Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Пізнавальна діяльність

  1. травень. 23, 2012 2:47 pm - Що говорить служба підтримки Яндекс про індексацію ЖЖ?
  2. травень. 20, 2012 на
  3. 6:32 pm - Установка Яндекс.Поіска для сайту на LiveJournal
  4. травень. 18, 2012
  5. травень. 10, 2012
  6. травень. 8, 2012
  7. травень. 5, 2012
  8. квіт. 5, 2012
  9. квіт. 2, 2012
  10. Мар. 30, 2012

  травень. 23, 2012

  2:47 pm - Що говорить служба підтримки Яндекс про індексацію ЖЖ?

  Напевно, ви помітили, що останні мої замітки часто пов'язані з індексацією мого журналу на LiveJorunal пошуковою системою Яндекс. Проблема дійсно існує, а повноцінної відповіді немає. У цій же замітці я хочу поділитися своїм досвідом спілкування зі службою підтримки Яндекс і деякими висновками.

  Почну відразу з головного - причепитися до роботи служби підтримки Яндекс неможливо! Легко звернутися і завжди відповідають на поставлене запитання, можна без проблем продовжити спілкування, використовуючи відповідь на отриманий лист і т.д. У той же час, отримати повноцінну відповідь вдається рідко, тому що політика Яндекс така, що вам не зобов'язані пояснювати деталі. Ось і в моєму випадку відповідь отримана, але нічого не ясно. Втім, все порядку.

  Постовий: Сервіс оголошень Rieltor.ua пропонує: квартири подобово в Донецьку . Rieltor.ua це вся нерухомість України на одному сайті, оренда нерухомості і ціни на нерухомість.

  травень. 20, 2012 на

  10:24 pm - Що таке пошукова система і як вона працює?

  Коротка інформація про те, що таке пошукова система і як вона працює для початківців вебмайстрів. Пост містить основні поняття і принципи роботи пошукових систем, а також ряд наочних ілюстрацій. Детальніше читайте тут: http://www.wmascat.ru/2013/04/chto-takoe-poiskovaya-sistema.html

  6:32 pm - Установка Яндекс.Поіска для сайту на LiveJournal

  Будь-журнал складається з безлічі нотаток. Хоч якось систематизувати їх дозволяють теги, архів і т.п. У той же час, це не виключає і повноцінного пошуку. Його наявність дозволить не тільки зробити ваш журнал більш зручним для читача, а й забезпечить ряд інших корисних штучок, про які я і пропоную поговорити в цій статті.

  Останнім часом, найбільш актуальною для мене стала проблема з пошуковою системою Яндекс. Якщо Google ще якось тріпається, то Яндекс проявляє неприйнятну пасивність. У попередніх нотатках я вже згадував деякі способи стимулювання Яндекса. Думаю, ця тема ще не раз буде спливати в моєму журналі, а поки я пропоную скористатися Яндекс.Поіска для сайту .

  PS Замітка написана 9 травня 2012 року. За минулий час, я активно тормошив Яндекс через пошук для сайтів на предмет індексації журналу. Припущення не підтвердилося. Впливу Яндекс.Поіска для сайту мною не виявлено. Сенс згаданого інструменту не ясний. Можливо, що щось зроблено неправильно. Думаю написати Платона, може дійсно, сайт потрапив під АГС або є ще якісь проблеми. Нагадаю, за даними Яндекс.Вебмайстер в пошуку 340 сторінок. Якщо що відпишуся.

  Постовий: Малюнок, живопис, дизайн, Створення сайтів в Хабаровську на блозі ivankrivenko.ru.

  травень. 18, 2012

  3:40 pm - Моя сторінка на Я.ру і SEO

  Особливості оптимізації моєї сторінки на Я.ру під пошукові системи. Проблемні моменти сервісу та поради щодо їх вирішення. Просування і розкрутка блогів на Я.ру.

  Якщо чесно, зайнятися своєю сторінкою на сервісі блогів Я.ру я вирішив з міркувань SEO. Є такий дуже поширений міф, що Яндекс любить все пов'язане з ним. Так багато хто встановлює Яндекс.Бар, код статистики Яндекс.Метрика і т.д. - в надії, що Яндекс стане більш лояльний до того чи іншого сайту. На мій погляд, це повна нісенітниця. Давайте бути реалістами. Всі ці сервіси призначені саме для того, для чого і створювалися.

  «  Руді рулять
  « Руді рулять !!! »на Яндекс.Фотках

  У той же час, сервіс блогів Я.ру перебуває ніби ближче до тіла вождя Рунета і тут просто не повинно бути тих проблем, які можуть з'явитися з іншими сервісами. Чесно кажучи, я вже не вірю навіть у таке припущення. Проблеми є і тут. Сервіс створювався для того, щоб люди могли спілкуватися, знайомитися і т.д. У плані SEO сторінки на Я.ру далекі від досконалості. Так що там говорити про SEO, розробники приділили увагу лише валідності самих нотаток, а ось сторінки видають купу помилок. Приклад перевірки на валідність моєї сторінки на Я.ру можна подивитися тут .

  Далі я пропоную розглянути і деякі інші проблеми сервісу з точки зору SEO та можливі варіанти їх вирішення. По крайней мере, ви дізнаєтеся, як все йде насправді, і зможете підібрати оптимальний для себе варіант. Я ж хочу відзначити дуже важливу річ: я використовую SEO тільки для того, щоб мої замітки могли знаходити ті користувачі пошукової системи Яндекс, яким вони призначалися. Дуже не хочеться сидіти на самоті і писати замітки тільки заради самого процесу, це не діло. По крайней мере, для мене важливо як SMO так і SEO. З моєї точки зору, головне тут дотримуватися здорового глузду і реально дивитися на речі. Продовжимо.

  ЧПУ заміток на Я.ру. На Я.ру немає нормального ЧПУ. Ті ж замітки в блозі мають вигляд: replies.xml? Item_no = 1234 - замість того щоб використовувати щось на кшталт: replies / 1234.html. Більш того, у заміток взагалі немає адреси! За логікою, згадані мною URL повинен виїсть на відповіді (англ. Replies) користувачів, тобто сторінку коментарів. Загалом, з цим питанням тут не дуже добре.

  TITLE заміток на Я.ru. Єдине, що особисто мене влаштовує на моїй сторінці Я.ру це звичайно TITLE. Ось до нього у мене претензій немає. Тема замітки йде перед назвою блогу і самого сервісу. Хоча, тут могли б і визначитися, що краще залишити: назва блогу або назва сервісу - а то все в одному флаконі, що виглядає неправильним.

  META-тег description на Ya.ру. На Я.ру немає такого META-тега як description. В цілому це дійсно певний надмірність, тому що проблем з розпізнаванням елементів на сторінках ніби як у Яндекса немає. Так що в описі використовуються перші рядки із замітки. Просто потрібно врахувати цей момент і намагатися в перших рядках замітки давати короткий опис її змісту.

  Гіпертекст заміток на Ya.ru. Набагато гірші справи з розміткою гіпертексту. Я говорю про відсутність таких потрібних тегів як I і B, які автоматично перетворюються в EM і STRONG відповідно. Якщо не помиляюся, в специфікації HTML5 вони все ще присутні і їх значення стало куди як більш цікавим саме для пошукових систем. Зокрема, якщо теги EM і STRONG використовуються для додання акцентів фрагментами тексту, що по ідеї враховують пошуковик, то теги I і B служать лише для зовнішнього оформлення. Так для оформлення питань в тексті я звик використовувати тег I, а для виділення ПІБ згаданих людей тег B. Я не хочу розставляти якісь акценти, часто все це не принципово, але Я.ру це робить за мене, вважаючи, що так правильно . Що тут можна порадити в плані SEO? Робіть ваш текст більш сухим, не варто його якось оформляти, тільки для додання відповідних акцентів. Хоча, не варто забувати і про таку штуку як style, де можна вказати font-style: italic і font-weight: bold, але зручніше було б описане вище.

  AJAX на Я.ру. Така штука як AJAX безумовно виглядає красиво, але він повинен лише надавати динаміки контенту, а не підміняти його. Якщо ви не розбираєтеся в технічних питаннях, спробуйте хоча б тимчасово відключити підтримку JavaScript в браузері і подивитися на головну сторінку свого блогу на Я.ру - вона буде майже порожня, тільки шапка і підвал.

  ру - вона буде майже порожня, тільки шапка і підвал

  Добре, що такі пошукові системи як Яндекс вміють працювати з AJAX. Але чи варто так зловживати цією технологією? Єдине, що радує - сторінки нотаток обходяться без AJAX завантаження змісту. Іншими словами, буде не зайвим створити якийсь сторонній сайт на тому ж Яндекс.Народ з посиланнями на замітки. Правда це вже не рада, а Антісовет. Тому що такі сайти будуть спамом, хіба що ви їх якось олюднити. Є ще RSS-стрічка, але там тільки останні замітки, а Sitemaps на Я.ру, як я розумію, немає.

  Анонси заміток на Я.ru. Яндекс рекомендує остерігатися дубліката контенту і не рекомендує приховувати текст тим же CSS. У той же час, на Я.ру з цим є деякі проблеми. Дублікат контенту на блогах з'являється через те, що замітка присутній в списку і на окремій сторінці. Проблема вирішується використанням тега cut. Сховавши частина контенту під кат, ми отримуємо анонс замітки, а не її повну версію. У той же час, на Я.ру це реалізовано неправильно. Ніякого анонса тут немає. Те, що потрапляє під кат - не вирізається, а саме ховається через CSS, що може призвести до санкцій з боку пошукової системи Яндекс. Не знаю, як поставитися до такої ситуації? Розробникам сервісу повинні бути відомі всі ці нюанси. Загалом, я рекомендую не ховати щось під кат. Уникнути дубліката контенту на Я.ру неможливо, а санкції за захований текст, цілком можуть мати місце.

  Картики на Ya.ру. Візуальний редактор у нас дуже скромний. Його вистачає тільки на те щоб виконати найпримітивніші дії, наприклад - вставити картинку. Картинки зберігаються на сервісі Яндекс.Фотки в альбомі «нерозібраних». З одного боку, картинки на популярному сервісі. До слова, якщо ставити фотки з Яндекс.Фотки можна потрапити в Топ-10 джерел переглядів , Що у випадку з популярними фотками дасть, як мінімум, непоганий трафік.

  Фотки можна потрапити в  Топ-10 джерел переглядів  , Що у випадку з популярними фотками дасть, як мінімум, непоганий трафік

  З іншого боку - їх хрін знайдеш. Адже ви не вводили до них назву, мітки, опис і т.д. Взагалі, картинка вставляється з порожнім атрибутом alt. Тут два варіанти: або подбати про навколишній картинку тексті, або переключитися в HTML-редактор і прописати потрібне значення. Найкраще поєднати ці дві рекомендації, але дивіться самі.

  Структуризація заміток на Ya.ru. Мало хто приділяє увагу такому важливому елементу оформлення заміток як заголовки, тобто тегами H1, H2 ... Hn. На Я.ру з цим теж проблема, тому що їх просто немає. Заголовки на сторінках зі списками і окремих сторінках заміток - це звичайні посилання, зовнішній вигляд яких формує CSS. По суті, поміщати посилання в заголовок як би і неправильно, але на сторінці замітки заголовок не повинен бути посиланням, а повинен бути заголовком. На жаль, нам доведеться виходити з того, що є. Робити дубль заголовка я не рекомендував би, тому поговоримо про зміст.

  Теги H1, H2 ... Hn можна і потрібно використовувати для структурування змісту замітки. Як я і говорив, H1 більше підходить для назви замітки, тому рекомендую його не використовувати. Решта теги цілком прийнятні і вони цілком собі відрізняються.

  Решта теги цілком прийнятні і вони цілком собі відрізняються

  Зрозуміло, що заголовки повинні містити ключові слова, які стосуються змісту відповідного фрагмента тексту. Головне тут використовувати заголовки саме для того, для чого вони призначені, і не зловживати ними. Заголовки повинні формувати структуру змісту, щоб користувачам було зручніше читати вашу замітку. Тема варто використовувати для відносно великого фрагмента, в іншому випадку краще скористатися тегом STRONG. Постарайтеся, щоб заголовки не містили повторювані слова. Винятком може слугувати ситуація, коли це дійсно необхідно саме для формування структури змісту.

  PS Вийшов досить великий трактат, але сподіваюся він буде вам корисний. Ще раз підкреслю, не займайтеся SEO тільки заради SEO. В цьому випадку ви, швидше за все, досягнете протилежного результату. Взагалі, SEO - це ходіння по межі. У той же час, ви бачите, що на Я.ру з цим є явні проблеми або я просто чогось не розумію. Головне, тепер знаєте, як зробити, щоб користувачам пошукової системи Яндекс знаходили замітки на вашій сторінці Я.ру. Успіхів!

  травень. 10, 2012

  9:50 pm - Яндекс розлюбив Livejournal?

  Це не так кидається в очі, хоча б тому, що більшість користувачів ЖЖ не цікавить SEO. Їм набагато важливіше спілкування, яке склалося на сервісі співтовариство і т.п. Зрозуміло, що Яндекс відповідає нам, тобто ЖЖ користувачам, взаємність. Яндексу набагато цікавіше не якісь журнали, а зовсім інші сайти. По крайней мере, у мене склалося саме таке, можливо і помилкове. Втім, на те є ряд певних підтверджень.

  Давайте подивимося на нашого основного Топпер ЖЖ за даними Яндекс рейтингу блогів. Це звісно Давайте подивимося на нашого основного Топпер ЖЖ за даними Яндекс рейтингу блогів teh_nomad з авторитетом більш ніж 800 тис. У нього в журналі опубліковано 4770 записів і отримано близько 1 млн. коментарів, тобто виходить в середньому близько 200 коментарів на замітку. Використовуючи Яндекс пошук по блогах, ми знайдемо близько 5 тис. Заміток і 650 тис. Коментарів, тобто це вже близько 130 коментарів на замітку. Різниця в 35%.

  Спробуємо зайти з іншого боку. В індексі Яндекс.Поіска 11 тис. Сторінок, а в індексі Google 124 тис., Тобто Яндекс проіндексував на 92% менше, ніж Google. Зрозуміло, що фігня виходить через сторінок коментарів. Як їх відкинути, тобто виключити сторінки з параметром page я не знаю, але тим не менше. Результат особисто мене вражає. І це журнал Топпер, кращого ЖЖ за даними самого ж Яндекс! Чого вже говорити про нас смертних.

  травень. 8, 2012

  10:00 pm - Прискорення індексації куплених посилань і бредосайти

  Однією зі складових SEO є питання швидкості індексації веб-сторінок пошуковими роботами. Особливо це актуально для посилань з оплатою за час розміщення. В цьому випадку, рекламодавці зазвичай дотримуються такої тактики - закупив, почекав 2-3 апдейта (в Яндекс це десь 3 рази в 2 тижні), а потім або продовжив розміщення, або відмовився від такого. Зрозуміло, що постові в цьому сенсі куди як більш привабливим, але і тут є свої підводні камені.

  З одного боку постової розміщується назавжди і сторінка, на якій він розміщений, буде проіндексована пошуковим роботом. З іншого боку, результат потрібен вже зараз, як можна швидше і т.д. Якщо з індексацією справа погань, рекламодавець не буде зацікавлений купувати у вас постові в подальшому, та ще й в чорний список може додасть. Є й інша проблема - веб-сторінка, кліпнувши в індексі, може легко з нього вилетіти. Але про те я вже писав і не хочу повторюватися. У цій же замітці я пропоную приділити увагу тому, як прискорити індексацію куплених посилань. Зокрема, мова піде про бредосайтах.

  Постовий: На блозі Славіком Даража ви можете почитати про те, як накрутити передплатників в твіттері використовуючи Twidium.

  травень. 5, 2012

  6:38 pm - Як скласти оголошення для контекстної реклами?

  Значна частка рекламного ринку в Інтернеті, так чи інакше, пов'язана з пошуковими системами. Якщо вас цікавить довгострокова перспектива, то найкраще зайнятися оптимізацією і виведенням сайту в ТОП, але це може зайняти багато часу і зусиль, а клієнти потрібні постійно. В цьому випадку, звичайно, виділяють частину бюджету і на контекстну рекламу.

  Що таке контекстна реклама? Контекстна реклама - це розміщення Інтерент реклами, засноване на відповідності рекламного оголошення контексту (змісту) веб-сторінок, на яких вона розміщується. Слід зазначити, більшість систем контекстної реклами враховують, в тому числі і інтереси користувачів, що дозволяє підвищити вірогідність залучення цільової аудиторії. На поточний момент найбільш популярними системами контекстної реклами є: Яндекс.Директ, Google AdWords, Бігун та ін.

  Постовий: Послуги з розкриття замків. На сайті http://openers.ru/ , Жителі Санкт-Петербурга і Ленінградської області, зможуть знайти оперативне і якісне рішення своєї проблеми.

  квіт. 5, 2012

  2:53 pm - Чому нам потрібно бути оптимізаторами і вплив посилань на видачу Яндекс

  Так, закритий круглий стіл Яндекс і SEO дав багато поживи для роздумів. У той же час, представникам Яндекс, на мій погляд, не вдалося перебороти звичку говорити неоднозначно, двозначно і все в такому роді. Так що є, що прояснити і про що задуматися.

  Загальна позиція Яндекс в цілому зрозуміла - створюйте, пишіть, а ми самі розберемося, що таке добре, а що таке погано. Спроби розібратися в тому, що ж Яндекс вважає поганим, а що хорошим наштовхуються на низку неоднозначних відповідей. Загальний їхній зміст зводиться до того, щоб розглядати сайти з позиції користувача і здорового глузду, що досить суб'єктивно.

  У той же час, Олександр Садовський, керівник відділу веб-пошуку Яндекса, трохи прояснив ситуацію, відповівши на питання про необхідність бути оптимізаторами власникам сайтів (блогів). Звичайно, не обійшлося без води, але тим не менше. Якщо ваш сайт хороший і на голову якісніше інших, знаходиться не в самій високо конкурентному ніші, вам дійсно не потрібно особливо замислюватися над оптимізацією.

  квіт. 2, 2012

  12:00 am - Переіндексація ЖЖ пошуковими системами

  Почну з того, що переіндексація сайту (англ. Site reindexing) - це повторне скачування і аналіз сторінок сайту. Іншими словами, зміна змісту сторінки, поява додаткових посилань і т.д. може безпосередньо вплинути на позицію тієї чи іншої сторінки в пошуковій видачі. Як відомо, оновлення пошукової видачі відбувається не регулярно, але досить часто. Іншими словами, щоб зміни на сайті вплинули на пошукову видачу, знадобиться час.

  Незважаючи на те, що журнал в ЖЖ це той же сайт, його переіндексація має певні нюанси. У цій замітці я постараюся доступно викласти те, що мені відомо і те, що я сам випробував на своєму журналі. Сподіваюся, ця інформацію буде корисна і вам.

  Мар. 30, 2012

  4:16 pm - Пропала сторінка з пошукової видачі Яндекса

  Яндекс - це загадка! За ідеєю 1000 сторінок (унікального?) Контенту повинні давати як мінімум 1000 відвідувачів. Якщо мова йде про пошуковому трафіку, то тут багато що залежить від того, скільки сторінок знаходиться в індексі (базі даних) пошукової системи. Звичайно, там багато всяких факторів, але мене цікавить ось що: як і чому пропадають сторінки з цього самого індексу Яндекса?

  Примітка: цю тему я піднімав у своєму журналі неодноразово. проблеми плаваючою і фрагментарною індексації, на живому прикладі, досить актуальні і ось тільки тепер, завдяки відповідям Олександра Садовського, керівник відділу веб-пошуку Яндекса, на першому в історії існування SEO в Рунеті закритому круглому столі, знайшовся таки хоч якийсь більш-менш реальний відповідь.

  Navigate: ( Previous 10 Entries )

  Pm - Що говорить служба підтримки Яндекс про індексацію ЖЖ?
  Pm - Що говорить служба підтримки Яндекс про індексацію ЖЖ?
  Xml?
  Що тут можна порадити в плані SEO?
  Але чи варто так зловживати цією технологією?
  Не знаю, як поставитися до такої ситуації?
  Що таке контекстна реклама?
  Нікального?
  Звичайно, там багато всяких факторів, але мене цікавить ось що: як і чому пропадають сторінки з цього самого індексу Яндекса?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»