Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Плюси і мінуси конструктора сайтів LPgenerator. Детальний огляд, відгуки користувачів

  1. Зручність використання LPgenerator - конструктор Лендінгем, тому не дивно, що він теж агресивно...
  2. Пошукова оптимізація (SEO)
  3. тарифи
  4. Достоїнства і недоліки
  5. Відгуки експертів
  6. висновки

  Зручність використання

  LPgenerator - конструктор Лендінгем, тому не дивно, що він теж агресивно продає послуги. Для завершення реєстрації потрібно вказати номер телефону, на який потім дзвонить менеджер і пропонує допомогу. Крім того, на сайті є «Університет лідогенераціі» - короткий курс, пояснює основи створення і використання Лендінзі. Все це допомагає зануритися в світ односторінкових продають сайтів, де кожен відвідувач - потенційний покупець.

  Допомога буде вельми до речі: LP Generator своєю функціональністю навантажує мозок веб-майстри, змушуючи розбиратися в адміністративній панелі і інструментах конструктора. Просто поводити мишкою, перетягуючи об'єкти, тут не вийде. Редактор досить складний, з великою кількістю налаштувань, але завдяки підказкам і тренувань можна домогтися вражаючого результату. На конструкторі втілюються задумки будь-якої складності, при цьому дизайн Кастомізіруйте дійсно глибоко, так як сервіс не обмежується тільки косметичними змінами.

  На конструкторі втілюються задумки будь-якої складності, при цьому дизайн Кастомізіруйте дійсно глибоко, так як сервіс не обмежується тільки косметичними змінами

  LPgenerator представляє собою комплексну систему, яка повністю закриває всі питання, пов'язані зі створенням, тестуванням і просуванням Лендінзі. Крім потужного візуального редактора конструктор пропонує вбудовані інструменти розкрутки, інтеграції зі сторонніми додатками, можливість підключення скриптів, велику базу знань, що розкриває не тільки технічні питання, а й особливості проведення рекламних кампаній з використанням цільових сторінок.

  Крім потужного візуального редактора конструктор пропонує вбудовані інструменти розкрутки, інтеграції зі сторонніми додатками, можливість підключення скриптів, велику базу знань, що розкриває не тільки технічні питання, а й особливості проведення рекламних кампаній з використанням цільових сторінок

  Якщо ви збираєте Лендінзі під замовлення, то обов'язково оціните зручність системи тестової публікації. Ви можете розмістити кілька варіантів посадкової сторінки на піддоменів, присвоївши їм номери, і показати їх клієнту. Це буде корисно і в тому випадку, якщо ви збираєте Лендінгем для себе - наприклад, щоб отримати зворотній зв'язок від друзів або фахівців в тематичному співтоваристві в соцмережах.

  Окремої згадки заслуговують можливості інтеграції додатків від сторонніх розробників. З їх допомогою функціональність конструктора стає ще ширше. До сайту можна підключити інструменти для:

  • e-mail і SMS маркетингу - MailChimp, UniSender, Zingaya, F1sms і т.д .;
  • зберігання файлів - Dropbox;
  • спілкування з клієнтами через онлайн-чат - Jivosite, Callback Hunter.

  ;  зберігання файлів - Dropbox;  спілкування з клієнтами через онлайн-чат - Jivosite, Callback Hunter

  На LPgenerator є власна система управління лідамі, але для додавання нових можливостей є підключення повноцінних CRM - Бітрікс24, Мегаплан, amoCRM. Для підвищення релевантності контенту ви можете підключити додаток Yagla, яке змінює елементи сторінки в залежності від джерела переходу.

  LPgenerator пропонує також функціональність для створення односторінкових інтернет-магазинів. Категорії товарів і вітрини змінюються через пагінацію всередині сторінки. Для управління магазином є окремий модуль, який містить всі необхідні настройки. Він дозволяє:

  • створювати категорії товарів;
  • редагувати характеристики;
  • додавати бренди;
  • наповнювати вітрину;
  • вибирати, валюту, способи оплати та доставки.

  створювати категорії товарів;  редагувати характеристики;  додавати бренди;  наповнювати вітрину;  вибирати, валюту, способи оплати та доставки

  Проте, магазинна функціональність - лише бонус. Товари додаються вручну, так і сам формат відображення вітрини на одностранічнік має на увазі наявність невеликого асортименту. Вибирати LPgenerator для створення магазину - не найефективніший рішення. А ось зробити Лендінгем, який відразу буде продавати якийсь продукт в різних модифікаціях - цілком вдале застосування магазинної функціональності конструктора.

  Домени для посадочних сторінок можна купувати прямо з панелі управління. Після реєстрації до доменного імені підключаються три файли: підтвердження прав, robots.txt і sitemap.xml. У вас є також можливість задати правила перенаправлення адрес для видалення дублів, так що в цьому аспекті конструктор надає всі необхідні можливості.

  Зі збором статистики і аналітикою на LP теж все добре. Ви можете дивитися конверсію по кожному джерелу трафіку, вивчати клієнтів, порівнювати показники різних варіантів одного торгового пропозиції, оцінювати ROI і показники воронки. Загалом функціональність конструктора залишає дуже приємні враження, як і зручність роботи з посадочними сторінками і користувачами, які на них приходять.

  Дизайн

  Після створення облікового запису ви знайдете в особистому кабінеті демо-сайт, який показує основні можливості конструктора. Вивчити функціональність системи допоможе також відео. Крім того, при відкритті візуального редактора з'являється мануал, всюди спливають підказки, тому освоїтися в LPgenerator і приступити до редагування сайту зазвичай вдається досить швидко.

  Конструктор пропонує побудувати Лендінгем з нуля або вибрати один з декількох сотень схематичних і тематичних шаблонів, розділених на категоріі.Макети представлені для реалізації різних проектів:

  • Landing Page.
  • Мобільні сторінки для конвертації трафіку. Дозволяють створити цільові сторінки для отримання вхідних дзвінків та лидов.
  • Фан-сторінки для Facebook для реклами бізнесу або інформування передплатників в соцмережі.

  Якщо в категорії немає підходящої теми, можна використовувати для створення Лендінзі універсальний макет. Завдяки інструментам кастомізації ви зробите з нього ту сторінку, яка вам потрібна. Ви можете додавати секції, блоки з контентом, віджети і відразу налаштовувати їх зовнішній вигляд: міняти розмір, місце розташування, наповнення.

  На зміну шаблону доведеться витратити досить багато часу. За своєю функціональністю редактор LPgenerator сильно нагадує Photoshop - то ж велика кількість параметрів відображення, від якого спочатку стає страшно. У кожного елемента є власний набір налаштувань, що в підсумку дає тисячі різних комбінацій інтерфейсу.

  Якщо стандартних налаштувань елементів вам недостатньо для досягнення необхідного результату, можна відредагувати файли шаблону. Для цього будуть потрібні навички роботи з HTML і CSS або допомога фахівців. Ви можете створити кілька варіантів шаблонів, а потім протестувати їх ефективність і вибрати кращу тему для посадкової сторінки.

  Якщо представлений набір тим не задовольняє потреби, можна перейти в магазин цільових сторінок і отримати ще 3 сотні макетів. Шаблон з неунікальним дизайном в магазині коштує 4470 рублів, унікальний дизайн обійдеться в 33740 рублів. Крім того, у веб-майстра є можливість замовити дизайн цільової сторінки.

  Пошукова оптимізація (SEO)

  Незважаючи на те, що основним джерелом трафіку для Лендінзі є реклама, а не високі позиції в пошуковій видачі, LPgenerator все-таки пропонує користувачам основні інструменти оптимізації. Серед них:

  • Метатеги для додавання заголовка, опису і ключових слів, за якими пошукові роботи отримують інформацію про сторінку і потім відображають її у видачі по релевантними запитами.
  • Управління індексацією. Якщо ви переробляєте сторінку, то можете заборонити пошуковикам тимчасово переглядати, щоб вони не забрали некоректні дані.
  • Розмітка Open Graph - відображення додаткової інформації про сторінку при публікації посилання на неї в соцмережах.
  • Тег Alt для зображення, який показує додаткові відомості при наведенні курсору на картинку.
  • Використання ключових фраз в тексті на сторінках.
  • Додавання тега H1, на який обов'язково звертають увагу пошуковики.

  Додавання тега H1, на який обов'язково звертають увагу пошуковики

  На Лендінзі зазвичай мало тексту, але важливо, щоб він був унікальним, як і картинки. Пошукові системи в тому числі враховують оригінальність контенту при ранжируванні посилань у видачі. Належна настройка SEO-параметрів забезпечить не тільки отримання місця в пошуковій видачі по релевантними запитами, але і правильне відображення сторінки в браузері. Цікавий заголовок, чіпляють опис, якісне зображення на превью - все це буде привертати увагу при розміщенні посилань в месенджерах і соцмережах. Тому без роботи над пошуковою оптимізацією зробити хороший Лендінгем в будь-якому випадку не вийде.

  тарифи

  З огляду на спрямованість конструктора на створення продають сторінок, було б дивно розраховувати на його безкоштовність або низьку вартість. Хочете заробити - спочатку доведеться заплатити, вибравши один з 4 преміум-тарифів. Вартість змінюється в залежності від наступного періоду. При оплаті за рік можна заощадити 30%.

  На всіх платних тарифах доступний повний функціонал конструктора:

  • Макети Лендінзі.
  • Мультілендінг.
  • Спліт-тестування - створення копій зі зміненою структурою і наповненням.
  • Конструктор і статистика UTM-міток для відстеження каналів трафіку і оцінки ефективності рекламних майданчиків.
  • Паралакс-ефекти.
  • Оптимізація сторінки для пошукового просування і т.д.

  д

  Для окремого спеціаліста-фрілансера ідеально підходить тариф «Високий рівень». Він пропонує 5 доменів, 50 сторінок і ліміт в 9900 осіб на всі сторінки, опубліковані в інтернеті. Якщо ліміт буде перевищено, для подальшого просування доведеться перейти на тариф «Безлімітний», оплативши різницю у вартості. Прив'язка домену та доменної пошти на тарифі «Високий рівень» обійдеться в 297 рублів.

  Для старту можна використовувати тариф «Базовий», але він пропонує прив'язку тільки одного домену і додає на одностранічнік рекламу конструктора - в футере буде вказано, що Лендінгем зроблений на LP Generator.

  Достоїнства і недоліки

  Якщо розглядати LPgenerator як систему для професійного створення Лендінзі, то у неї одні плюси:

  • Функціональний візуальний конструктор з інструментами графічного редактора і можливістю глибокої кастомізації шаблону.
  • Вбудовані інструменти оптимізації конверсії і аналізу статистики.
  • Можливість додавання повноцінного інтернет-магазину на Лендінгем.
  • Інформативна база знань, яка допоможе новачкам розібратися, а досвідченим веб-майстрам - дізнатися більше про створення Лендінзі.

  Серед недоліків можна виділити хіба що високу вартість і відносну складність візуального редактора. Але ці мінуси суб'єктивні, до того ж їх легко пояснити. Вартість безпосередньо пов'язана зі спеціалізацією: конструктор для бізнесу з подібною функціональністю за визначенням не може бути дешевим або безкоштовним, адже для підтримки його в працездатному стані потрібна команда професіоналів.

  Складність же є зворотною стороною функціональності: спочатку нічого не зрозуміло, зате після короткого навчання можна робити такі речі, які на інших конструкторах здаються неможливими.

  Відгуки експертів

  • "ЛП генератор один з кращих, і, ймовірно, найпотужніший і всебічно просунутий конструктор односторінкових сайтів. Що примітно, він ще й простий завдяки можливості складання сторінок з готових секцій."

  • "Практично ідеальний конвеєр для генерації Лендінзі, що враховує в інструментарії не тільки процес розробки, а й маркетинг, взаємодію з клієнтами, просування і все інше, що тільки можна уявити."

  висновки

  LPgenerator - сервіс для професійного створення Лендінзі. Сюди немає сенсу приходити заради однієї посадкової сторінки - набагато дешевше зробити її на іншому конструкторі. З іншого боку, якщо використовувати демо-доступ, то за 7 днів можна багато чого довідатися про те, як будується Лендінгем. До того ж на сайті є велика кількість навчальних матеріалів і курсів, які варто знати кожному веб-майстру.

  LP Generator - еталон в ніші конструкторів Лендінзі. На нього потрібно рівнятися в плані функціональності, заточеною під вирішення конкретної проблеми - створення продає одностранічнік. Варто конструктор недешево, але за умови правильного використання відпрацьовує вкладені кошти сповна.


   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»