Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
  Новости

  Підбірка блогів по інтернет-маркетингу та SEO

  1. Загальнотематичні видання
  2. SEO-блоги
  3. Інтернет маркетинг
  4. Копірайт і контент-маркетинг
  5. Дизайн і UX
  6. Розвиток бізнесу
  7. Сподобалася стаття?

  Інтернет-маркетинг розвивається дуже швидко: з'являються нові алгоритми, запускаються сервіси, які спрощують роботу, або просто виходять якісь оновлення. Тому якщо не стежити за тенденціями, то сміливо можна розгубити всіх своїх клієнтів. Щоб цього не сталося з вашим бізнесом, рекомендуємо стежити за трендами і дивитися останні публікації в блогах, які присвячені інтернет-маркетингу і SEO.

  Полегшити завдання з пошуку статей про розвиток бізнесу допоможе добірка блогів, яку ми читаємо самі і рекомендуємо читати іншим.

  Поки ви не втягнулися в читання, нам треба в чомусь зізнатися. Ми вас обдурили: в списку не 150 блогів, як анонсовано в заголовку, а тільки 50.

  Навіщо це зробили? По-перше, тестуємо, як відреагують пошуковики на це, по-друге, 150 блогів по інтернет-маркетингу ми знайшли, але по-справжньому цінними вважаємо тільки ці 50, тому вирішили не витрачати ваш час дарма і залишили самий сік.

  До моменту виходу статті картина в Яндексі така:

  До моменту виходу статті картина в Яндексі така:

  Перед тим як приступити до анонсу, розглянемо результат невеликого експерименту, який провели в своєму співтоваристві .

  Отже, ми задали передплатникам єдине питання - як часто вони читають блоги з розвитку бізнесу, маркетингу та SEO. І ось що отримали:

  Ми виявили, що основна маса учасників опитування читає статті, але тільки на теми, які їх цікавлять.

  Тому при складанні добірки всі ресурси розбили по тематиках:

  Загальнотематичні видання

  На цих ресурсах можна знайти статті як про просування сайту, так і про розвиток свого бізнесу. До того ж там публікуються останні новини від Яндекса, Google і поновлення функціоналу рекламних майданчиків. Тому не читати ці блоги буде просто блюзнірством. Давайте по порядку розберемо, що з себе представляє кожен ресурс.

  Searchengines

  Перший російськомовний портал, присвячений інтернет-маркетингу і пошуковим системам. Також ресурсу належить форум, де SEO-фахівці обговорюють методи просування і останні оновлення Яндекса і Google. Cossa У цьому блозі маркетологи діляться своїм досвідом, пишуть про нові фішках, експериментах і просто обговорюють тренди. Для тих, хто хоче відвідати цікаву конференцію або вебінар, є можливість подивитися в календарі подій прийдешні заходи. Sostav Галузеве ЗМІ в області інтернет-маркетингу та веб-технологій. Можна знайти актуальну інформацію про медіа, рекламі і споживчому ринку. Rusability Якщо хочете почитати аналітичні статті з дослідженнями та експериментами, то ласкаво просимо на цей сайт. Ви знайдете багато корисної інформації про маркетинг, контент і юзабіліті. Хабрахабр Спочатку проект замислювався для технарів, в ньому писали про розробку і адміністрування сайтів. Зараз додалися рубрики Дизайн і Маркетинг. Seonews Можна знайти не тільки останні новини ринку інтернет-маркетингу, а й почитати інтерв'ю з експертамі.Также є рейтинг SEO-компаній.

  SEO-блоги

  На цих ресурсах ви знайдете останню інформацію про SEO-тенденції, оновлення алгоритмів пошукових систем і, звичайно ж, різні експерименти з факторами ранжування.

  Блог Яндекса

  Було б нерозумно не згадати цей блог. У ньому Яндекс пише про свої нововведення, розробках і оновлення системи. Блог Google Це офіційне джерело Google в Росії. Там ви знайдете новини, корисні поради та всю інформацію про роботу з пошуковою системою. Devaka Авторський блог Сергія Кокшарова, експерта в області SEO. Проводить експерименти над сайтами і викладає аналітичні статті, в яких обґрунтовує роботу пошукових систем. SEO-Secret Нові статті виходять не часто, але вони дуже цінні. У них детально розбирається, як працює той чи інший інструмент, сама механіка і результати. Блог Дмитра Шахова Цікавий проект. Дмитро пише статті не тільки про методи просування сайтів, але і публікує навчальні матеріали для початківців фахівців. Optimizatorsha Автор блогу - Олена Камська. На цьому ресурсі ви знайдете корисні поради по просуванню сайту, кейси, огляди і SEO-дослідження. KtoNaNovenkogo Якщо ви тільки почали самостійно займатися оптимізацією і у вас багато питань, то відповіді на них точно знайдете на цьому сайті. До того ж в статтях докладно розписані всі етапи дій. Блог PR-CY Крім інструментів аналізу сайтів, у проекту ще досить пізнавальний блог. Багато інформації про роботу Google, Яндекса і останніх SEO-тренди. Seoandme Блог Анни Ященко. Ресурс орієнтований на тих, хто хоче самостійно навчитися просувати сайти. Крім статей є безкоштовні навчальні матеріали по SEO. Shakin.ru Автор блогу - Михайло Шакін - записує відео-поради, де покроково пояснює - що, навіщо і чому. Також є періодичний перегляд сервісів, які можна використовувати для просування сайту. Moz Англомовний проект. Фахівці пишуть аналітичні статті та проводять SEO-дослідження про те, як впливають різні чинники ранжирування на пошукову видачу. Матеріал поданий добре.

  Інтернет маркетинг

  В цей розділ входять ресурси, які пишуть статті по інтернет-маркетингу, і корпоративні блоги компаній, що займаються створенням і просуванням сайтів. Вони діляться досвідом своєї роботи і цікавими матеріалами.

  Блог 1PS.RU

  Пишемо не тільки про просування сайту, але і про контент-маркетингу, інтернет-рекламі, юзабіліті і SMM. Всі статті викладені простою і зрозумілою мовою, а найцікавіші матеріали потрапляють в щотижневу розсилку. Нетологія У блозі онлайн-університету інтернет-маркетингу розміщують свої статті представники різних SEO-компаній. Матеріали можна розділити на наступні рубрики: маркетинг, програмування і соціальні медіа. Лідмашіна Яскраве оформлення блогу і хороша подача інформації. Пишуть про збільшення конверсії, email-розсилки та просування в соціальних мережах. Також є окремий блок для новачків. Блог Сompleto Хоч статті виходять нечасто, але вони корисні і досить цікаві. Основний акцент компанія робить на стратегії розвитку бізнесу, веб-аналітику та інструменти просування. Блог Ягла У статтях немає зайвої води, написано зрозумілою мовою. Велика частина матеріалів присвячена підвищенню конверсії та інтернет-рекламі. Активне обговорення публікацій проходить в соцмережах компанії. Блог сервісу Serpstat Основна тематика блогу - аналіз конкурентів і робота з контекстною рекламою. Також є статті про SEO, аналітику і контент-маркетинг. Блог Relap Статті присвячені нативной реклами та просування в медіа. Ви знайдете докладний опис, що це таке, як працює і, звичайно ж, безліч прикладів. Прес-центр компанії Netpeak Публікують матеріали про інтернет-рекламу, SEO і не тільки. Проводять дослідження і пишуть хороші аналітичні статті, що і як працює. піксель Плюс Блог не такий великий, але є цікаві статті по веб-аналітиці та просування сайтів. Нові тексти виходять 1-2 рази на місяць. Texterra Матеріали в основному орієнтовані на новачків, тому написані простою і зрозумілою мовою. Також компанія робить переклади зарубіжних публікацій. Блог WebPromoExpert Академія розміщує статті різних фахівців в області інтернет-маркетингу та SEO. Матеріали корисні, містять практичні поради щодо просування сайту. Блог Lpgenerator Якщо не знаєте, як підвищити конверсію свого сайту, то можете вивчити блог цієї компанії. Велика частина матеріалів присвячена лідогенераціі і прикладів дизайнів Лендінзі з високою конверсією. Smm Planner blog Буде цікаво почитати тим, хто займається просуванням бізнесу в соцмережах. У блозі можна знайти статті про стратегії роботи SMM і способи збільшення аудиторії свого співтовариства. Websarafan Крім рубрики просування в соціальних мережах і контент-маркетингу є чудовий розділ Практика. У ньому фахівці діляться своїм досвідом на конкретних прикладах: що було на першому етапі, яку стратегію застосували і які результати в підсумку отримали. Semantica Пишуть про тонкощі, інструментах і фішках просування сайту. Буде корисний для початківців копірайтерів, маркетологів, SEO-фахівців і розробників. Сібірікс Блог цього проекту, здебільшого, добірка Лайфхак. Найцікавіше - це рубрика «хітрожопие менеджмент»: корисні відео-поради з управління проектами. Випусків поки небагато, але слушні рекомендації є в кожному.

  Копірайт і контент-маркетинг

  Про те, як правильно писати статті, комерційні пропозиції і багато іншого. У цих блогах є вся інформація, яка допоможе вам запустити контент-маркетинг на своєму сайті.

  Блог Максима Іляхова

  Багато корисних матеріалів саме по коректури-редактуре. Висвітлюються актуальні, спірні і болючі питання. Також хочеться відзначити хорошу подачу матеріалу. MadCats Блог більше орієнтований на контент-маркетинг. У ньому ви знайдете багато статей про те, як працює цей інструмент і фішки по його використанню. Блог Дениса Каплунова Публікуються матеріали не тільки про копірайт, а й про продають тексти, рекламні техніки і e-mail маркетинг. Буде корисно для читання інтернет-маркетологам і контент-менеджерам.

  Дизайн і UX

  Для тих, хто захоплюється UX і стежить за останніми трендами веб-дизайну, корисно ознайомитися з наступними ресурсами:

  Прес-центр компанії Логомашіна

  Підійде для тих, хто займається дизайном і створює логотипи. Пишуть цікаво, основний контент - картинки. Можна використовувати цей проект як джерело натхнення. Інтерфейси без лушпиння У своїх статтях розглядають головні помилки дизайну і юзабіліті сайту. Є наочні приклади, як буде виглядати хороший і поганий інтерфейс. Підійде для дизайнерів, веб-майстрів і маркетологів. Aic blog Пишуть про те, якими мають бути сайти для користувачів. Також розбирають міфи UX і популярні веб-тренди сайтів. Проекторат Основний контент - це матеріали по UX. Добре викладено, немає зайвої води. До того ж є практичні приклади, які можна ввести в свій проект. Гільдія вільних проектувальників Статті проходять ретельний відбір редактора, який за сумісництвом працює проектувальником. Це дає гарантію якості контенту та його корисності. Всі автори блогу - практикуючі аналітики-проектувальники. Usability geek Англомовний ресурс. Статті викладені простою мовою. Даний ресурс допомагає бути в курсі всіх подій, які відбуваються за кордоном в області UX.

  Розвиток бізнесу

  Щоб бізнес приносив прибуток і працював ефективно, потрібно постійно працювати над внутрішніми процесами і впроваджувати нові ідеї. Знайти джерело натхнення і дізнатися про досвід інших компаній можна на цих ресурсах:

  Цукерберг Подзвонить

  Пишуть про розвиток бізнесу і стартапи. Проводять огляди, публікують думки експертів і стежать за останніми новинами. Spark Блог для початківців стартаперів. Публікують статті про успіхи і провали, підводні камені просування, діляться ідеями реалізації свого проекту. Therunet Діляться матеріалами про розвиток it-бізнесу і зміни технологій. Інформація добре викладена і дає об'єктивну оцінку з боку. клуб Директорів Всі статті слушні, є реальні поради і варіанти вирішення тих чи інших проблем. Буде корисний для топ-менеджерів і власників бізнесу. RusBase Позиціонують себе як незалежне видавництво про технології. Більшість статей про те, як впроваджувати нові інструменти в свій бізнес. Ідеономіка Роблять переклади іноземних публікацій. Можна використовувати в якості джерела натхнення. Безліч ідей про розвиток бізнесу. Статті розбиті на 4 великі рубрики, що полегшує пошук матеріалу. Мегаплан Гарне оформлення блогу. Пишуть про ефективність бізнесу, продажу та особистий досвід. Також хочу відзначити якість викладу матеріалу. Shopolog Матеріали для менеджерів, в яких розказано про нові товари, послуги та інструменти. Також є статті про тренди і прийомах сучасного рітейлу.

  Це всього лише невеликий список ресурсів, які допоможуть вам прокачатися в SEO та інтернет-маркетингу. Сподіваюся, стаття виявилася корисною, і ви поповнили свою добірку блогів. Якщо є щось варте уваги, про що ми забули згадати - пишіть в коментарях.

  PS Підпишіться на нашу розсилку і отримуйте цікаві статті щотижня.

  © 1PS.RU, при повному або частковому копіюванні матеріалу посилання на першоджерело обов'язкове.

  Сподобалася стаття?

  Сподобалося? Поділися!

  Сподобалася стаття?
  Сподобалося?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»