Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Где купить переходник на фотоаппарат

   Я решила попробовать заработать в интернете на фотографиях, и приобрела хороший фотоаппарат. Спустя некоторое время я захотела снимать мелкие объекты, например песчинки песка или капельки воды. Но

   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Починаючи з нуля: Нішеве дослідження на сайті Джима

  1. Ось Джим
  2. Спосіб життя
  3. "Я зробив цей момент"
  4. Основні побоювання про Партнерський маркетинг і ніші

  Це частина 1 серії, яка окреслює абсолютно новий сайт Amazon Affiliate Niche. Хочете знайти свою нішу? І отримайте 51 ключове слово для сайту Amazon! І побачите купу приклади прибуткових сайтів прямо тут (отримати 15,000+ ключових слів).

  Я не буду створювати цей сайт.

  Мій друг, Джим, буде робити все, від дослідження ключових слів до вибору теми для написання контенту.

  Це дійсно здорово для мене, тому що Джим починає з нуля . Він знаходиться в тій же взуття, як і багато хто з вас ...

  Я завжди ненавидів, що маю начальника, навіть на моїй першій роботі в якості супермаркету, коли мені було 14 років. Я пам'ятаю, як я мав вісцеральну реакцію на те, щоб хтось сказав мені, що робити і коли.

  - Джим Хорнер

  Він знав про сайти ніш на деякий час, але ніколи не вживав заходів. Ну, все це змінилося кілька тижнів тому. Ви знаєте що, Джим може розповісти історію краще за мене ...

  Джим розповідає про:

  1. Яким буде його спосіб життя, коли він успішно побудував нішу. ( Це дуже близько до того, до чого прагнуть більшість людей. )
  2. Чистий прибуток, який робить Джим кричати, “ Hell Yeah !! ( Це сума, що змінюється для гри для тих, хто ще не має прибуткового нішевого сайту. )
  3. Його попередні знання навколо афілійованих і нішевих сайтів. ( Це не було багато… )
  4. Його занепокоєння щодо спроби зробити партнерський маркетинг повноцінним концертом . ( Точно так само, як і я, коли я починав. )
  5. Як змінюється розуміння нішевих сайтів, як він йде глибше і глибше.

  П'ять рисунок ніші сайту буде виходити найближчим часом. Зареєструйтеся в списку очікування .

  Переглянути всі повідомлення в серії - тут.

  Ось Джим

  Мій успіх на сайті ніші визначається кількома різними факторами, але є одна гігантська причина, чому я сьогодні тут, боси.

  Середньостатистична кар'єрна людина буде працювати близько 76 000 годин протягом свого життя…

  Я завжди ненавидів, що маю начальника, навіть на моїй першій роботі в якості супермаркету, коли мені було 14 років. Я пам'ятаю, як я мав вісцеральну реакцію на те, щоб хтось сказав мені, що робити і коли.

  Середньостатистична кар'єрна людина буде працювати близько 76 тисяч годин протягом свого життя, роблячи те, що мені не подобається на той час, залишило б мене як лузгу людини, якою я є.

  Спосіб життя

  Працюючи близько 10 годин на тиждень, маючи незалежність від місця розташування, щоб зробити це звідки б я не хотів, коли б я не хотів ...

  Я хочу, щоб мій спосіб життя визначався тим, що я роблю весь час, а до цього працювала якась робота, яка залишила мене невиконаною і постійно шукала якусь чарівну кулю, яка збиралася змінити мою ситуацію.

  Немає такої кулі, поки ви не вирішите взяти справу у свої руки.

  Мій успішний спосіб життя сайту ніші є точкою, в якій я можу запустити успішний сайт, працюючи близько 10 годин на тиждень, маючи незалежність розташування, щоб зробити це звідки я хочу, коли я хочу Мій успішний спосіб життя сайту ніші є точкою, в якій я можу запустити успішний сайт, працюючи близько 10 годин на тиждень, маючи незалежність розташування, щоб зробити це звідки я хочу, коли я хочу. І це моя головна мета - свобода.

  "Я зробив цей момент"

  Мій "Зроблений It" момент фінансово був би зробити навколо $ 2k місяць.

  Я кинув свою роботу в грудні (пам'ятаю, що боси), перш ніж я знав, що таке SEO.

  Це означало б те, що я робив на моїй останній роботі і давав мені свободу платити за рахунки, брати частину тягаря з мого партнера і робити всі інші речі, які ми хотіли б робити.

  Звичайно, завжди було б здорово збільшити цю суму, і я сподіваюся, що ця сума буде перевищена на вищий рівень після того, як сайт буде працювати добре, і більше доходів прийдуть у гру.

  Мій досвід роботи з веб-сайтами та партнерським маркетингом є дуже новим.

  Я кинув свою роботу в грудні (пам'ятаю, що боси), перш ніж я знав, що таке SEO. Я кинув свою роботу в грудні (пам'ятаю, що боси), перш ніж я знав, що таке SEO

  Потім я почав розглядати альтернативні методи створення фінансового майбутнього для себе. Я дізнався все, що міг про нішу сайтів, афілійований маркетинг, WordPress, дизайн сайту, хостинг облікових записів, дослідження ключових слів, аналіз конкуренції, конкурентні ніші і навіть досі я навчаюся і фігурувати речі.

  Так що я буду використовувати старий кліше, якщо я зможу зрозуміти, кожен може.

  Основні побоювання про Партнерський маркетинг і ніші

  Мої головні проблеми залишаються такими ж, як коли я почав:

  • Чи буде це працювати?
  • Це реальна угода?
  • Чи можу я реально заробляти гроші на повний робочий день, будучи заочним?
  • Що думають мої батьки?
  • Що думають мої подруги батьки?
  • Чорт, що моя подруга буде думати?

  Я все ще борюся зі своїм внутрішнім скептиком у погані дні про життєздатність цього.

  Звідти я хочу збільшити його, побудувати більше сайтів, заробити більше грошей, але тільки якщо я все ще збережу свою свободу.

  Жодна з речей, які я чула в Інтернеті, не звучала так, ніби це була реальність, і все просто здавалося спам, щоб бути чесним, я дійсно був сором'язливий з приводу кроку в цей світ.

  Я продовжував бачити такі речі, як “Як зробити $ 500,000 на місяць з FBA! «Зробіть 1000 доларів за годину, поки ви спите! “Як я пішов від розладу до $ 1,000,000 за рік! ”.

  Там була тільки одна проблема, це не те, що я хотів. Я хочу $ 2K на місяць і свободу.

  Довгий час ми з добрим другом говорили про пасивний дохід, потік грошей, який дозволить нам комфортно, даючи нам свободу часу.

  Я знаю, що мені потрібно, що $ 2K на місяць - це моє солодке місце, мій “Hell Yeah! - момент. Звідти я хочу збільшити його, побудувати більше сайтів, заробити більше грошей, але тільки якщо я все ще збережу свою свободу.

  Зрештою, це я переслідую, а не гроші, а не розкіш, а не престиж, але непорушну свободу часу і місця.

  Коли я вперше подивився на аффилированний маркетинг, це здавалося настільки простим на поверхні. Створіть сайт, заведіть трафік на сайт, отримайте готівку, вийдіть завтра. Легко правильно? Ні.

  Складність виявлення прибуткових ніш, дослідження ключових слів, розробка стратегії ключових слів, архітектура сайту та інші, як і раніше, вдається відбити мене.

  Я нічого не знав про алгоритми Google, ранжування сторінок, авторитет домену, посилання на соки, і всі інші дрібні шрифти, що “Зробити $ 1000 за годину, поки ви спите! Люди не кажуть вам. Ця робота займає багато роботи, хоча її можна завантажити.

  Є багато речей, які потрібно знати і реалізувати, якщо я збираюся створити успішний сайт, і всі ці речі потрапляють один в один і грають життєво важливі ролі.

  Я збуджуюся, щоб мати в якості керівної руки все це, я схвильований, щоб прийняти дієві кроки до моїх цілей, я схвильований не мати боса, крім себе.

  Я просто розчарований, що я на своєму шляху. Я готовий піти!

  Чи можете ви ставитися до Джима? Дайте нам знати в коментарях нижче. Також, якщо ви хочете працювати разом з Джимом, скажіть нам. Набагато більше шансів досягти своїх цілей, коли ви записуєте їх.

  Хочете знайти свою нішу?
  Це реальна угода?
  Чи можу я реально заробляти гроші на повний робочий день, будучи заочним?
  Що думають мої батьки?
  Що думають мої подруги батьки?
  Чорт, що моя подруга буде думати?
  Легко правильно?
  Чи можете ви ставитися до Джима?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»