Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
  Новости

  ping.exe - Що це таке?

  1. Ось так, ви зможете виправити помилки, пов'язані з ping.exe
  2. Інформація про фото ping.exe
  3. коментар користувача
  4. Кращі практики для виправлення проблем з ping
  5. ping сканер

  Справжній файл ping.exe є одним з компонентів програмного забезпечення Microsoft Windows, розробленого Microsoft.

  Ping.exe - це виконуваний файл (програма) для Windows. Розширення імені файлу .exe - це абревіатура від англ. слова executable - здійсненний. Необхідно запускати виконувані файли від перевірених виробників програм, тому що виконувані файли можуть потенційно змінити налаштування комп'ютера або завдати шкоди вашому комп'ютеру. Безкоштовний форум з інформацією про файли може допомогти вам розібратися чи є ping.exe вірусом, трояном, програмою-шпигуном, рекламою, яку ви можете видалити, або файл належить системі Windows або додатком, якому можна довіряти.

  Ось так, ви зможете виправити помилки, пов'язані з ping.exe

  1. використовуйте програму Настроювач Windows , Щоб знайти причину проблем, в тому числі і повільної роботи комп'ютера.
  2. Оновлення програму TCP / IP Ping Command. Оновлення можна знайти на сайті виробника (посилання наведена нижче).
  3. У наступних пунктах надано опис роботи ping.exe.

  Інформація про фото ping.exe

  процес TCP / IP Ping Command або Команда Ping TCP / IP належить програмі Microsoft Windows Operating System або Операційна система Microsoft Windows від Microsoft (Www.microsoft.com) або корпорація Майкрософт .

  Опис: ping.exe часто викликає проблеми і необхідний для Windows. Файл ping.exe знаходиться в папці C: \ Windows \ System32 або іноді в підпапках C: \ Windows. Відомі такі розміри файлу для Windows 10/8/7 / XP 17,920 байт (59% всіх випадків), 15,360 байт, 18,944 байт або 19,456 байт. Опис: ping
  Це системний файл Windows. Це заслуговує на довіру файл від Microsoft. У процесу немає видимого вікна. Тому технічний рейтинг надійності 8% небезпеки.

  Рекомендуємо: Виявлення проблем, пов'язаних з ping.exe

  Важливо: Деякі шкідливі програми маскують себе як ping.exe, особливо, якщо вони розташовані не в каталозі C: \ Windows \ System32. Таким чином, ви повинні перевірити файл ping.exe на вашому ПК, щоб переконатися, що це загроза. Ми рекомендуємо Security Task Manager для перевірки безпеки вашого комп'ютера.


  коментар користувача

  Зустрічався з такою програмою PING.exe знаходиться в C: \ Windows \ System32. мені здається небезпечна по скільки не можу зрозуміти для чого вона працює, так Як після того як бачу що Процес є в диспетчері завдань то у мене різко підвищується відправка даних В незрозуміло куди і незрозуміло що відправляється Слідчо Уповільнює швидкість роботи інтернету
  Кирило в диспетчері цей процес з'явився після останнього автоматичного оновлення windows, висить в папці sistem32, після видалення з папки, відразу ж з'являється знову, в диспетчері також після закриття процесу через секунд 30 знову з'являється, все б нічого, але він вантажить процесор на 160%
  Олег У мене в процесах висить файл ping.exe ползователей System. У більшості випадків навантажує обидва процесора. Не можу з'ясувати де розташований файл. При пошуку, виявлені два розміщення. в system32 і dllcache. ВО усякому разі, напружує моторошно.
  Даулет Вантажить процесор до 100 процентов.Отправляет в інтернет за однією адресою до 1мбт \ сек.
  Георгій Можливо ваш комп'ютер був використаний з метою хакерської атаки. Процес Ping просо обмінюється даними, тим самим збільшуючи навантаження на сервер і зменшуючи швидкість вашої віддачі.
  Костянтин Ping.exe проста програма необхідна для перевірки якості зв'язку. І в процесу не повинна висіти !. Сама програма ping.exe запускається користувачем (адміністратором) вручну - як системний інструмент. Якщо на вашому ПК є цей процес - він був запущений кимось то.Значіт ваш ПК уразливий з мережі. Перевірте на віруси і трояни
  Андрій Наскільки мені відомо, це системний файл і запускається користувачем.
  Володимир Консоль з цією назвою c \ windows \ system32 \ ping.exe вискакує кожні 15 хвилин.
  Микола Вискакує консоллю кожні 1-4 хвилини і вимикається. Або я щось накоїв, або вірус.
  Валерій це вірус якщо він є в диспетчері завдань. щоб прибрати просто приберіть процес з диспетчера задач. потім у вас вилізе bsod. Не лякайтеся це значить що вірус видалений
  _Denchik_

  Разом: Середня оцінка користувачів сайту про фото ping.exe: - на основі 17 голосів з 10 відгуками.

  54 користувачів запитували про цей файл. Один користувач не поставив рейтинг (вказав "я не знаю"). 5 користувачів дали, як безпечний. 4 користувачів дали, як здається безпечним. 6 користувачів дали, як здається небезпечним. 2 користувачів дали, як небезпечний.

  Кращі практики для виправлення проблем з ping

  Акуратний і охайний комп'ютер - це головна вимога для уникнення проблем з ping. Для цього потрібно регулярна перевірка комп'ютера на віруси, очищення жорсткого диска, використовуючи cleanmgr і sfc / scannow , Видалення програм, які більше не потрібні, перевірка програм, які запускаються при старті Windows (використовуючи msconfig ) І активація Автоматичне оновлення Windows . Завжди пам'ятайте про створення періодичних бекапов, або в крайньому випадку про створення контрольних точок відновлення.

  Якщо у вас актуальні проблеми, спробуйте згадати, що ви робили в останній час, або останню програму, яку ви встановлювали перед тим, як з'явилася вперше проблема. використовуйте команду resmon , Щоб визначити процес, який викликає проблеми. Навіть якщо у вас серйозні проблеми з комп'ютером, перш ніж встановлювати заново Windows, краще спробуйте відновити цілісність установки ОС або для Windows 8 і пізніших версій Windows виконати команду DISM.exe / Online / Cleanup-image / Restorehealth . Це дозволить відновити операційну систему без втрати даних.

  Наступні програми можуть вам допомогти для аналізу процесу ping.exe на вашому комп'ютері: Security Task Manager відображає всі запущені завдання Windows, включаючи вбудовані приховані процеси, такі як моніторинг клавіатури і браузера або записів автозавантаження. Унікальна оцінка ризиків безпеки вказує на ймовірність процесу бути потенційно небезпечним - шпигунською програмою, вірусом або трояном. Malwarebytes Anti-Malware визначає і видаляє непрацюючі програми-шпигуни, рекламне ПО, трояни, кейлоггери, шкідливі програми і трекери з вашого жорсткого диска.

  ping сканер

  Security Task Manager показує всі запущені сервіси Windows, включаючи впроваджені приховані програми (наприклад, моніторинг клавіатури або браузера, авто вхід). Унікальний рейтинг надійності вказує на ймовірність того, що процес потенційно може бути шкідливою програмою-шпигуном, кілоггерів або трояном.

  Безкоштовний aнтівірус знаходить і видаляє неактивні програми-шпигуни, рекламу, трояни, кейлоггери, шкідливі і стежать програми з вашого жорсткого диска. Ідеальне доповнення до Security Task Manager.

  SpeedUpMyPC безкоштовне сканування, очищення, відновлення та оптимізація вашої системи.


   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»