингом сторінок. Інший спосіб полягає в тому, щоб робити подання каталогу або підходити до блогів, які закріплюють правильні ключові слова для вашого сайту.

  Ми часто отримуємо затоплені контактною формою і електронною поштою спам з людьми просять нас зробити "обмін посиланнями", я припускаю, що це те, що ви говорите, але на більш низькому рівні.

  Проблема в тому, що сайти, які запитують, можливо, мають низький рівень PageRank і не знаходяться в тій же галузі, що й ви. Іноді вони просять вас покласти посилання так, щоб це зробило їхній сайт "авторитетом". Отже, ви повинні зробити повний аналіз, чи ці речі мають сенс для вас.

  Що це таке бути на рекламному щиті?

  Ви не отримуєте так багато дівчат, як ви думаєте, це насправді болить вас, я думаю [сміється].

  Хто-небудь підійшов до вас і сказав: "Я знаю, що це дивно, але ти хлопець на білборді?"

  Абсолютно. Я один з 14 дітей з Північно-східної Філадельфії, тому я знаю багато людей.

  Що потрібно для переміщення 1SEO в місто? Чому Брістоль?

  Я хотів купити будівлю на Південній вулиці близько 4-го та Bainbridge . Я привіз бухгалтера і це не було Можлива зона так що я був би знищений податків. Як роботодавець я мав би сплачувати своїм працівникам податок на заробітну плату в Філадельфії. Вони не хочуть, щоб чотирипроцентна зарплата скоротилася через це.

  Що таке спільнота SEO у Філадельфії?

  Є тільки дві реальні SEO компанії тут у Філадельфії. Нас і Інтерактивний SEER . Є багато веб-дизайнерів у Філадельфії, які кажуть, що вони можуть це зробити, але вони не можуть. Зроби мені і Віль [Рейнольдс, засновник SEER Interactive] говорити? Ми йдемо на ті ж конференції, і я кажу "привіт", але немає великого зв'язку між SEO компаніями тут або по всій країні. Всі просто роблять свою справу.

  Для того, щоб Філадельфія була таким великим ринком, дивно, що ви і SEER є єдиними двома компаніями. Це дуже багато ставка і не багато риби.

  І тому ми ростемося стрімко.

  Нижче Lance Bachmann пояснює SEO.

  [tech] FwG_zEaNfxE [/ tech]

  -30-

  Ви сказали, що у вас є офіс в Індії?
  Що означає підключення?
  Що це таке бути на рекламному щиті?
  Хто-небудь підійшов до вас і сказав: "Я знаю, що це дивно, але ти хлопець на білборді?
  Що потрібно для переміщення 1SEO в місто?
  Чому Брістоль?
  Що таке спільнота SEO у Філадельфії?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»