Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Pagination vs Infinite Scroll: Який для вас?

  1. Pagination проти Infinite scroll: що кажуть експерти?
  2. Нагадуємо: Розбиття та нескінченне прокручування

  Питання пагінації проти нескінченного прокручування найчастіше виникає в контексті електронної комерції та списків продуктів, але ми можемо застосувати ті ж ідеї і в інших сценаріях.

  Чому це важливо, що я вибираю?

  Перш за все, зручність використання не є однаковою між двома варіантами. Звичайно, ви хочете, щоб ваш сайт був максимально зручним для користувачів . Але не переходьте до висновку занадто швидко: є плюси і мінуси обох варіантів.

  Pagination проти Infinite scroll: що кажуть експерти?

  Smashing Magazine повідомляє нам, що досліджувані виявили повільний розбиття сторінок , і коли сайт був розбитий на сторінки, вони розглядали менше елементів . Проте вони провели більше часу на першій сторінці . Навпаки, вони розглядали більшу кількість пунктів, коли сайт використовував нескінченний прокручування, але користувачі переглядали об'єкти в цілому, а не витрачали час на перегляд кожного окремого елемента. Вони повідомляють нам, що користувачі мобільних пристроїв, як правило, не бажають чекати наступної завантаження сторінки.

  Також загальновизнано, що нескінченна прокрутка також робить нижній колонтитул в основному недоступним, оскільки нові результати постійно підштовхують його вниз по сторінці. Отже, якщо ви хочете, щоб користувачі мали доступ до нижнього колонтитула, це важливий момент.

  SEO гуру Yoast  говорить нам, що: SEO гуру Yoast говорить нам, що:

  • Нескінченний прокручування найкращий, якщо ви хочете, щоб користувач сканував елементи, а не фокусувався на конкретному.
  • Розташування є відмінним способом для користувача знайти потрібний елемент, який він шукає, так що це ваш оптимальний вибір, якщо ваша мета покращить ваш SEO.

  Відкрити вихідний код для U згодні з тим, що нескінченний прокручування є найкращим вибором для мобільних пристроїв. Однак вони вказують, що:

  «При розбитті сторінок у вас є фіксована точка початку і кінцева точка. Це допомагає клієнтам дізнатися, яка саме сторінка містить тип продукції, яку вони хочуть. Вони не повинні прокручуватися нескінченно, але можуть контролювати свої пошуки ».

  Існує також посередній розв'язок, який складається з додавання кнопки "завантаження більше" внизу сторінки. Це дозволяє клієнтові вибирати завантаження більшої кількості елементів на одній сторінці, що створює враження нескінченного прокручування, не примушуючи його чекати довгого часу завантаження сторінки.

  Нагадуємо: Розбиття та нескінченне прокручування

  • Якщо ви хочете, щоб користувач знаходився в режимі «відкриття» і бачив простір ваших продуктів або статей -> використовуйте нескінченну прокрутку
  • Якщо ваша аудиторія в основному на мобільних пристроях -> використовуйте нескінченну прокрутку
  • Якщо потрібно, щоб ваш нижній колонтитул залишався доступним -> використовуйте розбиття сторінок
  • Якщо ви бажаєте, щоб користувач швидко переглядав певний елемент, витрачав більше часу на першу сторінку або переглядав окремі елементи в глибині -> використовувати розбивку сторінок
  • Якщо ви не впевнені, що найкраще відповідає вашим налаштуванням -> зв’яжіться з нами, ми будемо раді подумати про вас.

  Pagination проти Infinite scroll: що кажуть експерти?
  Чому це важливо, що я вибираю?
  Pagination проти Infinite scroll: що кажуть експерти?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»