Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  План просування сайту

  1. План робіт по просуванню інтернет сайту
  2. Пошукове просування інтернет сайтів

  Комплекс обов'язкових робіт, про який Ви зараз прочитаєте, допоможе Вам правильно і швидко розкрутити свій сайт не вдаючись до допомоги сторонніх фахівців.

  Разом з цією статтею, Вам буде цікаво дізнатися, як розкрутити свою групу Вконтакте , А матеріали статті розкрутка сайту яка не працює , Доповнять знання, які зараз отримаєте.

  Але перш ніж продовжити далі, коротко поясню про те, що просування сайту в тій формі, в якій воно працювало раніше, зараз не працює.

  Зараз вже не прокотить написати десятки і сотні казна-яких статей, опублікувати їх на сайті, закупити кількість посилань і радіти високої відвідуваності, замовленнями, продажу та прибутку. Такого вже не буде ніколи.

  Тому, наш план просування це комплексна стратегія природного розвитку сайту з невеликим включенням в цей процес людини (в частині закупівлі початкової посилальної маси).

  Дотримуючись простих порад нашої інструкції, Ви зможете одночасно розкручувати (правильніше буде слово «розвивати») сайт природними методами і відразу отримувати на нього потоки зацікавленої аудиторії.

  План робіт по просуванню інтернет сайту

  Зараз я перерахую план основних і обов'язкових робіт по просуванню інтернет сайту, які потрібно обов'язково виконувати, з метою поліпшити його видимість в пошукових системах і збільшити потік зацікавленої аудиторії.

  А нижче, дам коротке пояснення за всіма пунктами для тих, хто зовсім не знайомий з темою.

  Сподіваюся, не потрібно пояснювати, що такий комплекс заходів необхідний, щоб багато продавати і заробляти.

  ПІДБІР семантичного ядра ЗАПИТІВ

  МЕТА: для подальшого написання під кожен запит або групу запитів статей, з їх подальшою публікацією на сайті.

  1. Зібрати і підібрати всі ключові фрази, які набирають і можуть набирати, які шукають товари або послуги, ктор Ви продайте або пропонуєте.
  2. Відсортуйте весь список зібраних запитів в групи (по кілька схожих запитів в кожній групі).
  3. Напишіть під кожну групу запитів seo статтю, розміром в 4 000 - 5 000 символів, з унікальністю 100%.
  4. Опублікуйте готові статті на сайті.

  ПОЯСНЕННЯ

  Для тих, хто не знає, поясню, що кожна стаття, розміщена на сайті це точка входу на сайт. І чим більше таких тематичних статей буде опубліковано, тим краще.

  Зміст статей, які Ви станете публікувати на Вашому власному сайті, повинні бути написані таким чином, щоб в них містилася вичерпна інформація і їх було цікаво читати. А навіщо це потрібно читайте нижче.

  Уявіть, що багато статей Вашого сайту, зайняли позиції на перших сторінках в пошуковій видачі по багатьом запитам і на сайт пішов цільовий трафік.

  Але, якщо користувачі, що переходять на Ваш сайт з пошукової видачі, в матеріалах Ваших статей, знайдуть те що шукали, то ці статті будуть немов «прибиті» в ТОП 10 за запитами під які писалися.

  Якщо це будуть нецікаві і посередньо написані статті не дають відповідей на запити користувачів, то вони будуть швидко йти з вашого сайту знову в пошук, де будуть шукати сайти з вичерпною інформацією, на своє питання.

  Для Вашого сайту, такі дії користувачів, будуть великими мінусами, які Вам поставлять пошукові алгоритми. А незабаром, коли кількість таких мінусів, досягне якийсь критичної позначки (про це краще знають ПС Яндекс і Google і такий день настає швидко), такі статті в пошуковій видачі впадуть не кілька позицій нижче.

  Відповідно переходити з них, на Ваш сайт ніхто не буде.

  Саме з цієї причини, ми пропонуємо писати публікації, повністю відповідають на запити під які вони були написані.

  Пошукове просування інтернет сайтів

  КОНТЕНТ МАРКЕТИНГ І ПРОСУВАННЯ

  МЕТА: Одночасне залучення зацікавленої аудиторії і просування

  1. Замовити групи прес релізів (кількість залежить від цілей і кількості послуг, що просувається) у seo копірайтерів. Зміст статей, має бути складено в цікавій формі (в порівняльній, оглядової, негативної, але пояснювальній, у вигляді форми тестування і т.д.).
  2. Підберіть майданчики донори, на яких, розмістити всі ці прес релізи.
  3. Підбір майданчиків донорів, здійснювати за всіма критеріями оцінки якості сайту і щоб після публікації статей по посиланнях в них, на просувний і одночасно рекламований сайт, переходила цільова аудиторія.
  4. Реклама в розсилках інших авторів на сервісі розсилок Смартреспондер.
  5. Поштовий СПАМ.
  6. Замовити рекламу в зацікавлених спільнотах Вконтакте і Фейсбук.
  7. Реклама на сервісі: surfearner.com

  ПОЯСНЕННЯ

  Прес релізи, які станете розміщувати на сайтах донорах повинні бути написані так само як і статті для Вашого сайту, тільки в цікавих жанрах. Наприклад, в порівняльному виконанні, коли стаття пишеться нібито від експерта, який порівнюєте чейто (в даному випадку Ваш) інтернет магазин, сайт кампанії, звичайний сайт або онлайн сервіс з конкурентом, м'яко і тонко зрушуючи акцент всіх переваг в сторону Вашого інтернет ресурсу.

  Правильний відбір майданчиків донорів, важливий процес від якого залежить успіх всього заходу в цілому.

  Потрібно підібрати такі майданчики для розміщення на них своїх статей, які будуть мати високі показники трастовості (авторитетності), підходити під параметри зручності для користувачів з цікавим контентом і високою відвідуваністю. Цього цілком вистачить.

  А щоб в моменти публікацій статей з посиланнями на Ваш сайт, отримувати ще й переходи зацікавленої аудиторії на Ваш сайт, будуть потрібні інші методи оцінки донорів, про яких, Ви можете дізнатися в статті про інтернет маркетинг .

  Реклама в тематичних розсилках інших авторів, яких можна знайти на сервісі поштових розсилок Смартреспондер це спосіб дозволить отримувати цільовий трафік.

  Поштовий спам не вітається, з ним борються, але він регулярно і завжди проскакує в листах і якщо займатися цим акуратно і не так масово, то можна досягти хороших результатів. Реклама Вконтакет і Фейсбук відмінний спосіб отримувати трафік, передплатників, продажу, замовлення та клієнтів відразу.

  Тому ці види реклами можна і потрібно регулярно використовувати.

  Адреса сайту, який я вказав в 7 пункті, нумерованого списку вище, вказав просто так, як доважок до попередніх способів. Самі поки не пробували рекламуватися через нього.

  Ось мабуть і все, що я хотів Вам розповісти про весь план робіт по пошуковому просуванню інтернет сайту, який Ви можете взяти на озброєння і зайнятися цим самостійно.

  А якщо хочете робити це більш ніж успішно, то трохи вище в тексті статті, ми дали посилання на статтю про інтернет маркетинг, перейдіть на неї і дізнайтеся що Ви додатково до цієї інформації можете почерпнути, щоб робити просування сайту ще більш успішно.

  На завершення рекомендуємо прочитати пост як розкрутити сайт безкоштовно і швидко , В якому почерпнете трохи цінної інформації. Ще вам буде цікаво прочитати статтю самостійне просування сайту , В якій ми пропонуємо покрокову інструкцію як виконати цей вид робіт своїми силами, швидше і рази дешевше.


   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»