Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Где купить переходник на фотоаппарат

   Я решила попробовать заработать в интернете на фотографиях, и приобрела хороший фотоаппарат. Спустя некоторое время я захотела снимать мелкие объекты, например песчинки песка или капельки воды. Но

   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Плагін All in One Seo Pack обростає функціями

  Плагін All in One Seo Pack - один з основних полігонів, які встановлюються на WordPress. Ряд останніх оновлень пропонує нам все нові можливості. Взагалі All in One Seo Pack бере на себе дуже важливу роль продюсера блогів або сайтів, представляючи їх вміст пошуковим системам і користувачам.

  З недавніх часів вкладка «Інструменти SEO» розмістилася відособлено в адміністративній панелі WordPress, і в верхньому випадаючому меню є швидкий доступ, коли ми вказуємо це в налаштуваннях.

  Якщо раптом у вас ще не встановлений цей плагін, робиться це звичайним способом: Модулі → Додати новий → у вікно пошуку ввести «All in One Seo Pack» → Встановити → Активувати. Тим, хто для кешування використовує W3 Total Cache , Потрібно не забути відразу після активації почистити кеш. Після цього переходимо у вкладку «Основні».

  Після цього переходимо у вкладку «Основні»

  Основні налаштування

  Тут все розділено на блоки, і за замовчуванням стоять «правильні» галочки, наприклад, відзначений чекбокс «Каконіческіе урли» - дублі сторінок нам не потрібні.

  Що потрібно заповнювати в блоці «Налаштування головної сторінки», зрозуміло: заголовок, опис, ключові слова. З цим кожен впорається, тому йдемо далі.

  На початку кожного рядка зліва стоїть знак питання. Натиснувши на нього, ми по пункту відкриваємо підказку. Когось може зацікавити настройка заголовків, щоб в браузері після назви сторінки через вертикальну риску йшла назва блогу чи сайту (попутно: якщо раптом вертикальної риси не було або стерли, ввести її можна командою alt 0124 - ось так |). На скріншоті нижче можна побачити, як показується мій блог в пошуку. При створенні тайтла потрібно враховувати, що кількість символів в заголовку статті підсумовується з назвою блогу. Дуже великі назви придумувати не варто, щоб цього тексту вистачало ширини браузера. Весь список підтримуваних макросів, за допомогою яких можна зробити настройки, під знаком питання навпроти рядка «Формат для сторінок».

  Мене більше цікавлять блоки «Налаштування для вебмастера» і «Налаштування сервісів Google», особливо можливість зв'язати профіль у соціальній мережі Google + з блогом. Своє авторство в Гугл + у мене вже підтверджено, але тут цей зв'язок обіцяє перелинковку. Якщо хтось використав цю функцію, поділіться, будь ласка: це одне і те ж, або авторство саме по собі, а перелинковка сама по собі. Експериментувати страшнувато.

  Експериментувати страшнувато

  Ми можемо закрити від індексації те, що потрібно закрити, перерахувати сторінки, які потрібно виключити з Інструментів SEO, причому, зробити це можна і локально на будь-якій сторінці. Пояснення, знову ж таки, заховані під знаком питання.

  І, нарешті, в основних налаштуваннях можна задати додаткові заголовки сторінок, записів, головною. Наскільки я змогла розібратися, в них теги «H1, 2, 3» та інші не використовуються, а цей фрагмент тексту виділяється жирним шрифтом. Для щільності ключових запитів це дуже важливо враховувати, так як, на мій погляд, ключові слова з додаткового заголовка можуть позначитися на переоптімізірованності тексту.

  До кожного запису Інструменти SEO використовуються на розсуд автора. Поля title, description, keywords (у мене все це тепер по-російськи - відповідно, заголовок запису, опис записи, ключові слова) можна заповнювати вручну, а можна довірити плагіну для автоматичного генерування. Можливо, я дуже консервативна, але доручати думати за себе машину поки не хочеться. Тема записи - унікальний, опис - унікальне, ключові запити - ті, що потрібні. Можна за допомогою плагіна закрити посилання на сторінці, а й з цим потрібно бути обережними, тому що посилання закриваються не тільки зовнішні, а й внутрішні, все оптом.

  швидкодія

  Перейшовши на цю вкладку, отримуємо інформацію про сервер, ліміті і використаної пам'яті PHP, версіях MYSQL і PHP та інші дані, які раніше можна було побачити тільки в адмінпанелі хостингу.

  інші модулі

  Не знаю, чим нас ще порадують розробники плагіна, але розробку XML карти сайту вони анонсують, в чому ви можете переконатися самі.

  Є бажання внести уточнення? Буду тільки вдячна!

  Є бажання внести уточнення?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»