Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Где купить переходник на фотоаппарат

   Я решила попробовать заработать в интернете на фотографиях, и приобрела хороший фотоаппарат. Спустя некоторое время я захотела снимать мелкие объекты, например песчинки песка или капельки воды. Но

   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Податкова реформа в Гонконзі

  1. документи

  Гонконг знижує податкове навантаження на бізнес. 1 квітня 2018 року в цій юрисдикції вступили в силу поправки до місцевого закон про доходи (англ. Inland Revenue Amendment No. 3 Ordinance 2018), якими введена прогресивна система оподаткування прибутку, отриманого з джерел в Гонконзі.

  Нова система буде застосовуватися з квітня 2018 року Нова система буде застосовуватися з квітня 2018 року. Зміни торкнуться як компанії (англ. Companies), так і структури без утворення юридичної особи: партнерства (англ. Partnerships) і приватних підприємців (англ. Sole Proprietorships).

  Ставки податку на прибуток встановлені в таких розмірах:

  Оподатковуваний річний прибуток Ставка податку Для компаній Для структур без утворення юрособи Не більше 2 млн. HKD * 8,25% 7,5% Понад 2 млн. HKD 16,5% 15%

  * HKD - гонконгський долар (1 долар США = 7,8 HKD; тобто 2 млн. HKD - це приблизно 255 тис. Доларів США).

  Таким чином, в Гонконзі відтепер діє двоступенева прогресивна система оподаткування. Прибуток платника податків ділиться на дві частини (ступені), кожній з яких відповідає своя податкова ставка.

  Як відомо, характерною особливістю "багатоступеневих прогресивних систем оподаткування" є те, що підвищена ставка податку застосовується не до всього прибутку в цілому, а тільки до тієї її частини, яка перевищила нижню межу ступені.

  Стосовно до Гонконгу це буде виглядати наступним чином:

  приклад №1

  Річний дохід компанії дорівнював 1 млн. HKD.

  Податок в цьому випадку буде стягуватися за ставкою 8,25%, а його розмір складе:

  1 000 000 * 0,0825 = 82 500 HKD

  приклад №2

  Річний дохід компанії дорівнював 3 млн. HKD.

  Тут перші два мільйони будуть обкладені за ставкою 8,25%, а залишився один мільйон - за ставкою 16,5%. Загальний розмір податку в цьому прикладі складе:

  2 000 000 * 0,0825 + 1 000 000 * 0,165 = 330 000 HKD

  Можливості застосування пониженої ставки в рамках нової системи будуть обмежені для деяких типів лізингових, страхових і фінансових структур, які вже користуються податковими пільгами на інших підставах. Крім того, спеціальні обмеження встановлені для груп пов'язаних осіб - на знижену ставку податку на прибуток може претендувати тільки одна особа з такої групи.

  Особливо підкреслимо, що при всіх цих нововведеннях Гонконг залишається юрисдикцією з територіальної системою оподаткування . Вищеописані правила будуть застосовуватися тільки у відношенні прибутку, отриманої з джерел в Гонконзі. Прибуток, отриманий гонконзькими компаніями (або структурами без утворення юридичної особи) за межами Гонконгу, від оподаткування як і раніше звільнена.

  документи

  Ще по темі


   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»