Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Питання: Чому посилання важливі для SEO?

  1. Швидкий відповідь: Посилання (як з інших веб-сайтів, так і посилань у вашому власному сайті) важливі...
  2. Так чому б не закінчитися і створити тисячі посилань?
  3. Добре, я розумію, виграють популярні веб-сторінки, втрачають непопулярні сторінки. Так як я можу зрозуміти,...
  4. Отже, давайте скажемо, що з часом я можу отримати купу зв'язків якості. Тоді що? Чи зроблено я?

  Швидкий відповідь:

  Посилання (як з інших веб-сайтів, так і посилань у вашому власному сайті) важливі для SEO, оскільки існує пряма залежність між якістю / кількістю посилань на ваш сайт і кількістю пошукових трафіків, які отримує ваш сайт.

  Для малих підприємств більше посилань = більше пошукового трафіку = більше клієнтів. Потрібно сказати більше?

  У нерухомості це все про розташування, місце розташування, місце розташування. У пошуковому маркетингу, це все про посилання, посилання, посилання.

  Чому посилання є важливими для SEO: довший відповідь

  Коли Google почав роботу, їхній метод ранжування веб-сайтів у пошуковій мережі базувався переважно на кількості посилань на веб-сторінці. Основна концепція полягала в тому, що чим більше посилань на веб-сторінці було, тим більша ймовірність того, що веб-сторінка мала хороший вміст.

  По суті, посилання на ваші веб-сайти - це популярність голосів, і чим більше голосів ви отримуєте, тим більше ви користуєтеся Google.

  Так чому б не закінчитися і створити тисячі посилань?

  Прості: не всі посилання створені рівними.

  Які з наступних двох зв'язків, на вашу думку, є більш цінними?

  1. Посилання зі статті на NewYorkTimes.com на ваш сайт після того, як вони проінтерв'ювали вас.
  2. Посилання з suzeyqsblog.blogspot.com, яке має 4 публікації в блозі від року тому.

  Це повинно бути досить очевидно, що посилання Нью-Йорк Таймс є більш цінним. Так само, як подружитися з одним з прохолодних дітей у середній школі, голосування від популярного малюка (або веб-сторінки) є набагато більш цінним для вашої загальної популярності, ніж голосування від класу ботанік.

  Добре, я розумію, виграють популярні веб-сторінки, втрачають непопулярні сторінки. Так як я можу зрозуміти, які посилання для мене цінні?

  Існує багато факторів, які впливають на цінність посилання, але ось деякі аспекти, які роблять посилання на веб-сайт цінним для вас, власника малого бізнесу:

  1. Відповідність: Якщо ви електрик, отримати посилання з веб-сайту, присвяченого електрикам, є більш цінним, ніж веб-сайт, присвячений риболовлі. Посилання на відповідні веб-сайти допомагають пошуковим системам з'ясувати, на чому йде ваш сайт, що допоможе вам визначити місце для цієї теми. Отже, якщо ви шукаєте високий рейтинг, коли люди шукають «морозиво в Сіетлі», то посилання на веб-сайти про Сієтл або про морозиво чудово підходять для вашого сайту. Пошукові системи розумні, хоча. Якщо ви отримаєте посилання з місцевого блогу, що базується в Сієтлі, або на сайті, що стосується десертів, вони можуть зрозуміти, що десерти пов'язані з морозивом, а блог, що знаходиться в Сіетлі, пише про бізнес, розташований у Сіетлі. .
  2. Авторизація та довіра: подібно до наведеного вище прикладу NewYorkTimes.com, посилання з довірених веб-сайтів та веб-сайтів з повноваженнями є більш важливими, ніж веб-сайти з менш довірою. Місцеві та регіональні інформаційні організації є гарним прикладом надійних сайтів. Часто посилання будівельників будуть говорити про посилання з .EDU і .GOV доменів. Причина, за якою вони вважаються настільки цінними, полягають у тому, що вони, як правило, походять з дуже надійних веб-сайтів, таких як університет або державний урядовий орган - обидва з яких мають тенденцію до багатьох «голосів за популярність» - чи бачите ви, що формується? Отже, як загальне правило, вам слід перейти за посиланнями з більш важливих веб-сайтів.
   Примітка: Ось чому послуги по будівництву посилань, які стверджують, що будують "1000 ссилок на тиждень" або "подають ваш сайт до 2000 каталогів миттєво", все за низьку низьку ціну в 99 доларів - це марна трата вашого часу - ці посилання ніколи не є цінними, і ще гірше, вони можуть надходити зі спам-сайтів, які можна вважати міткою на вашому сайті!
  3. Різноманітність: Пошукові системи люблять бачити, як ви отримуєте широкий спектр посилань. Це показник довіри, а веб-сайти, які не мають природного «профілю профілю», можуть бути позначені червоними прапорцями пошуковими системами. Отже, які типи посилань потрібно спрямовувати, щоб переконатися, що профіль вашого посилання різноманітний? Розгляньте наступні типи посилань:
   • Блогери говорять про вашу справу
   • Каталог каталогів
   • Люди, які ділять ваш сайт на своїй сторінці Facebook
   • Відгуки на сайтах, таких як Yelp, InsiderPages, Google Places і т.д.
   • Коментарі, які ви залишили в блогах і новинних веб-сайтах
   • Посилання з місцевих організацій, таких як Ваша торгова палата

  Всі ці посилання та багато іншого допоможуть вам сформувати природний профіль посилання, що означає кращу продуктивність в рейтингах пошукових систем.

  Отже, давайте скажемо, що з часом я можу отримати купу зв'язків якості. Тоді що? Чи зроблено я?

  Ні! Для кращого або гіршого, робота з побудови посилання є постійною. По-перше, ваші конкуренти тільки стануть більше пошуком підкованих з часом, і це легко для них, щоб побачити, які посилання у вас вже є, якщо вони знають, як (або якщо вони наймають когось).

  Пошукові системи можуть повідомити, коли ви припиняєте отримувати посилання на ваш сайт, і веб-сайт, який не отримав жодних посилань на деякий час, він починає виглядати застарілим. У листопаді 2011 року Google оголосила, що оновилася 35% результатів пошуку більш сфокусовані на «свіжості» та оновленому вмісті ! Це означає, що ви не можете дозволити собі бути захисним, ваш бізнес повинен бути проактивним, коли мова йде про створення зв'язків.

  Чи означає це, що вам потрібно найняти пошукову маркетингову компанію, подібну до нас, щоб допомогти вам побудувати зв'язки назавжди? Не обов'язково, але якщо у вас немає кого-небудь, якому доручено переконатися, що ваш сайт добре працює в пошукових і будівельних посиланнях, то краще робити щось, щоб робити новини у вашій громаді, щоб зберегти посилання!

  Так чому б не закінчитися і створити тисячі посилань?
  Тоді що?
  Чи зроблено я?
  Потрібно сказати більше?
  Так чому б не закінчитися і створити тисячі посилань?
  Які з наступних двох зв'язків, на вашу думку, є більш цінними?
  Так як я можу зрозуміти, які посилання для мене цінні?
  Отже, які типи посилань потрібно спрямовувати, щоб переконатися, що профіль вашого посилання різноманітний?
  Тоді що?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»