Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Где купить переходник на фотоаппарат

   Я решила попробовать заработать в интернете на фотографиях, и приобрела хороший фотоаппарат. Спустя некоторое время я захотела снимать мелкие объекты, например песчинки песка или капельки воды. Но

   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Планування і оптимізація доставки

  1. Планування, оптимізація та управління доставкою
  2. складання маршрутів
  3. управління кур'єрами

  ГК «АНТОР»

  Завдяки сучасним IT-продуктів ДК «АНТОР» логісти та диспетчери у вашій компанії зможуть працювати швидше і ефективніше без розширення штату. Переваги та можливості програми для логістики ANTOR LogisticsMaster ™.

  Планування, оптимізація та управління доставкою

  Чи знаєте ви, що більшість проблем в організації вантажоперевезень виникає через неправильне планування або невміння грамотно оптимізувати маршрут? У їх числі низька окупність рейсів, затримки доставки, великі витрати на паливо і обслуговування транспортного парку. Рішення є!

  Завдяки сучасним IT-продуктів логісти та диспетчери у вашій компанії зможуть працювати швидше і ефективніше без розширення штату. Програмні засоби дозволяють протягом декількох місяців поліпшити основні показники відділу логістики: підвищити швидкість і точність виконання замовлень (рівень сервісу), завантаження кузова (утилізацію), а також скоротити пробіги і кількість рейсів, зробивши їх більш компактними. Пакет програм для поліпшення планування, оптимізації та управління доставкою пропонує група компаній «АНТОР».

  складання маршрутів

  Одною з програм для логістики є ANTOR LogisticsMaster ™. Додаток налаштовується під індивідуальний бізнес-процес компанії і інтегрується з обліковими системами, якісно змінюючи управління вантажоперевезеннями. Середній термін окупності складає всього 3-6 місяців.

  Завдяки чому?

  • прискорюється обробка замовлень і їх передача на склад для комплектації, що дозволяє збільшити кількість прийнятих нових заявок;
  • завантаження кузова стає ефективніше і зникає потреба в додатковому транспорті, в т.ч. найманій;
  • оптимізуються відстані по дорогах, що дозволяє обслужити більше точок в рейсі, скоротити пробіги, час і витрати на паливо;
  • маршрути стають здійсненними, об'єктивними і легко контролюються;
  • завдяки своєчасній доставці зростає лояльність клієнтів.

  Програма ANTOR LogisticsMaster ™ розвивається з урахуванням досвіду реалізації понад 4000 проектів. Враховано потреби невеликих, середніх і великих компаній, що працюють в різних сферах ринку. Для максимальної адаптації продукту під специфіку бізнесу передбачений набір додаткових модулів, що розширює основний функціонал. Програма успішно запущена і допомагає досягати поставлених цілей таким компаніям, як «Комус», Danone, «Міраторг», «Грейн Холдинг» і іншим відомим фірмам.

  управління кур'єрами

  Для забезпечення зв'язку між офісом, кур'єром і клієнтом, а також управління доставкою в реальному часі створено програму ANTOR TeamMaster ™. Основні можливості програми:

  • передача оптимізованих планів на мобільні пристрої виконавців;
  • коригування маршрутів з урахуванням поточної завантаженості доріг;
  • здійснення контролю місця розташування водіїв і кур'єрів;
  • здійснення дзвінків і відправлення повідомлень в одне натискання;
  • контроль зданого або прийнятого вантажу, зміна статусів завдань;
  • прийом платежів по 54-ФЗ, в т.ч. з урахуванням повної / часткової передоплати;
  • прозора звітність і передача даних про роботу з клієнтом і продажах.

  Автоматизація кур'єрської служби за допомогою TeamMaster ™ дозволяє прискорити обслуговування і підвищити його якість. Кількість пунктів у рейсі можна збільшити, а пробіг і тривалість скоротити від 20%. Впровадження системи дозволяє точніше виконувати замовлення з дотриманням інтервалів доставки, поліпшити ефективність праці за рахунок рівномірного завантаження персоналу, моніторингу KPI і прозорого розподілу бонусів.

  Дізнайтеся більше про переваги, які можуть дати вашому бізнесу програми ANTOR, відвідавши офіційний сайт розробника.

  Завдяки чому?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»