Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
  Новости

  Патрік Ленгрідж | SEO та цифрового маркетингу

  Працюючи в агентстві SEO, можна з упевненістю сказати, що я можу бачити свою частку аудитів посилань, відмовлятися від файлів і запитів на повторний розгляд. Протягом багатьох років Google переміщує цільові повідомлення стосовно того, що вони вважають хорошими посиланнями або поганими посиланнями - корисними чи шкідливими, маніпулятивними чи редакторськими заробітками тощо. рейтинги, але я дивуюся іноді, якщо Google зробив стрижень для своїх власних назад? Працюючи в агентстві SEO, можна з упевненістю сказати, що я можу бачити свою частку аудитів посилань, відмовлятися від файлів і запитів на повторний розгляд

  Знання типів посилань, які подобається Google (або "переслідує алгоритм"), були центральними в діяльності з побудови зв'язків, починаючи з того часу, коли SEO народилася. Давайте припустимо, що ви створюєте посилання, які, на вашу думку, подобаються Google і допоможуть вам визначити ранг, але що, якщо Google змінить свою думку про те, що їм подобається? Де ви збираєтеся бути 6/12/18 місяців вниз лінії? У минулому, якщо Google не сподобався типів посилань, які ви будували, вони фактично ігнорували б їх і не враховували їх у своїй оцінці - це стосувалося того, як оптимізувати SEO, які були хороші посилання для реплікації, і які були погано не!

  У 2014 році спосіб роботи всього процесу дуже відрізняється. Тепер, не тільки погані посилання не враховуються в рейтингах, Google фактично покарає сайти за їх погані посилання. Є алгоритмічні фільтри, такі як Google Penguin, але й ручні покарання стають все більш поширеними. Ручна дія, як свідчить його назва, - це ручне покарання безпосередньо від Googler, який обхоплює ваші зворотні посилання. Ці штрафні санкції можуть бути частковими або частковими (про це я писав штрафні санкції раніше).

  Чи правильно це покарання? Чи правильно, що Google може вигнати ваш сайт з результатів пошуку, в деяких випадках навіть для фірмових запитів? Чи робить Google помилки в їхніх ручних діях і в прикладах, які вони надають? Я підозрюю так.

  Google стверджує (справедливо), що якщо сайт поширює спам, то вони заслуговують на те, щоб вони були забиті на зап'ясті, і для сайтів, які не розсилали спам. Хоча я розумію це POV, є 2 яскраві застереження:

  • Кожен спам. Гаразд, може бути, спам трохи сильний, але у кожного є кілька скелетів у шафі і незвичайна хитра зв'язок, яка явно існує з причин SEO. Часто більші сайти є найбільш винними, і вони, здається, тримають голову вниз через владу сайту.
  • Процес повинен бути BULLETPROOF. Не дуже точні, не дуже точні, куленепробивні. Щоб бути справедливим, Google має бути впевнений у дії, які вони здійснюють проти поганих посилань, і я просто не знаю, як це можливо. Звичайно, деякі посилання легко побачити, які були заплачені або маніпулювали якимось чином, але як Google точно знає про всі посилання? Де вони проходять межу між платним посиланням і стимульованим зв'язком?

  Я просто не вірю, що вони можуть знати напевно.

  Ейтинги, але я дивуюся іноді, якщо Google зробив стрижень для своїх власних назад?
  Давайте припустимо, що ви створюєте посилання, які, на вашу думку, подобаються Google і допоможуть вам визначити ранг, але що, якщо Google змінить свою думку про те, що їм подобається?
  Де ви збираєтеся бути 6/12/18 місяців вниз лінії?
  Чи правильно це покарання?
  Чи правильно, що Google може вигнати ваш сайт з результатів пошуку, в деяких випадках навіть для фірмових запитів?
  Чи робить Google помилки в їхніх ручних діях і в прикладах, які вони надають?
  Звичайно, деякі посилання легко побачити, які були заплачені або маніпулювали якимось чином, але як Google точно знає про всі посилання?
  Де вони проходять межу між платним посиланням і стимульованим зв'язком?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»