Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Подивіться на SEO у 2017 році

  1. Тихий рік для оновлення алгоритмів
  2. HTTP і веб-безпека
  3. Мобільні та смарт-пристрої
  4. Перше індексування мобільних пристроїв
  5. Голосовий пошук продовжує зростати
  6. Стилі розмови
  7. Каруселі
  8. Посилання на сайт для мобільних пристроїв
  9. Пропоновані фрагменти та графік знань
  10. Бронювання готелів
  11. Питання, пов'язані з результатами пошуку
  12. Фальшиві новини
  13. Висновок

  Професіонали SEO знають, що завжди відбувається щось, незалежно від того, чи це безпосередньо чи опосередковано пов'язано з пошуком, який необхідно розглядати для кампанії SEO. Ось огляд назад на деякі з найяскравіших подій 2017 року. Не дивно, про що багато говорити.

  Тихий рік для оновлення алгоритмів

  У порівнянні з попередніми роками, Google випустив менше, ніж звичайні основні оновлення алгоритмів. Волатильність на сторінках результатів пошуку була мінімальною, два з основних змін відбулися в першому кварталі.

  У лютому було випущено велике оновлення. Багато позитивних і негативних коливань у рейтингах бачили майстри-вебмастери близько 7-го. Передбачається, що це була якість вмісту та оновлення, пов'язане зі спамом (або декілька оновлень).

  У березні Фред прибув до міста. Стверджується, що Фред прийшов до боротьби з веб-сайтами, які пріоритетом ставили монетизацію за рахунок користувачів. На думку деяких галузевих експертів, також були орієнтовані неякісні зворотні посилання.

  HTTP і веб-безпека

  Прийняття захищеного протоколу - це те, що Google визнає, що дасть незначне підвищення рейтингу. Користувачі знайдуть безпечний сайт більш надійним, коли вводять свої особисті дані.

  Щось, до чого слід стежити, - це різні сертифікати SSL. Google не довіряє сертифікатам, виданим Symantec і з березня 2018 року, браузер Google Chrome може сповістити користувачів, які намагаються відвідати сайт з сертифікатом, виданим Symantec або однією з їхніх дочірніх брендів.

  Ті, хто переїхав на захищені сайти, знатимуть, що це не завжди просто. Загальною проблемою, яку ми знаходимо, є внутрішні посилання, які й досі посилаються на http-сторінки з сайту https. Однак вони можуть бути виділені за допомогою програмного забезпечення, такого як SEM Rush і справлялися ефективно. Можливо, існують деякі важкі трансплантати, залежно від того, скільки з них виникає.

  Мобільні та смарт-пристрої

  Пошук в Інтернеті за допомогою мобільних телефонів і планшетів продовжує бути все більшою категорією пристроїв у Google Analytics, оскільки Google стверджує, що більшість користувачів зараз здійснює пошук у своїх смартфонах.

  Перше індексування мобільних пристроїв

  Перше індексування мобільних пристроїв було оголошено в листопаді 2016 року. Проте, це те, що продовжує викликати переполох серед SEO у всьому 2017 році.

  Гаррі Іліс підтвердив, що Google почав розгортати новий індекс Mobile First у жовтні для деяких сайтів, з високим рівнем мобільності. Дві основні моменти щодо першого індексування мобільних пристроїв:

  1. Якщо у вас є сайт, що відповідає, або веб-сайт із динамічним обслуговуванням, де основний вміст і розмітка є еквівалентними для мобільних пристроїв і робочих столів, вам не потрібно нічого змінювати.
  2. Якщо у вас є конфігурація сайту, де основний вміст і розмітка відрізняються для мобільних пристроїв і на робочому столі, слід внести деякі зміни до свого сайту.

  Джерело: Блог центрального веб-майстра Google

  Нещодавно 18 грудня Гарі сказав: «Ми продовжуємо бути обережними з розгортанням мобільного індексування. Ми вважаємо, що це повільно допоможе веб-майстрам отримати свої сайти для користувачів мобільних пристроїв, і тому ми наразі не маємо шкали часу на завершення ».

  Це повинно бути попередженням для тих веб-майстрів, які ще не є готовими до мобільних пристроїв. Почніть працювати на своєму мобільному сайті зараз!

  Голосовий пошук продовжує зростати

  Розумні будинки вже не є майбутнім. Amazon Echo, Google Home, Siri і Cortana починають затоплювати ринок і стають популярними, тому що вони можуть бути підключені до інших розумних частин набору, таких як TaMoma® та звукові технології Sonos. Здавалося б, ніхто більше не хоче друкувати. Чому б і ні, коли все, що вам потрібно, - говорити з кількома пристроями, що оточують вас, коли ви вдома чи поза?

  Стилі розмови

  У цьому році відбувся великий зсув у тому, як маркетологи вмісту записують зміст. Замість того, щоб зосередитися на певних комбінаціях ключових слів, основна увага приділялася створенню вмісту, який забезпечує націлювання на контекст і аудиторію. Це пояснюється тим, що алгоритми якості вмісту Google досить просунуті, щоб зрозуміти намір користувача.

  Нові стратегії вмісту були сформульовані маркетологами вмісту, які змішують дослідження ключових слів із ідеями, які заслуговують на публікацію новин, що призводить до розслабленого розмовного стилю письмового вмісту, який так і працює краще при використанні голосового пошуку.

  Каруселі

  Зараз ми бачимо більше каруселей, які домінують у верхній половині результатів пошуку. Це можна побачити як на стільниці, так і на мобільних пристроях. Однак вони частіше з'являються під час пошуку на мобільному пристрої.

  Видавці, які використовують прискорені мобільні сторінки (AMP), бачать багато їхнього вмісту в каруселях "Top Stories". Видавці, які наразі не створюють сторінки AMP, починають розглядати можливість створення контенту в цьому форматі, оскільки сторінки AMP домінують у верхній половині видань, особливо в мобільному пошуку. Якщо ви не користуєтеся програмою AMP, можливо, у майбутньому ви побачите зменшення кількості переходів на вміст, оскільки більшу кількість веб-сторінок створюється на прискорених мобільних сторінках.

  Посилання на сайт для мобільних пристроїв

  Google також змінив дизайн посилань на сайти, які, як правило, відображаються для фірмових запитів. Нові посилання на сайт зараз виглядають як кнопки, на відміну від попереднього стилю текстового посилання.

  Пропоновані фрагменти та графік знань

  Якщо ви коли-небудь намагалися оптимізувати сторінки веб-сайту для ознайомлених фрагментів, ви будете знати, що вони не завжди показуються, як ви очікували, якщо взагалі. Пропоновані фрагменти все ще відображаються у видачах SERP, але скоротилися приблизно на 25% у 2017 році.

  Google, здається, тестує різні панелі діаграм знань і продовжує це робити. Визначення результатів - це те, що має на меті відповідати намірам користувача, оскільки вони дають швидкі відповіді на конкретні запитання.

  Визначення результатів - це те, що має на меті відповідати намірам користувача, оскільки вони дають швидкі відповіді на конкретні запитання

  Бронювання готелів

  Як і швидкі відповіді, які надає графік знань Google, ви можете зараз забронювати готелі, не виходячи зі сторінки SERP.

  Якщо ви готельник, важливо, щоб у цих результатах з'явився готель. Цього можна досягти, використовуючи Об’яви готелів Google або перелічені веб-сайти онлайн-подорожей, такі як Lastminute.com.

  Питання, пов'язані з результатами пошуку

  Багато користувачів, які шукають час перебування на ходу, потребують результатів, які можуть передбачати такі речі, як наступні запитання після початкового запиту. Через це ми бачили сплеск "людей також задають питання", як меню стилю акордеонів пов'язаних питань. Ви навіть можете виявити питання, про яке ви не думали. Це є результатом прагнення компанії Google стати найбільшою базою знань у світі (якщо вона ще не створена).

  Фальшиві новини

  Багато технологічних компаній, включаючи Google, почали перевіряти факти, що публікуються. Пошукові системи прагнуть забезпечити найбільш релевантні результати, а після «фальшивих» новин, що слідували за президентськими виборами в США 2016 року, зміст, який не є надійним, тепер може бути покараний.

  Компанія Google об'єдналася з організаціями перевірки фактів третіх сторін для боротьби з фальшивими новинами. Непідтримуваний і неякісний контент змусив журналістів і авторів серйозно ставитися до своїх цитат і джерел, якщо вони хочуть конкурувати в пошуках.

  Висновок

  За останні кілька років говорилося про те, що деякі з соціальних медіа-платформ, таких як Facebook, можуть почати брати частку пошуку Google. Це не так. Платформи соціальних медіа дуже популярні, як ми знаємо, але Google продовжує залишатися домінуючою силою в пошуку.

  Завдяки пріоритетному користуванню мобільним користувачам, використовуючи каруселі для продуктів і статей AMP, компанія Google несподівано йшла в ногу з часом і розміщувала мобільних користувачів. Webmaster, який оптимізує їхні сайти для користувальницького досвіду, отримує винагороду, але багато хто все ще забуває, що досвід користувачів виходить за межі робочого столу. Бути головою гри - бути вище рази.

  2018 швидко наближається. У вас є прогресивна стратегія SEO? Якщо ні, зверніться Концентратор для аудиту SEO, і ми будемо раді обговорити з вами стратегію замовлення. Наша адреса електронної пошти [захищена електронною поштою] або ж можна зателефонувати за номером 01132 396420.

  Чому б і ні, коли все, що вам потрібно, - говорити з кількома пристроями, що оточують вас, коли ви вдома чи поза?
  У вас є прогресивна стратегія SEO?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»