Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Поліпшення SEO Avada

  1. Як покращити SEO Avada?
  2. Покращення тегів заголовків
  3. Авада Тема SEO плагіни
  4. Швидкість сторінки Avada
  5. Кешування сторінки
  6. Тримайте тему Avada до дати
  7. Додавання зображень до повідомлень Avada
  8. Поліпшення SEO шляхом зміни файлів Avada
  9. Видалення зламаних посилань Avada
  10. Остаточні думки Авада SEO

  Якщо ви використовуєте тему Avada WordPress, вам буде цікаво дізнатися, як можна покращити SEO Avada. Авада - це найкраща тематика WordPress на Envato, яка продає більше 300 тисяч разів і генерує доходи в мільйонах доларів.

  Після використання протягом шести місяців, я знайшов кілька способів поліпшити на сторінці SEO і підвищення рейтингу в видачах.

  Як покращити SEO Avada?

  Пошукова оптимізація, або SEO, це процес створення вашої сторінки якомога більш доцільною для пошукових систем, таких як Google, Bing і Yahoo, для того, щоб вони могли перелічити вашу сторінку. Чим краще SEO маєте, тим вище ваші сторінки будуть займати місце в цих пошукових системах, що в свою чергу означає більше трафіку на ваш сайт.

  Використання WordPress Theme, такого як Avada, означає, що ви отримаєте робочий сайт за лічені хвилини. Але для поліпшення SEO є ряд методів, які ви можете використовувати, які допоможуть отримати ваш сайт на рейтингу пошукової системи.

  Деякі з цих методів включають в себе модифікацію коду теми Авада, але не хвилюйтеся, це не надто радикально. Вам просто знадобиться якийсь текстовий редактор для зміни файлів.

  Покращення тегів заголовків

  Теги заголовків є одними з найважливіших тегів, які можна використовувати для SEO на сторінці. Рекомендується завжди обертати заголовок сторінки в тегах H1 і ваші підзаголовки в тегах H2. Тут Google шукає ваші ключові слова і визначає релевантність вашої сторінки.

  На жаль, на більшості демо / тем, які надходять з Avada, вони використовують теги H2 як основні заголовки заголовків. Щоб змінити це, нам потрібно зануритися в код теми та змінити її. На щастя, це дуже просто.

  Щоб змінити теги заголовків Avada з H2 на H1, нам потрібно змінити файл: wp-content / themes / Avada / Single.php Подивіться на наступний рядок:

  avada_render_post_title ($ post-> ID, false, '', '2')

  Це функція Авади, яка використовується для розбору назв. Все, що потрібно зробити, це змінити 2 у функції до 1, так:

  avada_render_post_title ($ post-> ID, false, '', '1')

  Тепер ваші титули виводяться у H1.

  Ви можете виявити, що ваш стиль заголовків змінюється, коли ви робите це. Це пояснюється тим, що CSS, яку Avada будує, базується на використанні тегів H2, тому вам доведеться або скопіювати H2 CSS, або додати свій власний H1 CSS. Ви можете зробити це у спеціальній області CSS Avada.

  Авада Тема SEO плагіни

  Ця підказка не розроблена спеціально для теми WordPress Авада, але для всіх сайтів WordPress! Є ряд SEO плагінів, які ви можете встановити на вашому сайті WordPress, які допомагають поліпшити ваш SEO автоматично для вас.

  Ці плагіни допоможуть зберегти показники SEO, такі як обробка мета-тегів, щільність ключових слів, довжина титульної сторінки та загальне форматування ваших повідомлень. Ці поради допоможуть зробити ваші повідомлення набагато привабливішими для пошукових систем, коли вони відвідують вашу сторінку, надаючи вам більш високий рейтинг.

  Я пропоную використовувати Yoast SEO плагін .

  Хоча Avada досить добре для SEO на своєму власному, з плагіном Yoast SEO харчування це, він стає електростанцією для рейтингу на Google.

  Я використовую цей плагін протягом багатьох років, і він поставляється з безліччю функцій, які допоможуть поліпшити ваш сайт WordPress. Найкраща частина Yoast SEO - це те, що вона покращить ваші власні навички написання WordPress.

  Написання в блозі, як хобі проти написання на блозі для SEO є двома різними методами написання. З Yoast SEO, він буде переглядати ваш пост, як ви пишете це , даючи вам поради та методи для поліпшення форматування письмовій формі і переконавшись, що ви отримуєте максимальну віддачу від вмісту вашої сторінки.

  Yoast SEO також допомагає генерувати Мапи XML , які є корисними для пошуку пошукових систем, таких як Google, Yahoo і Bing, для індексування вмісту вашого сайту. Це дає вам можливості видалення певних сторінок, а також індексування зображень.

  Плагін Yoast Seo є безкоштовним для використання на вашій темі Avada, але є також версія Premium, яку ви можете розглянути в майбутньому. Версія Преміум пропонує додаткові функції та підтримку «один на один» для вашого SEO. Я не рекомендую купувати його, якщо ви тільки починаєте, оскільки безкоштовна версія пропонує вам більше, ніж достатньо варіантів.

  Інші плагіни SEO, які є хорошими альтернативами, є Все в одному SEO плагін . Цей плагін дуже близький до Yoast з точки зору доступності функцій, і я, безумовно, не скажу, що ви використовуєте це замість. Я віддаю перевагу користувальницькому інтерфейсу Yoast і кращому SEO-аналізу на сторінці. Все в одному SEO плагін також поставляється з преміум варіант для оновлення до, розблокування деякі з більш глибоких функцій він може запропонувати.

  Цей пост не є порівнянням плагінів SEO, тому вибирати один з них буде добре для вашої теми Авада WordPress.

  Швидкість сторінки Avada

  Одним з факторів рейтингу, який Google використовує для визначення SERP, є швидкість сторінки. Як швидко завантажується сторінка важлива не тільки для Google, але й для користувачів. У віці, коли ми звикли отримувати все миттєво, потрібно чекати навіть 5 секунд для завантаження вашого сайту WordPress може бути нестерпним для деяких користувачів.

  У Avada є багато демонстрацій і тематичних варіантів. Вони включають елементи, такі як повзунки, галереї зображень, портфоліо, спливаючі вікна, ефекти прокручування тощо. Поєднуючи ці елементи в одну сторінку, швидкість сторінки може бути досить складною.

  Це проблема для нашого SEO. Незважаючи на те, що слайдер має досить сподобатися глядачам, він також може відвернути повторення. Завантаження вітального відео кожного разу, коли хтось потрапляє на вашу сторінку, також може мати значний вплив на час завантаження сторінки.

  Один із способів аналізу сторінок вашого сайту - використовувати Інструмент Google PageSpeed . Цей інструмент перевірятиме ваш веб-сайт і шукати вміст, який можна покращити. Це дасть вам оцінку з 100 на основі часу відгуку вашого сервера, стиснення зображень, зменшеного CSS / JavaScript, оптимізованих зображень тощо.

  Використання цього інструменту дійсно допоможе вам зрозуміти, як Google бачить ваш сайт з точки зору пошукової системи. Пошук балансу між фантастичними веб-сторінками та плавними веб-сторінками, що швидко завантажуються, є однією з найважчих частин SEO.

  Додаткові поради щодо покращення швидкості сторінки можна знайти за допомогою Підручник з мовою PageSpeed ​​від Moz . Вона пояснює поглиблені елементи сторінки, які можуть впливати на швидкість сторінки та вплив, який вона надає на пошукові рейтинги Google.

  Перегляньте відео нижче, щоб дізнатися більше про PageSpeed ​​від Google.

  Кешування сторінки

  Ще одна порада щодо поліпшення PageSpeed ​​полягає у використанні того, що називається Кешування сторінок. Сайт WordPress побудований з використанням PHP, тому кожен раз, коли ваш сайт WordPress завантажується, він відтворюється компілятором PHP вашого сайту, робить запити до вашої бази даних і багато інтенсивно працює за лаштунками, щоб представити вам вашу сторінку WordPress. Однак для більшості сайтів вміст сторінки не змінюється. Вміст в основному статичний, тому його обробка знову і знову є витратою ресурсів і дуже повільною.

  Ось тут виходить Кешування сторінок.

  Використання безкоштовного плагіна WordPress WP Super Cache , сторінки відображаються лише один раз кожні пару годин (або як довго ви вказуєте), і подається проста статична версія HTML сторінки. Він як і раніше містить весь вміст, тільки дані не живуть, тому не потрібно обробляти PHP-парсер або запитувати базу даних. Це призводить до завантаження швидких сторінок, оскільки не потрібно виконувати обробку.

  Кожна сторінка матиме власну часову мітку, завантажену на неї, тому плагін знає, коли він застаріє. Після цього сторінка відображається як звичайна (і оновлюється), а потім знову кешується. Це означає, що ви заощаджуєте багато внутрішніх ресурсів і робите ваш сайт дуже швидким.

  Як вже згадувалося, ви можете реалізувати цю функціональність в Avada, використовуючи плагін типу WP Super Cache. Це не вимагає багато чого для установки, навіть для початківців, і ви можете мати свій власний розширений налаштування системи кешування протягом декількох хвилин. Ви можете використовувати Google Інструмент рейтингу PageSpeed щоб побачити різницю з включеним кешуванням і вимкненням кешування.

  Тримайте тему Avada до дати

  Оновлення сайту WordPress може викликати біль. Протягом останнього місяця я оновив плагіни, теми та файли основних веб-сайтів не менше ніж у тридцять разів. Це буквально раз на день. Проблема з не оновленням теми є те, що вона може:

  • Залиште отвори для безпеки, роблячи ваш сайт вразливим.
  • Розбийте області вашого сайту, що погано для SEO.
  • Викликати незадоволення користувача, змусивши їх витрачати менше часу на ваш сайт.

  Нещодавнє оновлення Avada до версії 5.0 включає в себе нову вбудовану службу виправлення. Ця функція надає виправлення для теми, наприклад, якщо виникає проблема з метатегами Портфоліо, або їм потрібно оновити структуру свого будівельника сторінок. Все, що вам потрібно зробити, щоб застосувати ці виправлення - просто натиснути кнопку і вона оновить тему.

  Залишаючи їх нефіксованими, однак, може бути погано для SEO. Коли пошукова система переглядає вашу сторінку, вона перевіряє правильність HTML-сторінки вашої сторінки. Якщо він виявить розбиті теги, непрацюючі посилання або відсутні теги, то він буде враховувати вас, коли ви будете оцінювати інші сайти.

  Авада, як правило, дуже добре отримує виправлення для користувачів з швидкою реакцією. Ви просто повинні пам'ятати, щоб перевірити вашу панель інструментів WordPress і тримати все в курсі. Це може бути біль, але це добре варто.

  Те ж саме стосується і ваших плагінів WordPress. Останнє оновлення є настільки ж важливим, як їхня функціональність може викликати проблеми з вашою темою WordPress Avada.

  Хороший плагін має Безпека Wordfence . Цей плагін надішле вам щоденні нагадування електронною поштою про плагіни / теми, які потрібно оновити. Вона також містить багато інших функцій безпеки, які можуть захистити ваш сайт від зловмисників, спаму та потенційних проблем з вашим сайтом.

  Додавання зображень до повідомлень Avada

  Ця підказка не дуже відома, але пошукові системи не просто читають текст у публікації, але також переглядають імена зображень у ваших публікаціях.

  Іменування зображень за допомогою ключових слів SEO може допомогти підвищити рейтинг в пошукових системах. Це може допомогти отримати вміст, перерахований у службі "Зображення Google", що може бути іншим джерелом трафіку для вашого сайту.

  При використанні Media Manager в WordPress, це дає вам можливість додавати заголовок зображення і атрибути Alt. Це те, що пошукові системи дивляться на відвідування вашої сторінки, щоб зробити сенс зображень. Переконайтеся, що текст, розміщений у цих полях, відповідає вашій публікації та точно описує вміст вашої публікації. Якщо ви спробуєте набрати занадто багато ключових слів у зображення, це може мати негативний вплив на SEO.

  Поліпшення SEO шляхом зміни файлів Avada

  Нарешті, ви можете подивитися під капотом файлів теми Avada і змінити деякі з HTML-тегів, посилань, зображень та інших елементів, щоб покращити свій SEO. Ви можете зробити це, переглянувши папку wp-content / themes / Avada / . Всі ці файли пов'язані з тим, як ваша тема представлена ​​користувачам.

  Внесення змін до цих файлів може викликати певні конфліктні проблеми, тому, перш ніж почати, переконайтеся, що знаєте, що ви робите. Можливо, у вас виникнуть проблеми з оновленням теми в майбутньому, якщо ви зробите спеціальні зміни.

  Так які інші способи ви можете поліпшити SEO, безпосередньо змінюючи файли тему Avada?

  • Запобігання дублювання вмісту шляхом додавання канонічних посилань.
  • Додайте посилання "nofollow" на сторінки, на які ви не хочете передавати сік посилання.
  • Оптимізуйте вбудований CSS / JavaScript
  • Змініть структуру HTML, щоб він більше підходив до вашого сайту

  Це лише деякі з переваг можливості безпосередньо модифікувати код. Звичайно, це не для всіх, оскільки воно вимагає знань про WordPress API, PHP і HTML.

  Видалення зламаних посилань Avada

  Наявність безлічі непрацюючих посилань на вашому сайті може негативно позначитися на вашому SEO та користувальницькому досвіді. Коли ви встановлюєте демо-версію для Avada, він автоматично генерує безліч різних "постів" і "сторінок".

  Більшість з них вам не знадобляться - вони призначені лише для демонстраційних цілей. Видалення - це нормально, однак у структурі вашого сайту можуть бути сліди цих порушених повідомлень і сторінок, що залишилися. Їх можна знайти за допомогою спеціальних плагінів WordPress або інструментів Google для веб-майстрів.

  Використовувати Інструменти Google для веб-майстрів , потрібно зареєструватися й додати свій власний веб-сайт. Підтвердження може тривати до дня або двох, але після цього ви можете перейти до пошукової консолі свого сайту.

  На вкладці Сканування можна знайти будь-які відсутні сторінки на вашому сайті, вказані нижче Помилки сканування . На цій сторінці буде показано список усіх сторінок, на які було виявлено 404 помилки. Ваша наступна робота полягає в тому, щоб полювати ці сторінки на вашому сайті і видалити посилання, що посилаються на них.

  Є кілька плагінів, які допомагають знайти відсутні / порушені посилання на вашому сайті. Один з цих плагінів називається Перевірка непрацюючих посилань ; він сканує всі ваші повідомлення, сторінки, спеціальні поля, коментарі і т.д. для непрацюючих посилань. Процес може зайняти деякий час, але коли це буде зроблено, він надасть вам звіт про всі посилання і де їх знайти.

  Остаточні думки Авада SEO

  Немає сумніву, що Avada є однією з найпотужніших тем WordPress. Той факт, що він продається понад 300 000 копій, є справжнім свідченням рівня задоволеності клієнтів. З переліченими вище змінами, вона також може бути відмінною для ранжування в google with. SEO - це дорога гра, тому робити маленькі шматочки її самі можуть заощадити багато грошей у майбутньому (і навіть заробити гроші!).

  Ви можете придбати Тема Авада WordPress на ThemeForest . Якщо ви перебуваєте на жорсткому бюджеті, будьте готові до пошуку Знижка Авада це може різко знизити ціну. Вони вже мали одну знижку цього року!

  Якщо у вас є які-небудь поради щодо покращення SEO на темі WordPress Авади, не соромтеся розміщувати їх нижче для інших!

  Чи сподобалося це? Перевірте ці повідомлення

  Як покращити SEO Avada?
  Як покращити SEO Avada?
  Так які інші способи ви можете поліпшити SEO, безпосередньо змінюючи файли тему Avada?
  Чи сподобалося це?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»