Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Где купить переходник на фотоаппарат

   Я решила попробовать заработать в интернете на фотографиях, и приобрела хороший фотоаппарат. Спустя некоторое время я захотела снимать мелкие объекты, например песчинки песка или капельки воды. Но

   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Плагін: Yoast SEO

  1. Огляд
  2. Основні кроки
  3. Мапи XML
  4. Ресурси

  Огляд

  • Додайте ключові слова, щоб оптимізувати свої сторінки та публікації для покращення результатів пошуку
  • Додайте та автоматично оновлюйте XML-мапи сайту для свого сайту, які надсилаються пошуковим системам
  • Налаштуйте та очистіть постійні посилання
  • Допомагає поліпшити рейтинг, знайти результати пошуку та отримати більше абонентів

  Особливості

  • Yoast SEO дозволяє вам встановити шаблони для назв і метаописів для всіх типів сторінок, так що ви могли б придумати шаблон і не потрібно більше думати про це, або ви могли б використовувати мета-вікно Yoast SEO, щоб повністю оптимізувати заголовок вашої посади і Мета-опис і перегляд того, як він буде виглядати в Google.
   Попередній перегляд фрагмента: що він означає і як його використовувати
  • Плагін автоматично перевіряє важливі області вашого вмісту для використання ключового слова фокус або ви можете вручну взяти на себе на сторінці / посаду.

  Основні кроки

  1. Активуйте плагін Yoast SEO.
  2. До інтерфейсу вбудовано огляд кожної установки з поясненнями. Пройдіть крок за кроком за необхідністю через тур і поверніться на допомогу в будь-який час.
  3. Заповніть поле "Ключове слово фокусування" словом або фразою.
   Як вибрати ідеальне ключове слово фокусу
  4. Мета опис (необов'язково) часто відображається як чорний текст під заголовком у результатах пошуку. Щоб це працювало, воно повинно містити ключове слово, яке шукали.
  5. Вкладка "Аналіз сторінки" відображає оцінку з кольоровим кодуванням, щоб показати, як налаштовані параметри сторінки в результатах пошуку. Написання сторінок зеленими кулями допоможе вам покращити рейтинг сторінок на вашому сайті. Але все зелене не є необхідним, і його може розглядати Google як спроба надмірної оптимізації.

  Мапи XML

  Мапа сайту - це файл XML, який містить перелік URL-адрес сайту. Вона дозволяє веб-майстрам включати додаткову інформацію про кожну URL-адресу: коли вона була останньою, як часто вона змінюється, і наскільки вона важлива стосовно інших URL-адрес на сайті. Це дозволяє пошуковим системам більш інтелектуально сканувати сайт. Цей плагін додає XML-сайти на ваш сайт. Карти Sitemap автоматично оновлюються, коли ви публікуєте нову публікацію, сторінку чи користувацьку публікацію, а Google і Bing автоматично сповіщатимуться.

  Ресурси

  • Yoast SEO додому з блогом і курсами по SEO
  • База знань з більш ніж 100 статей на плагін
  • Малий SEO керівництво Yoast для оптимізації вашого сайту (завантаження PDF)

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»