Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Питання до PRO: як вести Instagram бренду?

  @ 482store : 10,6 тисячі передплатників

  Вже більше двох місяців веду Instagram сама. Знову. З самого початку, два роки тому, коли тільки завела акаунт для 482store, теж вела сама. Instagram був для мене неосвоєною і незрозумілою територією, тому наповнювала сторінку магазину безсистемно, не надавала значення якості і кількості контенту. Це був, скоріше, каталог наявних товарів. Пізніше прийшло розуміння того, що сторінкою потрібно займатися серйозно, враховувати мінливі правила перебування в Instagram, потрібен SMM. І майже рік аккаунт київського, а потім і одеського магазинів вели фахівці. Це було дієво в плані грамотно вибудуваного просування і наповнення аккаунта. Складність була в тому, що у нас багато брендів, а значить, безліч дрібних нюансів: від незапланованої коригування цін і нестандартизованих розмірних сіток до змін в поставках, матеріалах, асортименті. Виникають і знати це може людина, яка у всьому цьому вариться з головою.

  У порівнянні в офлайновими продажами, через Instagram ми продаємо не так вже й багато. Люди вважають за краще прийти в магазин, побачити придивились на сторінці річ наживо, приміряти і вже тоді купити. І в цьому головна мета аккаунта - така віртуальна вітрина. Онлайн замовляють речі з інших міст і зайняті мами, які ніяк не можуть дістатися до нас в магазин.

  Фотоконтентом - це колективна творчість. В основному фотографую я - колись захоплювалася фотографією, закінчувала фотокурси. Я б назвала свій рівень аматорським, але для інстаграма його вистачає. Коли сама в кадрі - фотографує чоловік і співвласник бізнесу. У такі моменти ми завжди жартуємо, що приватний підприємець в Україні - це на все руки майстер. І директор, і бухгалтер, і фотограф, і модель. У мене чудові творчі адміністратори - іноді прошу сфотографувати річ, щоб докладніше показати замовнику в Instagram, а вони надсилають мені не робочі, а красиві фото. Дуже люблю і використовую фотографії покупців в речах, придбаних в 482store.

  При створенні фото спираюся на контент-план, на перелік новинок, які обов'язково потрібно показати. Фотографуємо один-два рази на тиждень. Намагаюся відразу обробити фото і скорегувати черговість виходу постів, щоб побачити цільну картинку.

  На будь-яких Фотокурси скажуть, що для вдалого фото в першу чергу потрібні хороший світло і правильна композиція. Для сторінки-каталогу краще знімати при денному м'якому світлі (пряме сонце зробить тіні різкими, похмурий день з'їсть теплі відтінки і зробить картинку сіро-синьої). Композиційно найпростіше дотримуватися «правила третин» - це класика і легко здійсненно. Якщо захочеться творчості і експериментів, за запитом «правила композиції» Google видасть масу докладних настанов. Також стежу в Instagram за акаунтами декількох великих міжнародних брендів одягу, іноді гортаю Pinterest - ловлю цікаві ідеї і надихаюся.

  Неорганічними методами розкрутки ми почали користуватися в листопаді минулого року (тоді сторінка київського магазину існувала майже рік, росла органічно), коли передали ведення акаунтів новому фахівцеві. З тих пір займаємося массфолловінг - намагаємося зробити його максимально немеханическим, осмисленим, фолловіть людей, яких може зацікавити наш продукт.

  Пробували працювати з лідерами думок при розкручуванні одеського аккаунта - результат був практично нульовий, не "вистрілила». До сих пір більш раціональної і більш результативною альтернативою роботі з ЛМ вважаю таргетовану рекламу. До речі, цим способом просування користуємося регулярно. Конкурси теж пробували проводити, і теж назвала б результати сумнівними: прізоловов, люди, які прийшли не за твоїм продуктом, а за подарунком, і залишилися за інерцією. Після конкурсів у нас завжди багато відписок. Так що проводимо ми їх дуже рідко, ретельно вибираючи партнерів, якщо це giveaway. Для нас на сьогодні найдієвіші способи залучення аудиторії - це таргетована реклама та массфолловінг.

  Поради:

  Головне в розвитку сторінки - навіщо і як. Навіщо - це коли ти визначаєш, для чого ти присутній в Instagram. Ти продаєш чи показуєш, які послуги у тебе є і де їх можна «подивитися ближче»? Для тебе сторінка - це просто візитка або ти ведеш повноцінну комунікацію з покупцями через соцмережу? Як - це грамотний контент-план, правильно підібраний стиль письма, що працюють для тебе і твого бренду хештеги. Все те, що допоможе йти до мети найбільш прямим шляхом і з найкращою віддачею.

  Важливо відразу і якомога точніше відповісти собі на питання - навіщо бренду Instagram. Це допоможе в подальшому вибрати і теми для постінгу, і манеру комунікації. Я б дуже радила складати контент-план - це дисциплінує як мінімум. І, якщо Instagram для вас таємниця за сімома печатками, я б рекомендувала сходити на базові курси або майстер-класи з SMM. Так ви зрозумієте, як функціонує соціальна мережа і як її «готувати». Також багато SMM-щики пропонують індивідуальні консультації, на яких зможуть допомогти вам зрозуміти, що вдало, а що можна було б поліпшити в веденні вашого облікового запису. І не переставайте вчитися - внутрішня механіка соцмереж змінюється так швидко, що прочитана напередодні стаття по SMM на наступний день буває актуальна вже тільки наполовину.

  Катерина Подільська,

  Ти продаєш чи показуєш, які послуги у тебе є і де їх можна «подивитися ближче»?
  Для тебе сторінка - це просто візитка або ти ведеш повноцінну комунікацію з покупцями через соцмережу?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»