Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Питанням на питання: перший етап спілкування клієнта з аккаунт-менеджером в SEO

  1. Ви хочете збільшити позиції
  2. Ви хочете збільшити трафік
  3. Ви хочете збільшити конверсію
  4. Ви хочете оптимізувати сайт
  5. У вас виникла проблема з індексацією сайту
  6. Вам потрібен SEO- або Usability-аудит
  7. Вам потрібно просування сайту
  8. Ваш сайт потрапив під фільтр Яндекса
  9. Ваш сайт потрапив під фільтр Google

  Оскільки SEO-шники - люди вічно зайняті і нервові :), їм на допомогу приходимо ми, аккаунт-менеджери, щоб зробити їх роботу простіше і приємніше.

  Коли ви звертаєтеся в SEO-компанію з будь-якою проблемою або завданням, оптимізаторів важливо побачити повну картину. Хоч і не так часто, але аккаунт-менеджерам доводиться стикатися з збуреннями клієнтів типу «Ну покажіть же мій сайт фахівця, нехай він відразу скаже, є на ньому санкції чи ні!», Щиро не розуміють, навіщо якийсь менеджер задає ці « абсолютно зайві »питання. Звичайно, фахівець може поглянути на сайт і щось там відписати для галочки. Але щоб діагноз не був поставлений за принципом «пальцем в небо», вам варто надати всю необхідну інформацію для первинного аналізу ситуації.

  Але щоб діагноз не був поставлений за принципом «пальцем в небо», вам варто надати всю необхідну інформацію для первинного аналізу ситуації

  В одній з ранніх статей в блозі ми вже торкалися цієї теми. Цього разу пройдемося по найбільш частим заявками в SEO-компанії і виділимо мінімальний перелік уточнюючих питань, які допоможуть спростити роботу оптимізаторів.

  Ви хочете збільшити позиції

  Спочатку важливо знати, чи була у сайту просадка, або такі позиції були завжди. У першому зверненні вам необхідно уточнити цей нюанс, так як це, як кажуть у нас в Одесі, дві великі різниці.

  Якщо позиції були низькими завжди і ніяк не підвищуються, розкажіть, які дії робилися для просування. І звичайно ж, знадобляться приклади проблемних пошукових запитів.

  У разі ж просадки оптимізаторові бажано отримати повний список запитів, по яким просів сайт, з динамікою до і після падіння. І так: краще надсилати список в текстовий файл, Excel, так як SEO-шники шалено «радіють», коли отримують список з 100 + запитів в скріншоті, і їм доводиться передруковувати їх вручну. Вчимося цінувати робочий час професіоналів!

  Опишіть також сам характер просадки: коли вона сталася, чи проводилися на сайті будь-які роботи безпосередньо перед осіданням. Іноді причина набагато простіше і банальніше, ніж здається.

  Щоб виключити перші підозри з приводу санкцій в Яндексі, уточніть, чи зверталися ви раніше в техпідтримку. Якщо ж ні, бажано написати в Яндекс і отримати відповідь - ця інформація буде корисною для максимально точного аналізу. Тут іноді доводиться зустрічати заперечення, мовляв, Платон всім дає однакові побиті відповіді із серії «Продовжуйте працювати і розвивати сайт, і буде Вам щастя». По-перше, все-таки не завжди і не всім. По-друге, досвідчений аналітик навіть по розпливчастого відповіді може розшифрувати натяк і зрозуміти, в якому напрямку варто працювати.

  Якщо ж проблема з позиціями в Google, то перевірте, спадало повідомлення про ручних санкції в Google Searсh Console.

  Ви хочете збільшити трафік

  Схема дій аналогічна: з'ясовуємо, чи була просадка, або відвідуваність просто не росте спочатку.

  У першому випадку розкажіть, що і як давно ви робили для підвищення трафіку. Чи відстежуєте видимість сайту в пошуку? Якщо так, то за якими запитами?

  У другому випадку розкажіть про саму просідання. Коли вона сталася, передували чи цього будь-які роботи по сайту? Важливий момент: яким було падіння - різким або плавним? Найбільш ймовірно негативний вплив санкцій саме при різкому падінні позицій.

  Якщо просадка відвідуваності з Яндекса, уточніть, чи писали ви з приводу цієї проблеми в техпідтримку, і продемонструйте відповідь, якщо він є. Якщо просадка з Google - подивіться, чи немає повідомлень про санкції в Google Searсh Console.

  Щоб простежити динаміку зміни трафіку, в обох випадках обов'язково знадобиться тимчасовий гостьовий доступ в сервіс статистики, встановлений на сайті.

  Ви хочете збільшити конверсію

  Для початку потрібно пояснити, які саме дії користувача на вашому сайті вважаються конверсією і яка вона на даний момент (в цифрах або відсотках). Також варто зазначити, який зараз показник трафіку. Якщо ви не відстежуєте рівня відвідуваності, то напишіть, за якими критеріями ви оцінюєте успішність просування сайту (наприклад, по позиціях в пошукових системах і їх динаміці). Надайте гостьовий доступ в сервіс статистики, якщо він встановлений.

  Ви хочете оптимізувати сайт

  При подачі цієї заявки бажано відразу надавати список пріоритетних пошукових запитів, які потрібно врахувати при оптимізації. Також не зайвою буде інформація про те, на якому движку знаходиться сайт, щоб оптимізатор розумів, чи можна взагалі вносити необхідні правки. На деяких двигунах істотні зміни вносити проблематично, а на самописних - так і зовсім часом неможливо.

  У вас виникла проблема з індексацією сайту

  Щоб фахівець міг перевірити наявність технічних помилок, відкрийте тимчасовий гостьовий доступ в Яндекс або Google Веб-майстер. А при проблемах в Яндексі, як і завжди, рекомендуємо написати в техпідтримку і переслати нам їх відповідь.

  Вам потрібен SEO- або Usability-аудит

  Деякі клієнти небагатослівні, тому без міні-інтерв'ю тут не обходиться: якої мети ви хочете досягти? Що вас цікавить: трафік, позиції, підвищення конверсії? На які питання ви хочете отримати відповіді, яку проблему хочете вирішити? Які дії ви вже робили для досягнення мети? Добре, коли завдання описують одразу і в деталях. На жаль, часом інформацію доводиться витягати кліщами :).

  Вам потрібно просування сайту

  Цікаво, що в останні кілька місяців відчутно зріс інтерес до просування по трафіку. Це, по суті, не дивно, з огляду на нестабільність видачі Яндекса в останні півроку. Якщо ви хочете просувати свій сайт по трафіку, вкажіть, який обсяг відвідуваності вашого сайту зараз і якого рівня ви хочете досягти. Буде чудово, якщо ви приведете приклади конкурентів. А якщо ви хочете просуватися по-старому (тобто, по позиціях), надішліть список запитів, за якими ви бажаєте вийти в ТОП.

  Також не забудьте розповісти, просувався чи сайт раніше і які результати були досягнуті (навіть якщо вони негативні). Перш ніж братися за сайт, фахівець повинен уважно вивчити його поточний стан і отримати повну інформацію про можливі у минулому або сьогоденні санкції. Просувати нові сайти «з нуля» набагато простіше, ніж сайти з «історією». Особливо якщо ця історія бурхлива, як ваші студентські роки.

  Ваш сайт потрапив під фільтр Яндекса

  Зайвих питань не буде (ура!) Тільки в тому випадку, якщо ваш сайт потрапив під фільтр за переоптімізацію або під АГС - фахівець сам все побачить.

  Якщо ж сайт потрапив під Минусинськ, уточніть, закуповувалися чи раніше посилання і чи є доступи до бірж, де вони купувалися (якщо тільки вони не були куплені сторонніми особами (оптимізаторами, підрядниками та т. Д.)).

  Ваш сайт потрапив під фільтр аффілірованності? Вкажіть в заявці, чи є сайти-дублі: конкуренти, які пропонують повністю ідентичний товар, представники тієї ж франшизи, партнери по бізнесу з окремим сайтом і т. Д. Якщо такої інформації немає, надішліть список запитів зі статистикою.

  Якщо сайт необхідно вивести з-під фільтра за накрутку поведінкових факторів, напишіть, чи проводилася накрутка і чи є підтвердження від техпідтримки. Якщо підтвердження є і ви самі нічого не накручували, надайте гостьові доступи в Яндекс. Метрику і Яндекс. Веб-майстер.

  Ваш сайт потрапив під фільтр Google

  Оптимізатору знадобиться гостьовий доступ в сервіс статистики, щоб подивитися дату просадки трафіку, і в Google Search Console, щоб перевірити наявність повідомлень про санкції.

  Оптимізатору знадобиться гостьовий доступ в сервіс статистики, щоб подивитися дату просадки трафіку, і в Google Search Console, щоб перевірити наявність повідомлень про санкції

  Це базові питання клієнту, відповіді на які аналітику важливо отримати на самому початку. Звичайно, в залежності від конкретного випадку, їх може бути більше.

  Відзначимо головне: чим детальніше при зверненні в SEO-компанію ви опишете свою проблему або задачу, тим швидше буде знайдено рішення. Якщо аккаунт-менеджера і замовнику з перших кроків вдасться знайти взаєморозуміння, результат співпраці буде успішним для обох сторін.

  Підписатися на розсилку

  Ще по темі:

  Олександр Самолук

  Аккаунт-менеджер

  Є питання?

  Задайте їх прямо зараз, і ми відповімо в протягом 8 робочих годин.

  Чи відстежуєте видимість сайту в пошуку?
  Якщо так, то за якими запитами?
  Коли вона сталася, передували чи цього будь-які роботи по сайту?
  Важливий момент: яким було падіння - різким або плавним?
  Що вас цікавить: трафік, позиції, підвищення конверсії?
  На які питання ви хочете отримати відповіді, яку проблему хочете вирішити?
  Які дії ви вже робили для досягнення мети?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»