Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Где купить переходник на фотоаппарат

   Я решила попробовать заработать в интернете на фотографиях, и приобрела хороший фотоаппарат. Спустя некоторое время я захотела снимать мелкие объекты, например песчинки песка или капельки воды. Но

   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Переможці міжнародної битви стартапів святкують перемогу

  27-28 травня 2017 року бізнес-центрі готелю «Вікторія» відбулася міжнародна конференція - битва стартапів Minsk FinTech Conference 2017 27-28 травня 2017 року бізнес-центрі готелю «Вікторія» відбулася міжнародна конференція - битва стартапів Minsk FinTech Conference 2017. Захід став майданчиком, що зібрала кращих експертів в області FinTech, керівників міжнародних венчурних фондів і перспективних стартапів, що пропонують свої розробки в області фінансових технологій і рішень.

  Близько 1000 учасників, 20 спікерів, представники 10 корпорацій зібралися для обговорення майбутнього фінансових технологій в Білорусі.

  У церемонії офіційного відкриття FinTech Conference 2017 взяли участь заступник міністра економіки Республіки Білорусь Юрій Чеботар, голова Державного комітету з науки і технологій Республіки Білорусь Олександр Шумілін, голова комітету економіки Мінського міськвиконкому Микола Рогащук, начальник Управління малого та середнього бізнесу Департаменту корпоративного бізнесу ВАТ «Белагропромбанк» Вікторія Байран, віце-президент міжнародної платіжної системи Mastercard в Білорусі Вадим Головчиці і директор ТОВ «Стартап технології» Олексій Шабловський.

  У церемонії офіційного відкриття FinTech Conference 2017 взяли участь заступник міністра економіки Республіки Білорусь Юрій Чеботар, голова Державного комітету з науки і технологій Республіки Білорусь Олександр Шумілін, голова комітету економіки Мінського міськвиконкому Микола Рогащук, начальник Управління малого та середнього бізнесу Департаменту корпоративного бізнесу ВАТ «Белагропромбанк» Вікторія Байран, віце-президент міжнародної платіжної системи Mastercard в Білорусі Вадим Головчиці і директор ТОВ «Стартап технології» Олексій Шабловський

  Відкриваючи захід, заступник міністра економіки Республіки Білорусь Юрій Чеботар зазначив, що малий бізнес став надійною опорою економіки, його частка у ВВП вже складає 30% і продовжує зростати. За словами заступника міністра, малий бізнес змінюється як кількісно, ​​так і якісно, ​​і це відбувається в тому числі завдяки таким стартап-заходів.

  У своєму вітальному слові Голова комітету економіки Мінського міськвиконкому Микола Рогащук висловив подяку збірній команді білоруських стартапів, які під егідою центру «Стартап технології» перемогли в битві стартапів в Москві, що зробило можливим проведення заходу такого рівня в Мінську.

  Голова Державного комітету з науки і технологій Олександр Шумілін, зазначив що 2017 рік оголошений в Білорусі роком науки. За його словами, наукова сфера в країні сьогодні розвивається динамічно, однак потрібно звернути увагу на питання комерціалізації інновацій, на створення на базі технологічних стартапів нові бізнеси, нові продукти.

  - Відомі компанії, які створили продукти світового рівня, такі як Wargaming і Viber, зародилися в Білорусі, - зазначив Олександр Шумілін. - Сьогодні ми мало говоримо про успіхи білоруських компаній в сфері фінансово-технологічних розробок. А адже багато білоруських компанії сьогодні розробляють різні рішення для транснаціональних корпорацій і найбільших банків. Свого часу білоруси розробляли рішення для Лондонської фондової біржі, - додав голова Державного комітету з науки і технологій.

  - Ми робимо ставку на інновації, щоб будь-який автор стоїть ідеї міг донести її до потенційних партнерів і інвесторів. У Білорусі створено 10 технопарків, є центри трансферу технологій. Це ті центри, в які будь-білорус може прийти і отримати під варту ідею приміщення і обладнання, щоб перетворити ідею в дослідний зразок. Природно, це не можна зробити без фінансів. Для цього створено і діє Білоруський інноваційний фонд. Для комерціалізації інновацій також був створений перший білорусько-російський фонд венчурних інвестицій. Зараз проводиться набір проектів, які будуть профінансовані. Крім того, ведеться робота по створенню при індустріальному парку «Великий камінь» білорусько-китайського фонду, - зазначив Олександр Шумілін.

  Підтримав унікальне для Білорусі подія в світі фінансових технологій ВАТ «Белагропромбанк», який вже протягом двох років надає допомогу в проведенні різних заходів Центру підтримки підприємництва ТОВ «Стартап технології». Банк виступив в якості золотого партнера конференції. Minsk FinTech Conference 2017 - це вже п'ятий спільний проект банку центру «Стартап технології», системно розвиває стартап-рух в Республіці Білорусь.

  - Сьогодні важливо підтримувати проекти з просування стартапів і допомагати молодим підприємцям в становленні і розвитку їх бізнес-ідей, - зазначила у вітальному слові начальник Управління малого та середнього бізнесу Департаменту корпоративного бізнесу ВАТ «Белагропромбанк» Вікторія Байран. - Мета і місія нашого банку, орієнтованого на розвиток і підтримку сектора малого і середнього бізнесу, - створити максимально ефективну технологію реалізації підприємницької ініціативи, так звану горизонтальну екосистему, яка буде сприяти сприятливому розвитку бізнесу. В основі цієї системи лежить ідея всебічної допомоги бізнесменам. Реалізуючи ці підходи, ми можемо сподіватися на швидкий успіх початківців компаній і залучення до них уваги з боку великих інвесторів, в тому числі іноземних.

  Як зазначив, віце-президент Mastercard в Білорусі Вадим Головчиці, міжнародна платіжна система Mastercard є технологічною компанією, одним з лідерів глобальної платіжної індустрії і багато в чому визначає вектор розвитку платіжних технологій.

  - Так, на сьогоднішній день Mastercard володіє найшвидшою мережею обробки платежів, яка обробляє близько 43 млрд. Команд в секунду. Середня швидкість обробки однієї транзакції становить всього 130 мілісекунд. Звичайно, за цим стоять технології та інновації - те, про що ми говоримо на подібних заходах. Наше пріоритетне завдання в Білорусі - продовжувати впроваджувати інноваційні платіжні рішення. Для нас дуже важливо, щоб власники карток Mastercard користувалися всіма перевагами сучасних технологій і могли розплачуватися швидко, зручно і безопасно.Наше бачення - це світ без готівки. Рішення Mastercard роблять цифрове майбутнє сьогоденням. Переваги безготівковій економіки цілком очевидні. Досить згадати, що від 0,5 до 1,5% ВВП країн витрачається на друк, виробництво, забезпечення безпеки і розподіл готівки. Відповідно є потреба у впровадженні інноваційних інструментів оплати. Ми зі свого боку максимально сприяємо поширенню інноваційних технологій. І при цьому вважаємо, що Фінтех-стартапи генерують свіжі ідеї і нові рішення, допомагають створювати цифрове майбутнє, - підкреслив Вадим Головчиці.

  Битва FinTech стартапів стала яскравою подією другого дня заходу.

  За підсумками голосування перше місце зайняв стартап Pingfin - мобільний додаток з обліку особистих фінансів. Друге місце дісталося стартапу Chargeback Recovere Servise - сервісу, що дозволяє зменшити втрати бізнесу від чарджбеков. Третє місце було присуджено стартапу GiniMachine - платформі, що дозволяє оцінити кредитоспроможність позичальника за допомогою алгоритмів машинного навчання.

  Захід був організований центром підтримки підприємництва ТОВ «Стартап-технології» , при підтримці Мінського міського виконавчого комітету , Міністерства економіки Республіки Білорусь , Білоруського інноваційного фонду , Асоціації «БелБренд» . Золотим партнером заходу виступив ВАТ «Белагропромбанк» . Головний грошовий приз у розмірі 2500 доларів США в еквіваленті був заснований міжнародною платіжною системою Mastercard . Mastercard - технологічна компанія, що працює в глобальною платіжною індустрії. Вона управляє найшвидшою в світі мережею обробки платежів, яка з'єднує споживачів, фінансові інститути, торгові організації, урядові іделовие структури більш ніж в 210 країнах і територіях. Продукти та рішення Mastercard дозволяють простіше, безпечніше й ефективніше вирішувати повсякденні завдання, наприклад, робити покупки, подорожувати, вести бізнес і керувати фінансами.

  Другий грошовий приз у розмірі 1000 доларів США в еквіваленті заснований Фондом венчурних інвестицій Форсайт + » був вручений команді найбільш сподобалася фонду.

  Фонд венчурних інвестицій «Форсайт +» займається інвестуванням в проекти на різних стадіях - від Seed до Round A. Обсяг інвестицій в кожен проект становить від 100 тис. Дол. До 5 млн. Дол. Коло інтересів фонду: інтернет проекти, проекти в області фінансових технологій і освітніх технологій.

  Генеральним принт-партнером виступила друкарня «Друк-С» .

  Генеральним принт-партнером виступила друкарня  «Друк-С»

  Захід урочисто відкрилося з символічного розрізання червоної стрічки. Це й не дивно. Для Мінська це був перший захід такого рівня.

  У своєму вітальному слові Голова комітету економіки Мінського міськвиконкому Микола Рогащук висловив подяку білоруським стартапам за перемогу в Москві, що зробило можливим проведення заходу такого рівня в Мінську.

  Віце-президент міжнародної платіжної системи Mastercard в Білорусі Вадим Головчиці також зазначив, що за допомогою молодих ініціативних стартапів стане можливим підняти всю фінансову систему Білорусі на новий рівень.

  Начальник управління малого та середнього бізнесу ВАТ «Белагропромбанк» Вікторія Байран зазначила, що банк представляє широкий спектр банківських послуг для бізнесу з метою заохочення молодих та ініціативних рости і розвиватися.

  Директор компанії-організатора заходу ТОВ «Стартап-технології» Олексій Шабловський також зазначив, що майбутнє належить молодим та ініціативним і компанія робить все можливе для того, щоб дати їм шанс рости.

  Який узяв слово заступник начальника Головного управління платіжної системи і цифрових технологій Національного банку Республіки Білорусь Павло Зиль зазначив, що банки зацікавлені у співпраці з стартапами, особливо в розвитку сервісу платіжних систем.

  Всі доповіді спікерів на конференції були присвячені темі можливостей для просування своєї ідеї і різних способів пошуку інвестора. У панельній дискусії перші особи вищих фінансових кіл країни описали основні перспективи в розвитку банківської сфери Білорусі, озвучили плани співпраці банків з ІТ-проектами.

  У панельній дискусії перші особи вищих фінансових кіл країни описали основні перспективи в розвитку банківської сфери Білорусі, озвучили плани співпраці банків з ІТ-проектами

  Багато доповідей було присвячено темі фінансування проекту інвестором і різних юридичних питань із супроводу стартапу на початкових стадіях становлення. Вичерпні рекомендації щодо захисту авторського права для стартапу в своїй доповіді дав Валентин Рачковський, директор ТОВ «БелБренд Консалт».

  Нюанси страхування в криптовалюта змалював у своїй доповіді «Страхування життя на блокчейн: ідеї реалізації» Сергій Козловський, директор страхового агентства «Полісі».

  Галина Дрозд, директор ТОВ «ДЛгрупп», ознайомила з порядком оподаткування в сусідніх країнах. Зокрема, вона детально зупинилася на відмінностях в системах оподаткування в Прибалтиці, Польщі та Білорусі.

  Не менш важливими і значущими були доповіді про пошук різних способів фінансування стартапу. Дві кейс-дискусії були присвячені основним вимогам які пред'являють венчурні фонди претендентам на фінансування, а також способам налагодження плідної співпраці стартапу з інвестором. У своїй доповіді про краудфандінгом спікер Владислав Грамовіч розповів аудиторії про досвід роботи своєї компанії з даним методом. Ціла панельна дискусія за участю представників найбільших венчурних фондів була присвячена венчурному фінансуванню стартапу. Представники фондів ознайомили присутніх зі спеціалізацією своїх фондів, обсягами пропонованого фінансування і основним вимогам, які вони висувають стартапам. Окрема доповідь спікера Віктора Денисевич, інвестиційного менеджера «Зубр Капітал», був присвячений типових помилок стартапів, які стають причиною відмови у фінансуванні.

  Справжній фурор викликав доповідь «Блокчейн-економіка: тренди та перспективи» спікера Валерія Литвина, блокчейн-експерта. У своїй доповіді він зупинився на обговоренні найбільш відомих сервісів, що працюють з криптовалюта. Аудиторія була ознайомлена зі структурою кожного з них, фінансовими потужностями, які вони мають у своєму розпорядженні. Також спікер досить докладно відповідав на запитання аудиторії, що стосуються нюансів роботи з криптовалюта.

  Ряд доповідей було присвячено окремим аспектам роботи стартапа, зокрема розробки фінансової стратегії і взаємодії з клієнтом. У своїй доповіді Наум Кац, директор «Центру Бізнес Розвитку», ознайомив учасників із спеціальним програмним продуктом, що дозволяє виявляти слабкі місця в роботі підприємства і коригувати подальшу роботу. Питанню комунікації з клієнтом за допомогою сайту компанії була присвячена кейс-дискусія. Команда експертів компанії DEXME поділилися своїм досвідом налагодження діалогу з клієнтом через сайт.

  Також учасники заслухали доповіді керівників стартапів про історію свого успіху. Своєю історією поділився Філіп Шубін, засновник платіжного сервісу «Гаманець».

  Відмінною рисою конференції можна назвати практичну спрямованість доповідей спікерів. На прикладі свого досвіду, вони знайомили аудиторію з працюючими методами. Крім того спікери поділилися своїми спостереженнями про можливості і потенціал того чи іншого методу. Також спікери після доповіді докладно відповідали на запитання, консультували звернулися по цікавлять їх питань.

  Родзинкою заходу була міжнародна битва стартапів, яка зібрала 16 кращих стартапів з Білорусі та Росії. Більшість з них представляли мобільні додатки, що дозволяють спрощувати ведення фінансових операцій, проводити облік доходів і витрат.

  Значна частина стартапів стосувалася спрощення роботи з брокерськими біржами. Серед них стартап GiniMachine, який розробляє сервіс по оцінку кредитоспроможності позичальника на базі алгоритмів машинного навчання.

  Стартап CryptoBank пропонував онлайн-банкінг з можливістю ведення рахунків в криптовалюта. Стартап Investology пропонував сервіс з інвестиційного консультування.

  Крім того, на битві були також представлені стартапи, що пропонують різні сервіси з фінансового планування. Стартап «Фінансист» пропонував програмну розробку в галузі планування і управлінського аналізу. Стартапи SmartBank і Залік пропонували мобільні додатки, що дозволяють спростити облік особистих фінансів.

  До уваги глядачів були також представлені стартапи, що пропонують послуги з тимчасовим позиками. Серед них стартапи Lend Friend, SMART DEBT. Також були і стартапи, що пропонують автоматизувати процес інвестицій. Серед них стартапи «Моя квартира», Expatterns, Broker as a service.

  За підсумками голосування журі перше місце було присуджено стартапу Pingfin, що пропонує мобільний додаток з обліку особистих фінансів. Він став володарем головного грошового призу в розмірі 2500 доларів США в еквіваленті заснованого міжнародною платіжною системою Mastercard , Геймеровской клавіатури і миші від компанії SVEN , Пакети послуг від хмарного сервісу SMS-Assistent , А також ряду інших подарунків від партнерів заходу.

  Друге місце журі віддало Chargeback Recovery Service (сервіс, що дозволяє зменшити втрати бізнесу від чарджбеков). Стартап став власником другого грошового призу в розмірі 1000 доларів США в еквіваленті заснованого Фондом венчурних інвестицій «Форсайт +» , Мультимедійної акустичної системи, послуг хмарного сервісу SMS-Assistent і ряду цінних призів від партнерів заходу.

  Третє місце зайняв стартап GiniMachine, що пропонує сервіс з оцінки кредитоспроможності позичальника на базі алгоритмів машинного навчання. Стартап став володарем портативної акустичної системи від компанії SVEN, а також отримав різні подарунки від компаній партнерів.

  В ході доповідей проводилися розіграші серед аудиторії. Переможці розіграшів стали володарями цінних сувенірів: книг від інтернет-магазину Literatura.by , Сертифікатів на проходження курсів з англійської мови від Центру іноземних мов і розвитку особистості Booster Bay , Різних сертифікатів, наданих компанією DAROO , Подарунків від інтернет-магазину «Світ картин» , chasiki.by і Yoobao-shop.by . Щасливиці серед жіночої половини аудиторії стали володарями навушників у вигляді дорогоцінних каменів від компанії SVEN.

  Партнери заходу: вода «Борова» , «Мінський завод безалкогольних вин» , кондитерська компанія «Алвеста» , кондитерська фабрика «Спартак» чай JAF TEA , Ательє Рекламних Технології , компанія MURAL , Pokupon.by , компанія SMART BALANCE , U -ViW. Віртуальна Реальность.VR CLUB, компанія Yudway .


   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»