Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Підбірка: 10 додатків, які зроблять вас багатшими

  1. Підбірка: 10 додатків, які зроблять вас багатшими В умовах несприятливої ​​фінансової обстановки,...
  2. Підбірка: 10 додатків, які зроблять вас багатшими

  Підбірка: 10 додатків, які зроблять вас багатшими

  В умовах несприятливої ​​фінансової обстановки, коли курси валют поводяться непередбачувано, ціни ростуть, а доходи - падають, питання економії стає як ніколи актуальним. В App Store і Google Play є чимало програм для планування бюджету та стеження за витратами. Десятку кращих, які привчать до економії, контролю витрат і накопичення грошей, знайшли Весті.Hi-tech.

  MoneyWiz
  MoneyWiz  Одна з кращих у своїй справі програм
  Одна з кращих у своїй справі програм. Дозволяє вести детальний облік особистих / сімейних фінансів, закладати бюджет на якийсь певний термін і стежити за джерелами доходів і витрат. Дізнавшись, на що найчастіше йдуть гроші, ви зможете оптимізувати і скоротити свої витрати.

  Можливості MoneyWiz дуже широкі: можна вести рахунки (в Інтернеті, готівкові, на банківських картах і т.р.), планувати витрати і вносити їх в календар (задані суми будуть відніматися автоматично з зазначеного рахунку - це зручно, якщо у вас, наприклад, налаштовані Автоплатеж), переглядати статистику по рахунках або категоріям за будь-який період часу (наприклад, скільки в середньому ви витрачаєте на тиждень і на що).

  Ще одна перевага MoneyWiz: власний сервіс SYNCbits, що синхронізує інформацію між різними пристроями. Якщо раніше ви вели облік в іншій програмі, фінансові дані можна імпортувати в форматах CSV, QIF і OFX. iOS-версія MoneyWiz підтримує датчик відбитків пальців Touch ID, на Android вхід виконується за PIN-коду.

  Додаток платне. Більш нова, 2-я версія для "айфонів" продається за 279 рублів, поки не оновилася програма для Android-гаджетів - за 124 рубля.

  Завантажити: iTunes / Google Play

  Завантажити:  iTunes  /  Google Play

  CoinKeeper
  CoinKeeper

  Не менш потужний інструмент для стеження за витратами і перегляду статистики. Особливість цього фінансового менеджера: дуже наочна система додавання транзацкій. Щоб записати витрату, потрібно просто перетягнути монетку зі активу (готівкові, банківська карта) в пасив (покупки, кафе).

  На відміну від MoneyWiz, CoinKeeper дозволяє додати віджет до виду "Сегодня" для швидкого внесення доходу / витрати. Звіти про витрати виводяться на круговій діаграмі (можна вибрати все за місяць, або тільки їжу або розваги). Інші можливості ті ж: установка бюджетів на тиждень, місяць або рік, планування фінансів, підтримка датчика Touch ID або захист паролем, "хмарна" синхронізація, експорт в CSV.

  Програма безкоштовна. З підпискою (від 59 рублів за місяць) є більше функцій.

  Завантажити: iTunes / Google Play

  Завантажити:  iTunes  /  Google Play

  Заткнися і вважай мої гроші
  Заткнися і вважай мої гроші

  Назва цього "лічильника" говорить сама за себе. На відміну від MoneyWiz і CoinKeeper, ця програма дуже проста і не перевантажена часом непотрібними функціями. Спочатку ви заводите рахунку (готівкові, депозит, кредитна карта ...), а потім починаєте записувати транзакції, натискаючи на значок з плюсом в верхньому кутку. На вкладці "Статистика" доступний перегляд доходів / витрат за будь-який період.

  Особливість програми - калькулятор, який вбудований прямо в поле з сумою. Швидкий доступ для проведення базових арифметичних операцій винесені на клавіатуру. Підтримуються 11 валют, в тому числі рублі, долари, євро, чеські крони і фунти стерлінгів.

  Внесені в програму дані можна експортувати в форматі XLS для перегляду в таблицях Microsoft Excel. "Заткнись і вважай мої гроші" безкоштовна.

  Завантажити: iTunes

  Завантажити:  iTunes

  Кредитний калькулятор
  Кредитний калькулятор

  Якщо ви плануєте взяти кредит або оформити іпотеку, але не довіряєте лічильників на сайтах банків, зможе виручити "Кредитний калькулятор". Він зможе моментально розрахувати суму споживчого позики (з ежемесяним платежем і переплатою), автокредит або відсотки за вкладом.

  Заявки на кредит в великі банки-партнери (Газпромбанк, Альфа-Банк, Росбанк, МДМ Банк, Ощадбанк і т.д.) можна відправити прямо з додатків.

  Додаток безкоштовно для iOS-пристроїв. Гідна альтернатива на Android - " процентний калькулятор ".

  Завантажити: iTunes / Google Play

  Завантажити:  iTunes  / Google Play

  Tydlig
  Tydlig

  Tydlig - дуже потужний калькулятор для яких завгодно цілей. Він дозволяє пов'язувати числа один з одним (шляхом простого перетягування), так щоб вони могли перераховуватися автоматично. Можна вираховувати синуси, косинуси і логарифми, зводити в квадрат або куб, будувати лінійні графіки, креслити схеми і таблиці.

  На відміну від інших калькуляторів, де числа йдуть в один рядок, Tydlig надає "нескінченно" прокручуваний екран. Між незалежними операціями можна встановлювати зв'язок.

  iOS-версія програми платна - 299 рублів. Менш функціональний аналог для Android пристроїв: CALCU .

  Завантажити: iTunes

  Завантажити:  iTunes

  Рубль - Курс валюти
  Рубль - Курс валюти

  Ця програма в режимі реального часу відображає три найважливіших індикатора вітчизняної економіки: курс долара США і євро по відношенню до російського рубля, вартість бареля нафти (в доларах і рублях), а також золота. Цією інформацією можна поділитися в соціальних мережах.

  Крім цього, "Рубль - Курс валюти" пропонує конвертер валют і відображає динаміку вартості долара і євро. Як змінюються курси, можна дізнаватися з віджета в "Центрі повідомлень". Програма повністю безкоштовна.

  Завантажити: iTunes

  В курсі
  В курсі

  Ця програма давно не оновлювалося, проте воно могутніше, ніж попереднє. Ви вказуєте наявну в розпорядженні суму, а "викорис" автоматично конвертує її відразу в кілька валют: наприклад, рублі в долари, євро і фунти стерлінгів, що може бути дуже корисно в подорожі.

  "Викорис" підтримує всі світові валюти, включаючи манати, леки, динари, Кванзи і песо. Так, можна на місці скласти уявлення, у скільки обійшлася б та чи інша покупка в Росії. Дані про курси програма отримує з сервісу Yahoo! Finance (їм же користується Apple при показі котирувань акцій в центрі повідомлень).

  Додаток повністю безкоштовно.

  Завантажити: iTunes

  Сбербанк
  Сбербанк

  "Сбербанк Онлайн" - найпопулярніший онлайн-банк в російському iTunes і одне з кращих фінансових додатків в цілому. У ньому можна перевіряти баланс на картах і рахунках, руху коштів між ними, оплачувати масу послуг (від ЖКГ до штрафів), переводити гроші, купувати валюту і дорогоцінні метали.

  Програма, розроблена найбільшим банком в Росії, ще й служить непоганим фінансовим менеджером. На вкладці "Мої цілі" користувачі можуть поставити собі завдання - наприклад, накопичити на освіту, ремонт, купівлю автомобіля, квартири або просто створити фінансову "подушку". Далі потрібно вказати бажану суму і термін, до якого вона повинна бути накопичена.

  Підтвердивши умови, користувач відкриває ощадний рахунок, на який будуть надходити кошти (раз на місяць або раз на рік) і нараховуватися відсотки (зараз - від 1,5 до 2,3% річних). Поряд з кожною створеною метою відображається термін і шкала досягнення з двома сумами: скільки розміщено на вкладі та скільки ще належить накопичити. Така "скарбничка" хороша тим, що частково гроші зняти не можна (тільки закрити рахунок, втративши відсотки), а значить, шанси зберегти якусь суму до певного терміну набагато вище (і простіше психологічно), ніж при використанні віртуальних рахунків в MoneyWiz або CoinKeeper .

  Завантажити: iTunes / Google Play

  Альфа Банк
  Альфа Банк

  iOS-клієнт найбільшого приватного банку в Росії недавно отримав важливе оновлення. Програму оформили в "плоскому" дизайні, реалізували підтримку входу по відбитку пальця (Touch ID) і переробили карти. В цілому, додаток Альфа-банку вміє багато чого з того, що "Сбербанк Онлайн", що деякі можливості в плані фінансового управління у нього вище.

  В онлайн-банку, наприклад, можна не тільки переглядати статті витрат (їх намагається визначити сама програма на основі того, де ви робили покупку з карти), але і додавати транзакції вручну (розділ "Мої витрати"). У найближчому оновленні з'явиться функція планів за статтями, щоб користувачі могли обмежити витрати в окремих категоріях: наприклад, на мобільний зв'язок, кафе, одяг або побутову техніку. Поки це можна робити тільки через веб-інтерфейс "Альфа-Клік".

  Також є функція "Мої цілі", яка підкаже, скільки і коли потрібно відкладати, щоб накопичити кошти до певної дати.

  До недоліків можна віднести те, що доступ до ряду важливих функцій платний (надаються в рамках окремої послуги - "Альфа-Мобайл"). На відміну від сервісу "Альфа-Клік" в браузері, в мобільному додатку можна безкоштовно переглядати свої шаблони, виконувати перекази між рахунками або обмінювати валюту.

  Завантажити: iTunes / Google Play

  Завантажити:  iTunes  /  Google Play

  Грошові перекази
  Грошові перекази

  Послуга переказу грошей з однієї картки на іншу реалізована в багатьох інтернет-банках і платіжних системах. Додаток від "Яндекса" здається однією з найбільш зручних. У ньому реєструвати електронний гаманець не потрібно: достатньо потрібно вказати реквізити однієї карти (номер, термін дії, код CVV / CVC), ввести суму для перекладу і номер картки одержувача.

  Підтримуються карти будь-якого банку РФ, підключені до платіжних систем VISA або MasterCard. Також потрібно, щоб карта була захищена технологією 3-D Secure, коли власнику картки видаються PIN-коди (наприклад, у вигляді СМС) для підтвердження інтернет-платежів.

  При перекладі утримується комісія в розмірі 1,9% від суми, але не менше 40 рублів. З одного карти можна відправляти до 70 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян за раз.

  Інтерфейс і функції версій для Android і iPhone майже нічим не відрізняються один від одного. В обох програмах можна навести камеру смартфона на карту і відсканувати дані. Це зручно, коли не хочеться вводити реквізити вручну.

  Завантажити: iTunes / Google Play

  Що ще?
  Володарям Android-гаджетів рекомендуємо до прочитання добірку " Бухгалтер в кишені. Як вести фінанси на смартфоні ", Яка вийшла на Вестях.Hi-tech навесні 2013 року. Багато хто з перерахованих там додатків актуальні до їх пір. З новинок порадимо Monefy , Одну з кращих на сьогоднішній день програм для ведення витрат на мобільній платформі Google, і " MSN Фінанси "Від Microsoft для стеження за новинами зі світу економіки (розділ" Особисті фінанси ") з калькулятором чайових, розрахунком іпотеки і конвертацією валют.

  Інші корисні інструменти для iOS-пристроїв: " книга Долгов "Для запису боргів і боржників, Real Rates - курси валют, оновлювані в режимі реального часу, FuelTracker - журнал витрати палива і пробігу автомобіля, а також " вести Економіка ", Щоб бути в курсі останніх подій. Всі вищезазначені програми доступні безкоштовно.

  Поділіться новиною:

  Підбірка: 10 додатків, які зроблять вас багатшими

  В умовах несприятливої ​​фінансової обстановки, коли курси валют поводяться непередбачувано, ціни ростуть, а доходи - падають, питання економії стає як ніколи актуальним. В App Store і Google Play є чимало програм для планування бюджету та стеження за витратами. Десятку кращих, які привчать до економії, контролю витрат і накопичення грошей, знайшли Весті.Hi-tech.

  MoneyWiz
  MoneyWiz  Одна з кращих у своїй справі програм
  Одна з кращих у своїй справі програм. Дозволяє вести детальний облік особистих / сімейних фінансів, закладати бюджет на якийсь певний термін і стежити за джерелами доходів і витрат. Дізнавшись, на що найчастіше йдуть гроші, ви зможете оптимізувати і скоротити свої витрати.

  Можливості MoneyWiz дуже широкі: можна вести рахунки (в Інтернеті, готівкові, на банківських картах і т.р.), планувати витрати і вносити їх в календар (задані суми будуть відніматися автоматично з зазначеного рахунку - це зручно, якщо у вас, наприклад, налаштовані Автоплатеж), переглядати статистику по рахунках або категоріям за будь-який період часу (наприклад, скільки в середньому ви витрачаєте на тиждень і на що).

  Ще одна перевага MoneyWiz: власний сервіс SYNCbits, що синхронізує інформацію між різними пристроями. Якщо раніше ви вели облік в іншій програмі, фінансові дані можна імпортувати в форматах CSV, QIF і OFX. iOS-версія MoneyWiz підтримує датчик відбитків пальців Touch ID, на Android вхід виконується за PIN-коду.

  Додаток платне. Більш нова, 2-я версія для "айфонів" продається за 279 рублів, поки не оновилася програма для Android-гаджетів - за 124 рубля.

  Завантажити: iTunes / Google Play

  Завантажити:  iTunes  /  Google Play

  CoinKeeper
  CoinKeeper

  Не менш потужний інструмент для стеження за витратами і перегляду статистики. Особливість цього фінансового менеджера: дуже наочна система додавання транзацкій. Щоб записати витрату, потрібно просто перетягнути монетку зі активу (готівкові, банківська карта) в пасив (покупки, кафе).

  На відміну від MoneyWiz, CoinKeeper дозволяє додати віджет до виду "Сегодня" для швидкого внесення доходу / витрати. Звіти про витрати виводяться на круговій діаграмі (можна вибрати все за місяць, або тільки їжу або розваги). Інші можливості ті ж: установка бюджетів на тиждень, місяць або рік, планування фінансів, підтримка датчика Touch ID або захист паролем, "хмарна" синхронізація, експорт в CSV.

  Програма безкоштовна. З підпискою (від 59 рублів за місяць) є більше функцій.

  Завантажити: iTunes / Google Play

  Завантажити:  iTunes  /  Google Play

  Заткнися і вважай мої гроші
  Заткнися і вважай мої гроші

  Назва цього "лічильника" говорить сама за себе. На відміну від MoneyWiz і CoinKeeper, ця програма дуже проста і не перевантажена часом непотрібними функціями. Спочатку ви заводите рахунку (готівкові, депозит, кредитна карта ...), а потім починаєте записувати транзакції, натискаючи на значок з плюсом в верхньому кутку. На вкладці "Статистика" доступний перегляд доходів / витрат за будь-який період.

  Особливість програми - калькулятор, який вбудований прямо в поле з сумою. Швидкий доступ для проведення базових арифметичних операцій винесені на клавіатуру. Підтримуються 11 валют, в тому числі рублі, долари, євро, чеські крони і фунти стерлінгів.

  Внесені в програму дані можна експортувати в форматі XLS для перегляду в таблицях Microsoft Excel. "Заткнись і вважай мої гроші" безкоштовна.

  Завантажити: iTunes

  Завантажити:  iTunes

  Кредитний калькулятор
  Кредитний калькулятор

  Якщо ви плануєте взяти кредит або оформити іпотеку, але не довіряєте лічильників на сайтах банків, зможе виручити "Кредитний калькулятор". Він зможе моментально розрахувати суму споживчого позики (з ежемесяним платежем і переплатою), автокредит або відсотки за вкладом.

  Заявки на кредит в великі банки-партнери (Газпромбанк, Альфа-Банк, Росбанк, МДМ Банк, Ощадбанк і т.д.) можна відправити прямо з додатків.

  Додаток безкоштовно для iOS-пристроїв. Гідна альтернатива на Android - " процентний калькулятор ".

  Завантажити: iTunes / Google Play

  Завантажити:  iTunes  / Google Play

  Tydlig
  Tydlig

  Tydlig - дуже потужний калькулятор для яких завгодно цілей. Він дозволяє пов'язувати числа один з одним (шляхом простого перетягування), так щоб вони могли перераховуватися автоматично. Можна вираховувати синуси, косинуси і логарифми, зводити в квадрат або куб, будувати лінійні графіки, креслити схеми і таблиці.

  На відміну від інших калькуляторів, де числа йдуть в один рядок, Tydlig надає "нескінченно" прокручуваний екран. Між незалежними операціями можна встановлювати зв'язок.

  iOS-версія програми платна - 299 рублів. Менш функціональний аналог для Android пристроїв: CALCU .

  Завантажити: iTunes

  Завантажити:  iTunes

  Рубль - Курс валюти
  Рубль - Курс валюти

  Ця програма в режимі реального часу відображає три найважливіших індикатора вітчизняної економіки: курс долара США і євро по відношенню до російського рубля, вартість бареля нафти (в доларах і рублях), а також золота. Цією інформацією можна поділитися в соціальних мережах.

  Крім цього, "Рубль - Курс валюти" пропонує конвертер валют і відображає динаміку вартості долара і євро. Як змінюються курси, можна дізнаватися з віджета в "Центрі повідомлень". Програма повністю безкоштовна.

  Завантажити: iTunes

  В курсі
  В курсі

  Ця програма давно не оновлювалося, проте воно могутніше, ніж попереднє. Ви вказуєте наявну в розпорядженні суму, а "викорис" автоматично конвертує її відразу в кілька валют: наприклад, рублі в долари, євро і фунти стерлінгів, що може бути дуже корисно в подорожі.

  "Викорис" підтримує всі світові валюти, включаючи манати, леки, динари, Кванзи і песо. Так, можна на місці скласти уявлення, у скільки обійшлася б та чи інша покупка в Росії. Дані про курси програма отримує з сервісу Yahoo! Finance (їм же користується Apple при показі котирувань акцій в центрі повідомлень).

  Додаток повністю безкоштовно.

  Завантажити: iTunes

  Сбербанк
  Сбербанк

  "Сбербанк Онлайн" - найпопулярніший онлайн-банк в російському iTunes і одне з кращих фінансових додатків в цілому. У ньому можна перевіряти баланс на картах і рахунках, руху коштів між ними, оплачувати масу послуг (від ЖКГ до штрафів), переводити гроші, купувати валюту і дорогоцінні метали.

  Програма, розроблена найбільшим банком в Росії, ще й служить непоганим фінансовим менеджером. На вкладці "Мої цілі" користувачі можуть поставити собі завдання - наприклад, накопичити на освіту, ремонт, купівлю автомобіля, квартири або просто створити фінансову "подушку". Далі потрібно вказати бажану суму і термін, до якого вона повинна бути накопичена.

  Підтвердивши умови, користувач відкриває ощадний рахунок, на який будуть надходити кошти (раз на місяць або раз на рік) і нараховуватися відсотки (зараз - від 1,5 до 2,3% річних). Поряд з кожною створеною метою відображається термін і шкала досягнення з двома сумами: скільки розміщено на вкладі та скільки ще належить накопичити. Така "скарбничка" хороша тим, що частково гроші зняти не можна (тільки закрити рахунок, втративши відсотки), а значить, шанси зберегти якусь суму до певного терміну набагато вище (і простіше психологічно), ніж при використанні віртуальних рахунків в MoneyWiz або CoinKeeper .

  Завантажити: iTunes / Google Play

  Альфа Банк
  Альфа Банк

  iOS-клієнт найбільшого приватного банку в Росії недавно отримав важливе оновлення. Програму оформили в "плоскому" дизайні, реалізували підтримку входу по відбитку пальця (Touch ID) і переробили карти. В цілому, додаток Альфа-банку вміє багато чого з того, що "Сбербанк Онлайн", що деякі можливості в плані фінансового управління у нього вище.

  В онлайн-банку, наприклад, можна не тільки переглядати статті витрат (їх намагається визначити сама програма на основі того, де ви робили покупку з карти), але і додавати транзакції вручну (розділ "Мої витрати"). У найближчому оновленні з'явиться функція планів за статтями, щоб користувачі могли обмежити витрати в окремих категоріях: наприклад, на мобільний зв'язок, кафе, одяг або побутову техніку. Поки це можна робити тільки через веб-інтерфейс "Альфа-Клік".

  Також є функція "Мої цілі", яка підкаже, скільки і коли потрібно відкладати, щоб накопичити кошти до певної дати.

  До недоліків можна віднести те, що доступ до ряду важливих функцій платний (надаються в рамках окремої послуги - "Альфа-Мобайл"). На відміну від сервісу "Альфа-Клік" в браузері, в мобільному додатку можна безкоштовно переглядати свої шаблони, виконувати перекази між рахунками або обмінювати валюту.

  Завантажити: iTunes / Google Play

  Завантажити:  iTunes  /  Google Play

  Грошові перекази
  Грошові перекази

  Послуга переказу грошей з однієї картки на іншу реалізована в багатьох інтернет-банках і платіжних системах. Додаток від "Яндекса" здається однією з найбільш зручних. У ньому реєструвати електронний гаманець не потрібно: достатньо потрібно вказати реквізити однієї карти (номер, термін дії, код CVV / CVC), ввести суму для перекладу і номер картки одержувача.

  Підтримуються карти будь-якого банку РФ, підключені до платіжних систем VISA або MasterCard. Також потрібно, щоб карта була захищена технологією 3-D Secure, коли власнику картки видаються PIN-коди (наприклад, у вигляді СМС) для підтвердження інтернет-платежів.

  При перекладі утримується комісія в розмірі 1,9% від суми, але не менше 40 рублів. З одного карти можна відправляти до 70 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян за раз.

  Інтерфейс і функції версій для Android і iPhone майже нічим не відрізняються один від одного. В обох програмах можна навести камеру смартфона на карту і відсканувати дані. Це зручно, коли не хочеться вводити реквізити вручну.

  Завантажити: iTunes / Google Play

  Що ще?
  Володарям Android-гаджетів рекомендуємо до прочитання добірку " Бухгалтер в кишені. Як вести фінанси на смартфоні ", Яка вийшла на Вестях.Hi-tech навесні 2013 року. Багато хто з перерахованих там додатків актуальні до їх пір. З новинок порадимо Monefy , Одну з кращих на сьогоднішній день програм для ведення витрат на мобільній платформі Google, і " MSN Фінанси "Від Microsoft для стеження за новинами зі світу економіки (розділ" Особисті фінанси ") з калькулятором чайових, розрахунком іпотеки і конвертацією валют.

  Інші корисні інструменти для iOS-пристроїв: " книга Долгов "Для запису боргів і боржників, Real Rates - курси валют, оновлювані в режимі реального часу, FuelTracker - журнал витрати палива і пробігу автомобіля, а також " вести Економіка ", Щоб бути в курсі останніх подій. Всі вищезазначені програми доступні безкоштовно.

  Поділіться новиною:

  Підбірка: 10 додатків, які зроблять вас багатшими

  В умовах несприятливої ​​фінансової обстановки, коли курси валют поводяться непередбачувано, ціни ростуть, а доходи - падають, питання економії стає як ніколи актуальним. В App Store і Google Play є чимало програм для планування бюджету та стеження за витратами. Десятку кращих, які привчать до економії, контролю витрат і накопичення грошей, знайшли Весті.Hi-tech.

  MoneyWiz
  MoneyWiz  Одна з кращих у своїй справі програм
  Одна з кращих у своїй справі програм. Дозволяє вести детальний облік особистих / сімейних фінансів, закладати бюджет на якийсь певний термін і стежити за джерелами доходів і витрат. Дізнавшись, на що найчастіше йдуть гроші, ви зможете оптимізувати і скоротити свої витрати.

  Можливості MoneyWiz дуже широкі: можна вести рахунки (в Інтернеті, готівкові, на банківських картах і т.р.), планувати витрати і вносити їх в календар (задані суми будуть відніматися автоматично з зазначеного рахунку - це зручно, якщо у вас, наприклад, налаштовані Автоплатеж), переглядати статистику по рахунках або категоріям за будь-який період часу (наприклад, скільки в середньому ви витрачаєте на тиждень і на що).

  Ще одна перевага MoneyWiz: власний сервіс SYNCbits, що синхронізує інформацію між різними пристроями. Якщо раніше ви вели облік в іншій програмі, фінансові дані можна імпортувати в форматах CSV, QIF і OFX. iOS-версія MoneyWiz підтримує датчик відбитків пальців Touch ID, на Android вхід виконується за PIN-коду.

  Додаток платне. Більш нова, 2-я версія для "айфонів" продається за 279 рублів, поки не оновилася програма для Android-гаджетів - за 124 рубля.

  Завантажити: iTunes / Google Play

  Завантажити:  iTunes  /  Google Play

  CoinKeeper
  CoinKeeper

  Не менш потужний інструмент для стеження за витратами і перегляду статистики. Особливість цього фінансового менеджера: дуже наочна система додавання транзацкій. Щоб записати витрату, потрібно просто перетягнути монетку зі активу (готівкові, банківська карта) в пасив (покупки, кафе).

  На відміну від MoneyWiz, CoinKeeper дозволяє додати віджет до виду "Сегодня" для швидкого внесення доходу / витрати. Звіти про витрати виводяться на круговій діаграмі (можна вибрати все за місяць, або тільки їжу або розваги). Інші можливості ті ж: установка бюджетів на тиждень, місяць або рік, планування фінансів, підтримка датчика Touch ID або захист паролем, "хмарна" синхронізація, експорт в CSV.

  Програма безкоштовна. З підпискою (від 59 рублів за місяць) є більше функцій.

  Завантажити: iTunes / Google Play

  Завантажити:  iTunes  /  Google Play

  Заткнися і вважай мої гроші
  Заткнися і вважай мої гроші

  Назва цього "лічильника" говорить сама за себе. На відміну від MoneyWiz і CoinKeeper, ця програма дуже проста і не перевантажена часом непотрібними функціями. Спочатку ви заводите рахунку (готівкові, депозит, кредитна карта ...), а потім починаєте записувати транзакції, натискаючи на значок з плюсом в верхньому кутку. На вкладці "Статистика" доступний перегляд доходів / витрат за будь-який період.

  Особливість програми - калькулятор, який вбудований прямо в поле з сумою. Швидкий доступ для проведення базових арифметичних операцій винесені на клавіатуру. Підтримуються 11 валют, в тому числі рублі, долари, євро, чеські крони і фунти стерлінгів.

  Внесені в програму дані можна експортувати в форматі XLS для перегляду в таблицях Microsoft Excel. "Заткнись і вважай мої гроші" безкоштовна.

  Завантажити: iTunes

  Завантажити:  iTunes

  Кредитний калькулятор
  Кредитний калькулятор

  Якщо ви плануєте взяти кредит або оформити іпотеку, але не довіряєте лічильників на сайтах банків, зможе виручити "Кредитний калькулятор". Він зможе моментально розрахувати суму споживчого позики (з ежемесяним платежем і переплатою), автокредит або відсотки за вкладом.

  Заявки на кредит в великі банки-партнери (Газпромбанк, Альфа-Банк, Росбанк, МДМ Банк, Ощадбанк і т.д.) можна відправити прямо з додатків.

  Додаток безкоштовно для iOS-пристроїв. Гідна альтернатива на Android - " процентний калькулятор ".

  Завантажити: iTunes / Google Play

  Завантажити:  iTunes  / Google Play

  Tydlig
  Tydlig

  Tydlig - дуже потужний калькулятор для яких завгодно цілей. Він дозволяє пов'язувати числа один з одним (шляхом простого перетягування), так щоб вони могли перераховуватися автоматично. Можна вираховувати синуси, косинуси і логарифми, зводити в квадрат або куб, будувати лінійні графіки, креслити схеми і таблиці.

  На відміну від інших калькуляторів, де числа йдуть в один рядок, Tydlig надає "нескінченно" прокручуваний екран. Між незалежними операціями можна встановлювати зв'язок.

  iOS-версія програми платна - 299 рублів. Менш функціональний аналог для Android пристроїв: CALCU .

  Завантажити: iTunes

  Завантажити:  iTunes

  Рубль - Курс валюти
  Рубль - Курс валюти

  Ця програма в режимі реального часу відображає три найважливіших індикатора вітчизняної економіки: курс долара США і євро по відношенню до російського рубля, вартість бареля нафти (в доларах і рублях), а також золота. Цією інформацією можна поділитися в соціальних мережах.

  Крім цього, "Рубль - Курс валюти" пропонує конвертер валют і відображає динаміку вартості долара і євро. Як змінюються курси, можна дізнаватися з віджета в "Центрі повідомлень". Програма повністю безкоштовна.

  Завантажити: iTunes

  В курсі
  В курсі

  Ця програма давно не оновлювалося, проте воно могутніше, ніж попереднє. Ви вказуєте наявну в розпорядженні суму, а "викорис" автоматично конвертує її відразу в кілька валют: наприклад, рублі в долари, євро і фунти стерлінгів, що може бути дуже корисно в подорожі.

  "Викорис" підтримує всі світові валюти, включаючи манати, леки, динари, Кванзи і песо. Так, можна на місці скласти уявлення, у скільки обійшлася б та чи інша покупка в Росії. Дані про курси програма отримує з сервісу Yahoo! Finance (їм же користується Apple при показі котирувань акцій в центрі повідомлень).

  Додаток повністю безкоштовно.

  Завантажити: iTunes

  Сбербанк
  Сбербанк

  "Сбербанк Онлайн" - найпопулярніший онлайн-банк в російському iTunes і одне з кращих фінансових додатків в цілому. У ньому можна перевіряти баланс на картах і рахунках, руху коштів між ними, оплачувати масу послуг (від ЖКГ до штрафів), переводити гроші, купувати валюту і дорогоцінні метали.

  Програма, розроблена найбільшим банком в Росії, ще й служить непоганим фінансовим менеджером. На вкладці "Мої цілі" користувачі можуть поставити собі завдання - наприклад, накопичити на освіту, ремонт, купівлю автомобіля, квартири або просто створити фінансову "подушку". Далі потрібно вказати бажану суму і термін, до якого вона повинна бути накопичена.

  Підтвердивши умови, користувач відкриває ощадний рахунок, на який будуть надходити кошти (раз на місяць або раз на рік) і нараховуватися відсотки (зараз - від 1,5 до 2,3% річних). Поряд з кожною створеною метою відображається термін і шкала досягнення з двома сумами: скільки розміщено на вкладі та скільки ще належить накопичити. Така "скарбничка" хороша тим, що частково гроші зняти не можна (тільки закрити рахунок, втративши відсотки), а значить, шанси зберегти якусь суму до певного терміну набагато вище (і простіше психологічно), ніж при використанні віртуальних рахунків в MoneyWiz або CoinKeeper .

  Завантажити: iTunes / Google Play

  Альфа Банк
  Альфа Банк

  iOS-клієнт найбільшого приватного банку в Росії недавно отримав важливе оновлення. Програму оформили в "плоскому" дизайні, реалізували підтримку входу по відбитку пальця (Touch ID) і переробили карти. В цілому, додаток Альфа-банку вміє багато чого з того, що "Сбербанк Онлайн", що деякі можливості в плані фінансового управління у нього вище.

  В онлайн-банку, наприклад, можна не тільки переглядати статті витрат (їх намагається визначити сама програма на основі того, де ви робили покупку з карти), але і додавати транзакції вручну (розділ "Мої витрати"). У найближчому оновленні з'явиться функція планів за статтями, щоб користувачі могли обмежити витрати в окремих категоріях: наприклад, на мобільний зв'язок, кафе, одяг або побутову техніку. Поки це можна робити тільки через веб-інтерфейс "Альфа-Клік".

  Також є функція "Мої цілі", яка підкаже, скільки і коли потрібно відкладати, щоб накопичити кошти до певної дати.

  До недоліків можна віднести те, що доступ до ряду важливих функцій платний (надаються в рамках окремої послуги - "Альфа-Мобайл"). На відміну від сервісу "Альфа-Клік" в браузері, в мобільному додатку можна безкоштовно переглядати свої шаблони, виконувати перекази між рахунками або обмінювати валюту.

  Завантажити: iTunes / Google Play

  Завантажити:  iTunes  /  Google Play

  Грошові перекази
  Грошові перекази

  Послуга переказу грошей з однієї картки на іншу реалізована в багатьох інтернет-банках і платіжних системах. Додаток від "Яндекса" здається однією з найбільш зручних. У ньому реєструвати електронний гаманець не потрібно: достатньо потрібно вказати реквізити однієї карти (номер, термін дії, код CVV / CVC), ввести суму для перекладу і номер картки одержувача.

  Підтримуються карти будь-якого банку РФ, підключені до платіжних систем VISA або MasterCard. Також потрібно, щоб карта була захищена технологією 3-D Secure, коли власнику картки видаються PIN-коди (наприклад, у вигляді СМС) для підтвердження інтернет-платежів.

  При перекладі утримується комісія в розмірі 1,9% від суми, але не менше 40 рублів. З одного карти можна відправляти до 70 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян за раз.

  Інтерфейс і функції версій для Android і iPhone майже нічим не відрізняються один від одного. В обох програмах можна навести камеру смартфона на карту і відсканувати дані. Це зручно, коли не хочеться вводити реквізити вручну.

  Завантажити: iTunes / Google Play

  Що ще?
  Володарям Android-гаджетів рекомендуємо до прочитання добірку " Бухгалтер в кишені. Як вести фінанси на смартфоні ", Яка вийшла на Вестях.Hi-tech навесні 2013 року. Багато хто з перерахованих там додатків актуальні до їх пір. З новинок порадимо Monefy , Одну з кращих на сьогоднішній день програм для ведення витрат на мобільній платформі Google, і " MSN Фінанси "Від Microsoft для стеження за новинами зі світу економіки (розділ" Особисті фінанси ") з калькулятором чайових, розрахунком іпотеки і конвертацією валют.

  Інші корисні інструменти для iOS-пристроїв: " книга Долгов "Для запису боргів і боржників, Real Rates - курси валют, оновлювані в режимі реального часу, FuelTracker - журнал витрати палива і пробігу автомобіля, а також " вести Економіка ", Щоб бути в курсі останніх подій. Всі вищезазначені програми доступні безкоштовно.

  Поділіться новиною:


   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»