Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
  Новости

  Перевірка позицій сайту в пошукових системах | Безкоштовні та платні сервіси перевірки позицій сайту

  1. Безкоштовні сервіси аналізу позицій сайту онлайн
  2. Платні сервіси перевірки позицій сайту
  3. Allpositions.ru
  4. Topvisor.ru
  5. SE Ranking
  6. Line.pr-cy.ru
  7. Seolib.ru
  8. Megaindex.com
  9. Програма для перевірки позицій сайту
  10. Порівняльна таблиця сервісів аналізу позицій
  11. висновки

  У сучасному світі персоналізованого пошуку, коли його результати залежать від особистих переваг, історії пошуку, місцеположення і пристрої користувача, аналіз позицій сайту стає складною і трудомісткою завданням. Проте, SEO-фахівця потрібно зручний інструмент для моніторингу результатів пошукового просування сайту, і одним з найефективніших і наочних способів є перевірка позицій сайта по запитах в різних сервісах.

  Безкоштовні сервіси аналізу позицій сайту онлайн

  Безкоштовні сервіси для зняття позицій не підходять для глибокого аналізу просування сайту, тому що не зберігають історію, не мають ніякої візуалізації, і підходять більше для одноразового зняття позицій. Ось деякі з них:

  • analizsaita.com - дозволяє знімати по 30 запитів в день для Яндекс і Google з понеділка по п'ятницю, 100 запитів на вихідних, і 25 запитів в дні апдейтів.

   com - дозволяє знімати по 30 запитів в день для Яндекс і Google з понеділка по п'ятницю, 100 запитів на вихідних, і 25 запитів в дні апдейтів

   Апдейт пошукової системи (оновлення пошукової бази) - процес, при якому пошукова система оновлює свої бази даних, в результаті чого додаються нові документи, враховуються нові посилання, а також оновлюються інші параметри, що впливають на ранжування сайту. В результаті позиції сайту можуть помінятися (але не завжди).

   У розрізі моніторингу позицій дане поняття найчастіше застосовується до пошукової системи Yandex, у якій апдейти можуть походити від одного до трьох разів на тиждень. Google же оновлюється безперервно. Існують різні сервіси для моніторингу апдейтів Яндекса.

  • cy-pr.com - до 30 безкоштовних перевірок.

   com - до 30 безкоштовних перевірок

  • seogadget.ru - до 30 ключових слів. Сеогаджет дозволяє знімати позиції в ПС Гугл і Яндекс.

   Сеогаджет дозволяє знімати позиції в ПС Гугл і Яндекс

  Платні сервіси перевірки позицій сайту

  Дані сервіси дозволяють налаштовувати регіон зняття позицій, частоту перевірок, зберігають історію і мають наочну візуалізацію. Крім цього, у деяких з них є ряд додаткових інструментів для SEO-спеціаліста.

  У цій статті докладно розглянемо сервіс allpositions.ru. Про решту ми детально розповімо в наступних статтях, а тут наведемо короткий огляд.

  Allpositions.ru

  Allpositions.ru - один з кращих сервісів для моніторингу позицій сайту. Відмінний функціонал, наочність для великого пулу проектів. Крім того, є можливість проводити аналіз конкурентів і отримувати розгорнуту статистику по проекту при підключенні Google Analytics.

  Для створення нового проекту необхідно:

  ПОРАДА!

  Щоб не виникало проблем при імпорті csv файлу з цільовими сторінками в allpositions, слід дотримуватися такої послідовності дій:

  • Створити файл Excel і заповнити в ньому дві колонки. У першій - запити, у другій - цільові сторінки.
  • Зберегти файл з розширенням CSV (розділювачі - коми).
  • Відкрити файл в Notepad ++. Вибрати в меню Encoding - Convert to UTF-8 (Кодування - Перетворити в UTF-8).
  • Зберегти файл.
  • Імпортувати його в allpositions.

  Allpositions дозволяє експортувати позиції сайту і релевантні сторінки. Для цього необхідно відкрити вкладку «Експорт»:

  Для цього необхідно відкрити вкладку «Експорт»:

  Крім того, є можливість підписатися на розсилку звітів на пошту і надати звіт клієнтам:

  Крім того, є можливість підписатися на розсилку звітів на пошту і надати звіт клієнтам:

  У вкладці «Детальніше» можна подивитися графік зміни позицій аналізованого сайту, графік зміни позицій топ 10 конкурентів і історію сніпетів по кожному запиту.

  У вкладці «Детальніше» можна подивитися графік зміни позицій аналізованого сайту, графік зміни позицій топ 10 конкурентів і історію сніпетів по кожному запиту

  У вкладці «Конкуренти» є можливість переглянути історію видимості конкурентів по кожній групі запитів.

  У вкладці «Конкуренти» є можливість переглянути історію видимості конкурентів по кожній групі запитів

  У сервісу allpositions є можливість передати xml ліміти Яндекса, що дає певну кількість безкоштовних перевірок позицій, а саме 15% від числа переданих лімітів. Детальніше про те, як це зробити, описано тут.

  XML ліміти - це максимально допустима кількість xml запитів в день в сервісі Яндекс.XML.

  Topvisor.ru

  Топвізор - найпотужніший інструмент для SEO-фахівців. Крім можливості моніторингу позицій, він має цілу низку корисних інструментів.

  У порівнянні з allpositions, він не має такої гарної візуалізації. У нього немає наочного віджета видимості сайту. Однак у нього є один великий плюс - можливість знімати позиції з мобільних пристроїв. У Яндекса глибина парсинга мобільного видачі - 50, у Google - до 1000. Крім того, у Гугл можна вибрати окремо планшети, окремо смартфони. Також topvisor приймає xml ліміти від Yandex, що дає 10% безкоштовних перевірок від переданих лімітів.

  SE Ranking

  Сервіс SE Ranking також, як і топвізор, володіє додатковим функціоналом крім моніторингу позицій. Може знімати мобільну видачу Yandex і Google. Для гугла у se ranking є одна особливість - можливість знімати позицію компанії з видачі в Google Maps. Маркерами служать або назва компанії, або телефон. Є можливість передати xml ліміти Яндекса (10% безкоштовних перевірок від переданих лімітів).

  Line.pr-cy.ru

  Даний сервіс не володіє ні візуалізацією, ні додатковими можливостями, однак відрізняється високою швидкістю. Є можливість знімати мобільну видачу тільки з Google. Приймає ліміти Яндекса (10% безкоштовних перевірок).

  Seolib.ru

  Seolib.ru - один з популярних сервісів для аналізу позицій сайту. Дозволяє знімати позиції в деськтопной і мобільного видачі Google, Яндекс і mail.ru. Є можливість виставляти глибину парсинга:

  Пошукова система Глибина перевірок Яндекс 50, 150, 250, 500 Яндекс (мобільний) 10, 20, 30 Google 100, 200, 300, 500 Google (мобільний) 100 Mail.ru 10, 20

  Також сервіс дозволяє діагностувати санкції, проводити аналіз посилань, підбирати ключові слова, аналізувати топ і релевантність текстів. Одним з недоліків даного сервісу можна назвати відсутність можливості розшарити xml ліміти.

  Megaindex.com

  Megaindex.com - потужний набір інструментів для SEO-спеціаліста. Одним з них є сервіс перевірки позицій. Дозволяє знімати позиції тільки в деськтопной видачі Яндекс і Google. З недоліків можна назвати повільну швидкість зняття позицій і відсутність можливості розшарити xml ліміти.

  Програма для перевірки позицій сайту

  Одна з кращих десктоп програм з моніторингу позицій - це topsite. Може знімати позиції в Яндекс, Google і Mail.ru. Є можливість побудувати чотири графіка - топи, динаміка позицій, середні позиції і загальна видимість. Вибірка регіонів в Google така ж, як і в Adwords, тобто є можливість зняти позиції в певному районі великого міста. Немає можливості моніторингу позицій мобільного видачі.

  Ознайомитися з умовами придбання програми і завантажити дистрибутив можна за посиланням - https://topsite-program.ru/

  Порівняльна таблиця сервісів аналізу позицій

  Сервіс XML-ліміти,% Візуалізація Доп.інструменти AllPositions 15 Відмінно Немає Topvisor 10 Добре Є SE Ranking 10 Добре Є line.pr-cy.ru 10 Погано Немає Seolib.ru - Добре Є Megaindex.ru - Добре Є Topsite - Добре Є

  висновки

  Для моніторингу позицій існує велика кількість сервісів - як платних, так і безкоштовних. Перш за все, необхідно відштовхуватися від поставлених цілей. Якщо потрібна хороша візуалізація і зручна навігація по проектам - то це allpositions. Потрібна мобільна видача і додаткові інструменти - підійде топвізор.

  Також не варто забувати про «багаторукий бандита» пошукової системи Яндекс. В результаті роботи цього алгоритму, позиції сайту можуть досить сильно змінюватися. Це буде проявлятися у вигляді «пилки» на графіку видно. В цьому випадку потрібно звертати увагу на тренд цієї «пили», куди він спрямований: вгору або вниз. Це і буде показником успішності або неуспішні просування:

  Це і буде показником успішності або неуспішні просування:

  Не існує ідеальних рішень для всіх. Проте, сервіси продовжують розвиватися. Основним їх недоліком є ​​відсутність наскрізної аналітики за групами проектів, що дуже важливо для аналізу при просуванні сайту.


   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»