Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
  Новости

  ⭐⭐⭐⭐⭐Півное обладнання - Україна

  1. Промоакції як частина маркетингової політики в повному розливі
  2. Що хочемо досягти
  3. як ми це робимо
  4. Через які канали доносимо інформацію
  5. Акції для магазинів розливного пива: 10 кроків до успіху
  6. Інші ідеї для пивного маркетингу і акцій в магазині

  Теоретично торгівля пивом на розлив - справа дуже вигідна Теоретично торгівля пивом на розлив - справа дуже вигідна. На практиці власники пивних магазинів часто стикаються з труднощами. Наприклад, на дворі зима або чергова криза, конкуренти повідкривали кругом пивні ларьки, а ви хочете зберегти продажі на колишньому рівні. Або потрібно розкрутити новий сорт пива, який покупці поки беруть неохоче. Зрештою, всім хочеться підвищити продажі і заробити більше. У цьому бажанні немає нічого нездійсненного, і воно цілком збігається з вашими можливостями - потрібно лише знати про них.

  Відкриваючи магазин розливного пива, з самого початку пам'ятайте загальні рекомендації по просуванню пивний точки , формування асортименту і цінової політики . Дуже важливі постійний зв'язок і співпрацю з постачальниками. Не забувайте: виробники пива зацікавлені в хороших продажах не менш, а навіть більше, ніж ви! Вони можуть навіть фінансово допомогти вам при проведенні промоакцій або установці системи обліку пива , Запропонувати вигідні закупівельні ціни і різні моделі співпраці.

  Але все це глобальні стратегічні принципи. Головний тактичний прийом для збільшення продажів - промоакція. Подія або спеціальна пропозиція, яка переконує покупця, що він прийшов сюди не марно і може отримати тут якийсь бонус або вигоду для себе, а не просто купити пиво. Так, такі заходи вимагають фінансових витрат, і все ж варто іноді як би повертати клієнтам частина їх грошей в обмін на позитивні враження. Це окупається сторицею: ваш бренд починають дізнаватися і поважати, ваш пивний магазин рекомендують друзям і вважають за краще приходити за пивом не до конкурентів, а саме сюди. Тобто, в результаті ви витрачаєте зараз, щоб почати більше отримувати вже в недалекому майбутньому.

  Як же цього домогтися?

  Промоакції як частина маркетингової політики в повному розливі

  Отже, промоакція підвищує цінність ваших послуг і товарів в очах споживача Отже, промоакція підвищує цінність ваших послуг і товарів в очах споживача. Цим, до речі, вона відрізняється від звичайної знижки. Стандартні знижки на 10, 20 і так далі відсотків вже не працюють: навпаки, вони призводять до знецінення товару. По-перше, покупці самі трохи розбираються в маркетингу і з підозрою ставляться до пива, яке намагаються збути дешевше і швидше. Якщо у них є улюблені сорти, все одно важко переконати їх спробувати новий тільки тому, що він коштує дешевше. Якщо ж новинка не сподобається, ні знижки, ні низька ціна все одно не допоможуть: покупці повернуться до перевірених сортам, а продаж цього сорту впадуть. По-друге, часті знижки, особливо якщо з їх допомогою доводиться змагатися з конкурентами, - це насправді демпінг. Фактично ви збиваєте ціну на пиво і не отримуєте очікуваного прибутку. Правильна знижка - пропозиція бонуса тільки тим, хто купив хоча б один або два літри. Так ви заохочуєте споживачів купувати більше, а не просто здешевлює свій товар.

  Основа просування товарів - грамотна цінова політика, без неї будь-які акції не приносять користі. Деякі зарубіжні торговці пивом хваляться, що обходилися без промоакцій кілька років, просто утримуючи по можливості низькі ціни на пиво: «Кращий спосіб збільшити продажі - дати покупцям доступний товар. Жоден інший чарівної палички не існує ». Це крайня позиція, але раціональне зерно в ній є.

  Перш ніж планувати розкрутку магазину за допомогою акцій, визначте, яку нішу ви займаєте на ринку зараз і на яку претендуєте. З'ясуйте, які сорти більш затребувані і за якими цінами готові купувати пиво ваші рядові клієнти.

  Наприклад, зараз переживає справжній бум крафтового пивоваріння. Слово крафт на слуху у всіх, його почали писати на вивісках навіть знахабнілі вуличні кіоски зі звичайним заводським пивом. Для багатьох пивних магазинів продаж крафтового пива, розливного і пляшкового, стала фірмовою фішкою. Намагайтеся дотримуватися обережності, шукайте правильний баланс як в цінах, так і в асортименті. Іноді наші крафтового пивовари занадто задирають ціну на свою продукцію. Спочатку покупці намагаються все підряд з цікавості, але через якийсь час задають собі питання: «Чому за український стаут ​​ми повинні платити стільки ж, скільки за знаменитий Guinness на сусідньому крані?» І тоді місцеве пиво починає продаватися ще гірше, ніж імпортне. Тут допоможуть не промоакції, а тільки конкурентоспроможна ціна.

  Крафтового пивоварам, які продають своє пиво в кегах через магазини, варто розуміти, що магазинна ціна не повинна бути такою ж високою, як в ресторані при пивоварні. Клієнт, який хоче випити пива по ресторанній ціною, завжди може піти в бар, де за ті ж гроші отримає ще й обслуговування, і приємну атмосферу.

  Зрозуміло, що імпортне і крафтового пиво завжди буде дорожче місцевого заводського. Щоб такий товар нормально продавався, потрібно переконати покупців, що висока ціна виправдана, що вони платять за високу якість і незвичайний смак. Як мінімум необхідно звернути увагу клієнтів на різноманітність асортименту. Зовнішня реклама важлива, але рекомендації продавців і промоакції працюють краще.

  Для розкручених заводських брендів це не настільки важливо: і покупці, і продавці приблизно уявляють якість і смак пива. Але погано, коли в повному магазині з десятка сортів нормально продаються тільки два-три, які і так користуються широким попитом. Прийшовши в магазин за пивом, покупець не завжди точно впевнений, який сорт буде брати і в якому обсязі. За статистикою, в роздрібних продажах приблизно 70% рішень приймаються прямо на місці. Значить, ми можемо досить легко вплинути на вибір покупців. Що для цього потрібно? Грамотний персонал і стимулювання продажів за допомогою акцій.

  Промоакції - один з елементів грамотної маркетингової політики. Проводити їх треба не для галочки, а розуміючи, як саме вони вплинуть на розвиток бізнесу. Завжди ставте собі два головних питання: «Хто мої покупці? Що вони повинні зробити під впливом акції? »

  Плануючи промоакції, ставитеся до них тверезо і без завищених очікувань. Це потужний інструмент маркетингу, ні більше, ні менше, а не «чарівна паличка», яка одним махом зробить ваш пивний ларьок найпопулярнішим в окрузі. Як правило, кожна промоакція допомагає вирішувати тільки одну конкретну задачу.

  Що хочемо досягти

  наприклад:

  1. Збільшення потоку покупців.
  2. Збільшення виручки.
  3. Просування певного сорту пива.
  5. Підвищення купівельної лояльності.
  6. Розкрутка пивного магазину, залучення уваги до нього.

  Для всього цього однієї зовнішньої реклами мало - періодично потрібен привід, подія.

  як ми це робимо

  Якими бувають промоакції? Це може бути невеликий, але приємний і потрібний подарунок в обмін на покупку. Дегустації, пробні зразки нового пива, спільні акції з постачальниками. Шанс виграти приз в влаштованої вами лотереї. Красива або зручна упаковка, якої не можуть похвалитися конкуренти. Додаткові товари в навантаження до пива або інші бонуси - накопичувальні знижки, безкоштовні послуги і різні приємні дрібниці. Знижка теж може бути частиною продуманої промоакції, якщо подати її під цікавим соусом, в поєднанні з іншими засобами маркетингу. Ідея акції повинна бути простою і доречною, що підходить до місця і до часу.

  Через які канали доносимо інформацію

  Вивіска, штендер, банери і інша зовнішня реклама.
  Спілкування з клієнтами за прилавком.
  Карти лояльності і SMS-розсилка.

  Акції для магазинів розливного пива: 10 кроків до успіху

  Крім власне акцій є кілька обов'язкових маркетингових ходів і принципів, без яких від промо НЕ буде користі.

  1 1. Назва і яскрава вивіска. Обов'язково забезпечте хороший старт: придумайте помітну назву і яскраву вивіску . Якщо ваш магазин буде звичайної скромної розливайках з написом «Пиво», стабільність, може, вам і забезпечена, а ось серйозний комерційний успіх - навряд чи. Використовуйте кожну можливість, щоб клієнти вас помітили, особливо ввечері по дорозі додому. Поставте перед закладом виносної штендер з рекламою.

  Не економте на вивісці: вона обов'язково повинна бути з підсвічуванням. Нехай це буде лайтбокс, світлодіоди або неон ... Так чи інакше, вивіска повинна світитися, а ще краще - блимати. Тоді перехожі точно звернуть увагу на ваш пивний магазин.

  2. Кадри вирішують все! Запорука успіху - ввічливі, навчені, мотивовані продавці. Люди, які люблять свою роботу, розбираються в в історії різних брендів і сортах пива, вміють цікаво розповісти про все це покупцям і підібрати пиво їм до смаку. З кадрами зараз непросто, але хоча б прагнете до ідеалу. Тільки на таких співробітників можна покластися при проведенні акцій. Якщо ви влаштовуєте якийсь «свято пива», а за прилавком клієнт бачить похмуре обличчя людини, незадоволеного своїм життям і роботою, свята явно не вийде.

  Влаштовуйте для продавців дегустації, давайте пробувати нові сорти! Доведено, що продавець охочіше рекомендує і успішніше продає то пиво, яке він особисто спробував і оцінив. Наприклад, на Заході приблизно половина запасів крафтового пива за рік продається саме за рекомендаціями продавців.

  3. Відповідність рекламних обіцянок реальності. Забезпечте покупцям широкий вибір пива і закусок, висока якість продукції. Розчарувань при такій конкуренції не прощають, негативні відгуки моментально публікуються в інтернеті і роками висять на різних сайтах і форумах.

  Невдалі промоакції в цьому відношенні особливо небезпечні! Якщо покупець купився на рекламу, а його погано обслужили, обдурили або продали неякісний товар, він роздзвонила про це всюди, де тільки зможе. Ось чому так важливо, хто саме займається проведенням акції (див. Пункт 2).

  4. Карткова система - найкращий спосіб забезпечити лояльність і в той же час технічна база для різних цікавих акцій. Основний прибуток пивному магазину приносять постійні клієнти, і кожному приємно персональну увагу і бонуси. Нижче докладніше йдеться про застосування карт клієнта. Для початку обов'язково введіть систему електронних карт.

  5 5. Соціальні мережі - прекрасна, практично безкоштовна платформа для проведення акцій і стимулювання продажів пива, в першу чергу крафтового сортів. Більшість любителів пива зараз дізнаються про новини крафта саме з Facebook і «ВКонтакте». Розкрутка групи - окреме питання. Але вона потрібна, якщо у вас амбітні плани, незвичайний імідж і асортимент. В цьому випадку можна сподіватися на успіх. Проста пивна точка обійдеться і без соцгрупи, спочатку треба дорости до пивного магазину.

  Важливо, щоб група була цікавою і змістовною. Нотатки про пиво, новини і фотознімки, репости в стрічках ваших співробітників, лайки і репости в місцевих групах любителів пива, посилання на магазин на сторінках постачальників - все це створює ефект лавини. До речі, ще один спосіб використовувати зв'язок з постачальниками: не забувайте нагадати їм, щоб вони вказали вас в списку офіційних дилерів на своєму сайті і в Facebook.

  Повідомляйте в своїй групі про вичерпання і поповнення запасів: «Поспішайте купити це пиво, поки воно ще є на кранах! Скоро у нас з'являться незвичайні новинки! »При належній розкрутці групи це відразу підстьобує продажу. Ось вам і готова промоакція практично без вкладень! Розповідайте про різних сортах і брендах, викладайте дегустаційні оцінки - все це дуже допомагає в просуванні товару. Ще недавно невідоме, незвичне пиво швидко починають впізнавати і замовляти.

  6. Планування промоакцій. Заклавши міцну основу, можна приступати до планування акцій. Вони не повинні бути спонтанними і непродуманими, інакше є ризик, що витрати себе не виправдають. Бажано заздалегідь скласти календарний план акцій на весь рік і визначитися з бюджетом. Це набагато спрощує справу: ви завжди точно знаєте, з якого приводу проводиться акція і скільки на неї треба витратити.

  Плануючи будь-яку промоакцію, необхідно чітко визначити її мету (крім очевидної: «заробити більше грошей»). Мета повинна бути простою, чітко формулюється і реальною. Свої можливості, особливо фінансові, і ефективність промоакцій треба оцінювати тверезо, без нездійсненних надій. Це допоможе маленькими, але впевненими кроками прийти до успіху.

  Промоакції в повному магазині потрібно супроводжувати по можливості гучної рекламою в соціальних мережах. Обов'язково розміщуйте рекламні постери і банери в найвидніших місцях, прямо біля прилавка і зовні біля вхідних дверей.

  Є кілька стандартних промо, які найчастіше використовуються на практиці.

  7. Акції на пиво: бонуси для покупців. Наприклад, безкоштовна доставка додому при покупці великої кількості пива. Або акція на кшталт «Купи п'ять літрів і отримай ще один в подарунок!» Це не просто знижка, а нагорода за покупку: виграш в ціні отримує тільки той клієнт, який вже купив багато пива.

  Для залучення публіки можна іноді влаштовувати і звичайні знижки в п'ятницю ввечері й у вихідні. Важливо не робити цього регулярно, інакше покупці просто звикнуть до зниженими цінами в найгарячіший час продажу пива.

  Деякі пивні магазини пропонують знижку на 15% в понеділок, який, як відомо, день важкий. Це непоганий маркетинговий хід: в день найнижчих продажів у покупців з'являється привід відвідати магазин і поповнити вашу касу. Великого напливу людей в понеділок точно не буде, і ви не залишитеся в збитку.

  8. Карти клієнта можна використовувати дуже широко:

  • для стандартних накопичувальних знижок;
  • для надання різних бонусів - безкоштовних закусок до пива, корисних сувенірів, спеціальних послуг і товарів, доступних тільки власникам карт;
  • для створення власного «Клубу любителів пива», в який входять постійні клієнти;
  • для проведення свят пива та інших клубних заходів;
  • для організації лотерей.

  9 9. «Бренд місяці» або «сорт місяці»: дегустації в повному магазині. Хоч іноді влаштовуйте в магазині пивні дегустації. Вони особливо потрібні, коли на кранах з'являються нові сорти. Дегустації - кращий спосіб стимулювання продажів пива, особливо крафтового. Якщо ви продаєте місцеву продукцію, намагайтеся запрошувати на такі заходи самих пивоварів. Людям завжди цікаво поспілкуватися з тими, хто зварив пиво, дізнатися всі відомості з перших вуст. Це особливо важливо, якщо новий сорт дорого коштує: потрібно переконливо пояснити людям, за що вони платять.

  Підсумки дегустації не завжди зрозумілі відразу, тому не поспішайте замовляти побільше кегов з новим сортом. Може бути, пиво публіці не дуже-то і сподобалося. Природно, в день дегустації продажі зростуть, але не факт, що вони і далі втримаються на тому ж рівні. Для вдалого планування закупівель необхідний довгостроковий аналіз продажів.

  10. Оцінка ефективності акцій. Принципово важливий момент! Промоакція не самоціль, у неї повинен бути конкретний комерційний результат. Чи стало у вас більше клієнтів? Чи збільшились продажу пива? Раніше, щоб відповісти на ці прості запитання, доводилося займатися складними обчисленнями. Зараз досить встановити систему обліку пива TapVisor . Звіт з наочними графіками за будь-який потрібний період допомагає ясно зрозуміти:

  • з якою швидкістю і в яких обсягах продаються різні сорти пива;
  • як на це впливають сезонні і загальноекономічні фактори;
  • як змінювалися продажу під час і після акцій.

  З TapVisor інвентаризація і аналіз продажів з вічної проблеми перетворюються в найпростіші процедури. Без цього будь-які ваші акції і знижки будуть нагадувати прогулянку з закритими очима. Тільки встановивши систему обліку ви зможете передбачити і правильно оцінити їх результати.

  Інші ідеї для пивного маркетингу і акцій в магазині

  Корисні дрібниці і сувеніри в подарунок до кожної великої покупки. Це засіб відмінно працює, якщо у вашій мережі магазинів є помітну назву і логотип. Надрукуйте їх на відкривачки, красивих брелках в формі пляшок, ручках і блокнотах - годиться все, що постійно буде у людини під рукою, в кишені або на робочому столі. Як не дивно, три чверті споживачів добре пам'ятають назви таких брендів.

  «Підписка» на пивні набори. Пропонуйте постійним покупцям раз в місяць отримувати на будинок тематичні пивні набори (по сортам або країнам).

  Щороку відзначайте день відкриття магазину: бонуси, спілкування в святковій атмосфері, жваве обговорення роботи магазину з директором Щороку відзначайте день відкриття магазину: бонуси, спілкування в святковій атмосфері, жваве обговорення роботи магазину з директором.

  Пересувний магазинчик на базі автомобіля. Відмінний спосіб просувати власний бренд і товар для крафтового пивоварні з рестораном і магазином. Приклад успішної реалізації цієї ідеї - «Ципомобіль» гуцульської пивоварні «Курча». Додайте в мікроавтобусі кеги, виведіть назовні пивні крани, прикрасьте машину назвою і логотипом - і про вас дізнається ще більше людей.

  «Школа пива» для покупців. Якщо ви успішно пройшли шлях від одного пивного ларька до великої мережі, можна дозволити собі і більш складні заходи. Наприклад, просвітницький курс, розрахований на півроку. Кращий покупець - освічений покупець! Приблизний план занять:

  • 1-й місяць. Екскурсія до основних постачальниках, на пивзаводи і крафтового пивоварні.
  • 2-5-й місяці. Англійська, американський, німецький, бельгійський стилі пива.
  • 6-й місяць. Історія українського пивоваріння. Головні гравці на ринку і їх продукція в зіставленні з закордонними зразками.

  Це лише приблизний перелік різних популярних промо для пивних магазинів. На основі викладених принципів і прикладів ви і самі можете придумати багато способів стимулювання продажів.

  Допомога постачальників пива в проведенні промоакцій. Ще раз нагадаємо про важливість міцних зв'язків з постачальниками. Іноді вони допомагають організовувати спільні промоакції, надають рекламні матеріали і банери, оплачують закуску до пива для покупців під час дегустацій і так далі.

  І не забудьте домовитися про рекламу вашого магазину на сайтах постачальників і їхніх сторінках в соцмережах!

  Інші статті по темі:

  Пивна точка: відкриті двері в пивний бізнес

  Пивна точка: анатомія успіху

  Маркетинг для бару, пабу, пивного ресторану: як розкрутити заклад за допомогою акцій

  Як же цього домогтися?
  Що для цього потрібно?
  Завжди ставте собі два головних питання: «Хто мої покупці?
  Що вони повинні зробити під впливом акції?
  Чи стало у вас більше клієнтів?
  Чи збільшились продажу пива?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»