Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Платне просування сайту

  1. 1. Купівля посилань
  2. 2. Контекстна реклама
  3. 3. Рекламні банери
  4. 4. Спеціалізовані сервіси
  5. 5. Просування статтями
  6. замість висновку

  Одним з найбільш ефективних методів розкрутки сайтів, є його платне просування Одним з найбільш ефективних методів розкрутки сайтів, є його платне просування. Незважаючи на матеріальні витрати, які припадають витратити для поліпшення показників сайту, вони цілком можуть окупити себе за невеликий час.

  Давайте розглянемо докладніше популярні варіанти просування веб-ресурсів за гроші, які дійсно працюють.

  1. Купівля посилань

  Розкрутити сайт можна через посилальні біржі. Для того щоб ваш сайт потрапив на перші позиції пошукових систем, вам потрібно буде залишати свої посилання на найякісніших сайтах, які дають максимальний ефект.

  Для покупки посилань є, наприклад, такі біржі як Sape, Trustlink, Miralinks і інші. Ви можете за допомогою цих бірж залишати посилання на свій сайт. Головний мінус в тому, що в цих біржах необхідно щомісяця платити. Даний спосіб розкрутки сайту дуже популярний, незважаючи на скасування посилання ранжирування. Сьогодні багато вебмастера користуються саме цим методом.

  2. Контекстна реклама

  Наступним методом для залучення відвідувачів на сайт є контекстна реклама від Яндекса або від Гугла. Суть платного просування сайту від контекстних реклам полягає в тому, що ваша реклама показується на сайтах, де є реклама від Яндекса або від Гугла.

  Крім сайтів вашу рекламу будуть показувати в пошукових системах. Це дуже ефективна реклама для отримання відвідувачів на сайт. Головний мінус цього просування в тому, що вам необхідно буде оплачувати за кожні кліки інших відвідувачів по вашій рекламі.

  3. Рекламні банери

  Також можна рекламувати свій сайт через рекламні банери, які потрібно розміщувати на інших веб-сайтах. Вони на сьогодні дуже популярні в Інтернеті.

  Для тих, хто не знає що таке банерні реклами - це анімовані або графічні зображення рекламного характеру. При кліці на такий банер користувач потрапляє за посиланням на ваш ресурс. Завдяки яскравій рекламі, банери можуть залучити на сайт нових відвідувачів.

  4. Спеціалізовані сервіси

  Просування сайту через спеціальні сервіси оптимізаторів. Суть такого розкручування полягає в тому, що ви робите замовлення, а фахівці обраного сервісу автоматично залишають ваші посилання на різні форуми і популярні блоги, які щодня відвідують дуже багато людей. Люди, побачивши ваше посилання з рекламою, переходять на ваш сайт. На сьогоднішній день це дуже ефективно.

  Головний мінус даного просування в тому, що вам доведеться платити певну суму за прогін по базі форумів і блогів. Але це незначна сума, якщо порівнювати наступний результат, отриманий від прогону.

  5. Просування статтями

  Купівля статей з посиланнями на ваше веб-дітище - це теж один з найпопулярніших способів платного просування сайту. Він дозволяє розміщувати статті, як правило, на сайтах, схожих з тематикою вашого.

  Переваги даного методу в тому, що користувач який буде читати статті схожі з вашою тематикою, обов'язково потрапляє на ваш сайт через залишену посилання на статті.

  замість висновку

  Список, звичайно ж, можна було б ще збільшити. І для кожного ресурсу повинен бути індивідуальний вибір варіантів просування.

  Кожен з вище перерахованих способів хороший по своєму і дає дієвий результат. Але буває багато випадків, коли фінансове становище не дозволяє витрачатися на розкрутку. В цьому випадку можна застосовувати безкоштовне просування сайту . Ці заходи теж дають непогані результати.

  Бажаю удачі!

  Інші статті по цій темі


   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»