Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Плагін Platinum SEO Pakc для WordPress

  02.12.2013 | Модулі | Теги: плагіни коментарів 9 | 20194 переглядів | Автор статті: Олександр Рос

  Привіт, дорогі гості і читачі!

  Сьогодні буде досить цікава стаття, стаття пов'язана з оптимізацією блогу. Саме правильно оптимізована стаття в майбутньому, істотно вплине на приріст трафіку на Ваш блог з пошукових систем.

  Багато починаючі блогери, про багато аспектів написання статей нічого не знаю, вважаючи що написаної унікальної статті цілком буде досить, не надаючи значення її оптимізації. Це дуже велика помилка. Насправді все набагато складніше. Найзатятіші web-майстри наприклад, годинами можуть проводити час оптимізуючи статтю і підбираючи для неї СЧ (середньо частотні) і НЧ (низько частотні) ключові слова.

  Що б полегшити життя блогерів і зробити їх роботу більш зручною, для CMS движка WordPress був розроблений спеціальний плагін Platinum SEO Pakc.

  Завантажити його можна тут .

  Завдяки цьому плагіну в кінці запису в режимі редагування, з'являється додаткова таблиця. В якій нам необхідно буде прописати Title, Description, Keywords. Це ті найважливіші параметри за якими пошукові системи будуть шукати нашу статтю по пошуковим запитом. Тобто виходить так, що якщо їх не вказувати, наскільки я знаю, пошукові системи автоматично генерують ключові слова для статті і зазвичай в більшості випадків, їх автоматично згенерували слова, відправляють ваш пост в пошуковій видачі на «задвірки рунета»: smile :. Тому краще ці параметри прописувати самому в обов'язковому порядку, через даний плагін. Як я вже згадував вище, багато веб-майстри приділяють цій деталі часу більше, ніж на написання статті, підбираючи ключові слова в Яндекс.Директ.

  02

  Плагін Platinum SEO Pakc для WordPress

  1. Title - вказуєте назву статті. Саме ця назва буде відображатися в пошуковій системі.
  2. Description - У цьому полі прописуємо короткий опис для статті. Саме це опис буде відображатися в пошуковій системі.
  3. Keywords - ключові слова. Один з найголовніших елементів. Прописуємо їх. За цим пошукових запитах і буде перебувати стаття. Головне що б ці ключові слова , Які ви прописувалися, були згадані в тексті.

  Подивитися всі зміни, які ви зробили через цей плагін, можна в вихідному коді сторінки.

  Клацаємо правою кнопкою миші на сторінку, має вискочити спливаюче вікно, в ньому вибираємо «перегляд html-коду сторінки».

  Плагін Platinum SEO

  До речі плагін також змінює заголовок вкладки. Тобто в ньому буде прописано те ж саме, що і в поле Title.

  Крім функції внутрішньої оптимізації сторінок, плагін має загальні настройки. Для цього заходимо в адмін панель і переходимо Admin-> Platinum Seo-> Platinum SEO Plugin Options.

  Перед вами з'явитися наступна таблиця.

  Загальні настройки плагіна

  Заповнюємо поля Home Title, Home Description, Home Keywords. Іншими словами ми зробимо внутрішню оптимізацію для головній сторінці.

  Даним плагіном я користуюся майже з самого початку ведення цього блогу. Працює прекрасно, ніяких претензій до нього немає: smile :.

  Обов'язково підключайте плагін Platinum SEO до свого блогу і через деякий час, ви помітите, як пошуковики полюблять сайт.

  На цьому поки все.

  З повагою, Олександр Рос і mr.Клік .


   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»