Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Парк тренерів Hang-seo: "Я вдячний, але хочу бити Hiddink"

  Вчителі в'єтнамських команд мають успішну відпустку після того, як їм допомогли в Азії 8, коли допомагали своїм студентам бути в чотирьох командах. Ім'я та обличчя Park Hang-seo знову познайомилися з корейським любителем футболу, після того, як він був помічником менеджера Гуса Хіддінка, щоб привести національну збірну до 4-го чемпіонату світу 2002 року.

  У відкритій розмові на форумі "Інновації в майбутньому" пан Парк виявив, що він не зміг подати заявку на роботу в Китаї, перш ніж прийняти запрошення очолити в'єтнамські команди. Він сказав, що нелегко знайти хорошу роботу в Кореї, і він сам хотів кинути виклик собі за кордоном.

  Тренерський парк Hang-seo коливався, коли приймав слова віце-президента  VFF Доан Нгуєн Дюк  про провідні в'єтнамські команди
  Тренерський парк Hang-seo коливався, коли приймав слова віце-президента VFF Доан Нгуєн Дюк про провідні в'єтнамські команди. Фото: CCT

  Пан Парк колись вагався з привабливою пропозицією до В'єтнаму для підготовки національних команд. Парк тренерів Hang-seo, після трохи більше 10 місяців приєднання до нової землі, отримав трофеї, щоб привести команди В'єтнаму до 23-го турніру до фіналу U-23 в Азії і допомогли національній олімпійській команді у півфіналі. Асіад 18.

  59-річний корейський стратег сказав, що був вдячний тренеру Гус Хіддінк але якщо вам доведеться протистояти старому вчителю в кваліфікаційному раунді Олімпіада в Токіо 2020 року Він хоче побити своїх колег Голландці .

  Розповідаючи про останній виклик, пан Парк сказав, що він приведе в'єтнамську команду до турніру Кубок AFF 2018 з хвилюванням і очікуванням любителів футболу як чемпіонату світу в Південно-Східній Азії.

  Ім'я пана Парка відоме в Кореї
  Ім'я пана Парка відоме в Кореї.

  Під час розмови пан Панг Хан-се швидко відповів на запитання і висловив своє щире серце в'єтнамському футболу.

  . Що ви думаєте про свої лідерські якості?

  + Багато ЗМІ говорять, що у мене є якісь лідерські якості, але я так і не думаю. Я не намагаюся досягти всього за будь-яку ціну. Я завжди поважаю в'єтнамську культуру, коли я вперше приїхав до В'єтнаму. Сам я намагаюся дійти до людей з щирістю. Вони дуже важливі для мене, і я добре ставлюся до них.

  Шанувальники називають мене героєм в'єтнамського футболу, але намір завжди знаходити найкращий спосіб зробити свою роботу, а не називати її.

  . Який дух В'єтнаму хоче заохотити гравців?

  + Я зустрівся з лідерами у В'єтнамі, допомагаючи команді U-23 виграти азіатське місце у Китаї. Я завжди отримую два запитання: перше - як ви змінили свою команду позитивно протягом трьох місяців? По-друге, як ви розумієте дух В'єтнаму?

  Пан Парк завжди близький і дружній зі студентами та колегами
  Пан Парк завжди близький і дружній зі студентами та колегами.

  До цього я почув про в'єтнамський дух гравців на практиці. Так що мені цікаво. Я запитую у гравців, що таке дух В'єтнаму? Їх перша відповідь - солідарність. Далі - самооцінка, а третій - інтелект. Нарешті воля до боротьби нестримна. Ось чотири речі, які я ціную про в'єтнамських студентів.

  Інша річ, яку я помітив, це в'єтнамські гравці дуже свідомі. Вони намагаються слідувати моїй меті і давати все це. Отже, я називаю це силою В'єтнаму.

  . Що для нього означає корейський та в'єтнамський футбол?

  + Я корейська. Куди б я не пішов, я корейка. Однак я також працюю у В'єтнамі. Я тренер національної футбольної команди В'єтнаму. Я завжди показую свою ввічливість, співаючи корейський національний гімн і в'єтнамський національний гімн.

  Хочу висловити щиру вдячність усім шанувальникам, які підтримали нас в Азії 18. Я постараюся зробити все можливе, щоб добре працювати для в'єтнамської команди, а також не для вболівальників. в моїй країні.

  Що ви думаєте про свої лідерські якості?
  Який дух В'єтнаму хоче заохотити гравців?
  Я завжди отримую два запитання: перше - як ви змінили свою команду позитивно протягом трьох місяців?
  По-друге, як ви розумієте дух В'єтнаму?
  Я запитую у гравців, що таке дух В'єтнаму?
  Що для нього означає корейський та в'єтнамський футбол?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»