Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Параметри помилкового запиту, Sneakiest виду негативних SEO

  1. False-Parameter-Attacks може вбити ваш CTR
  2. Знищення перетворення
  3. Google Panda
  4. Як не запобігти цьому типу негативного SEO
  5. Найкращий спосіб запобігти шахрайству з параметрами запитів
  6. БОНУС: рішення для допінгу ahrefs

  Негативні SEO , Технічні SEO Негативні SEO  ,  Технічні SEO  False-Parameter-Attacks може вбити ваш CTR  Цей пост є частиною серії негативних SEO

  False-Parameter-Attacks може вбити ваш CTR

  Цей пост є частиною серії негативних SEO. Ознайомтеся з керівництвом моїх початківців для негативного SEO, щоб побачити інші поширені атаки і як їх захистити.

  90% випадків, коли SEO говорять про негативний SEO, ми пропускаємо мелодраматичну тему спам і неприродних посилань. Незважаючи на це, кожного разу, коли я поясню "клієнтам або класу" вибухи Fiverr, я отримую чутний OMG.

  Не зрозумійте мене неправильно, негативний SEO був великою проблемою до тих пір, поки Scrapebox був навколо. Але сьогодні, я б хотів, щоб світити трохи світла на невиразне і Nastier двоюрідного брата посилання спам ... незручний, природний вид негативного SEO. Його назва? Добре, я не думаю це маю одне… Але Девід McSweeney назвав їх "помилковими атаками параметрів », І я думаю, що це підходить.

  Коли-небудь отримати високий авторитет, білий капелюх посилання, що ви хочете піти ? Ні? Дозвольте мені показати вам, чому ви, можливо, захочете перевірити свій профіль зворотного зв'язку.

  Скажімо, ви є власником сайту електронної комерції pottingsoil.com (і ви продаєте найкращу грунту). На вашій лише сторінці продукту (pottingsoil.com/product/) у вас немає канонічного посилання.

  Тепер кажуть, що я володію сайтом bestsoil.com, і ми є жорсткими конкурентами. Я вирішу, що я збираюся піти до своїх друзів-журналістів у «Журналі садівників» і опублікувати твір про ваші продукти. Чудово, чи не так? Безкоштовна експозиція!

  У цьому творі я посилаюся на pottingsoil.com/product/ ? Our -soil-sucks .

  Знищення перетворення

  Тому що я відчував додаткове зло, я побудував інакше білий капелюх, високий авторитет посилання на важливі не-canonicalized сторінку на вашому сайті - і з особливо невтішні запит param. Це обговорювалося в Росії цей / r / bigseo пост . Ідея полягає в індексації сторінки нашого ґрунту, яка розташована поруч з вашою високоякісною сторінкою продукту, і спостерігати за тим, як органічний вибух CTR.

  Існують й інші великі наслідки, якщо залишиться невирішеним:

  Google Panda

  Коли люди розмовляють Оновлення основного алгоритму Google Panda , вони зазвичай згадують тонкий або повторюваний вміст. Найкращий спосіб створити це для сайту конкурента? Знайдіть на своєму сайті неконкретизовану сторінку та посилайтеся на десятки варіантів параметрів запиту.

  Як не запобігти цьому типу негативного SEO

  Налаштування параметрів Google у консолі пошуку : це потужний інструмент, але вирішує проблему лише для Google. Якщо ви не плануєте блокувати параметри запиту глобально, це буде нескінченна гра кішки і миші.

  Блокування параметрів запиту в файлі robots.txt: це свого роду безтурботний ядерний варіант. Як правило, мені не подобаються рішення, які обмежують те, що ви можете робити легітимно на вашому сайті, і якщо ви коли-небудь захочете індексувати сторінку з параметрами запиту, це не дозволить.

  Зняття параметрів запиту в .htaccess, серверному блоці nginx тощо . Не є вентилятором з тих самих причин.

  Найкращий спосіб запобігти шахрайству з параметрами запитів

  Відповідь тут проста: використовуйте канонічні посилання! Хороша, консолідована канонічна зв'язок майже завжди є правильною відповіддю на вирішення проблем з параметрами запиту. Для допомоги у розумінні та впровадженні хороших каноніків… Ну, я посилаю вас до пана McSweeny та іншої частини Інтернету. Це так само легко виправити, як це може бути нагляд.

  Друге найважливіше, звичайно, полягає в тому, щоб контролювати ваш профіль зворотного зв'язку або в консолі пошуку, або за допомогою інструмента, як-от ahrefs. Також слідкуйте за будь-яким дивним трафіком рефералів у вашому аналітичному інструменті.

  Третя найважливіша річ - сканувати ваш сайт за допомогою інструмента, як Screaming Frog, щоб ідентифікувати будь-які сторінки без канонічних посилань!

  БОНУС: рішення для допінгу ahrefs

  З тих пір, як блог ahrefs був місцем, де пан McSweeney придумав фразу "помилкові атаки параметрів", і він пояснює, як він запобіг помилкові атаки параметрів на ahrefs, я хочу показати геніальне рішення, яке команда ahrefs розробила для захисту від такого роду негативний SEO.

  Давайте звернемося до самої ситуаційно іронічної сторінки ahrefs, яку ми можемо знайти: їх нове оголошення для технічного SEO!

  Давайте звернемося до самої ситуаційно іронічної сторінки ahrefs, яку ми можемо знайти: їх нове оголошення для технічного SEO

  На перший погляд ця сторінка фактично не має канонічного посилання. Легка мета для запиту param spam, чи не так? Ви навіть можете спробувати щось підступне, наприклад, зробити блог із цим посиланням :

  https://ahrefs.com/jobs/very-technical-seo? наймайте-мене-plz-ваше-ім'я-тут

  Але ahrefs не chump. Постарайтеся - як тільки ви кинули довільний параметр запиту за URI, сторінка генерує фрагмент, який канонізує новий варіант на домашню сторінку, і він не індексує небажане посилання, яке ви тільки що зробили, як додаткову обережність.

  Постарайтеся - як тільки ви кинули довільний параметр запиту за URI, сторінка генерує фрагмент, який канонізує новий варіант на домашню сторінку, і він не індексує небажане посилання, яке ви тільки що зробили, як додаткову обережність

  Так кльово.

  ДО ШЛЯХУ: Сподіваюся, що це не означає, що я фактично не виступаю за будь-які негативні методи SEO в цих повідомленнях! Будь ласка, грайте справедливо.

  Чи є ваш власний негативний досвід SEO? Я щось пропустив? Дайте мені знати в коментарях!

  Опубліковано Nate 2 вересня 2017 року.

  0 коментарів до цих пір.

  Його назва?
  Ні?
  Чудово, чи не так?
  Найкращий спосіб створити це для сайту конкурента?
  Легка мета для запиту param spam, чи не так?
  Com/jobs/very-technical-seo?
  Чи є ваш власний негативний досвід SEO?
  Я щось пропустив?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»