Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Половина мавп на планеті можуть зникнути,

  У Кенії пройшов конгрес вчених, на якому обговорили гостру проблему  Найближчим біологічним родичам людини - приматам - загрожує небезпека, більше половини існуючих сьогодні їх видів - на порозі вимирання, чисельність популяцій 75% видів мавп скорочується У Кенії пройшов конгрес вчених, на якому обговорили гостру проблему

  Найближчим біологічним родичам людини - приматам - загрожує небезпека, більше половини існуючих сьогодні їх видів - на порозі вимирання, чисельність популяцій 75% видів мавп скорочується. Про це стало відомо в ході Конгресу міжнародного суспільства приматолог в Найробі (Кенія), передає Центр новин ООН, повідомляє Хроніка.інфо з посиланням на 112.ua

  На Конгресі були присутні вчені з африканських країн, де мешкає більшість вимираючих видів приматів. Наприклад, лемурові Мадагаскару можуть повністю зникнути з лиця землі - людина знищує їх середовище проживання, споживає в їжу м'ясо лемурів і містить їх в якості вихованців.

  Експерти вважають, що врятувати цих напівмавп загону приматів від вимирання можна тільки за участю місцевих громад Мадагаскару.

  Крім того, вчені вказують на рідкісний випадок, коли відразу два підвиди африканського червоного толстотели потрапили в список вимираючих мавп. На думку експертів, це говорить про погіршення загальної ситуації і необхідності вжити термінових заходів.

  Втім, мавпам загрожує небезпека не тільки в Африці. Орангутанги з індонезійської Тапанулі зникнуть через кілька десятиліть, якщо людина не врятує місцевий лісовий масив - середовище проживання цих приматів. На сьогоднішній день там планується будівництво греблі, що неминуче призведе до вимирання орангутангів Тапанулі.

  Читайте також: На Землі можуть зникнути бджоли, - вчені
  Міжнародне товариство приматолог об'єднує 1200 учених з 67 країн світу. Головні цілі цієї найбільшої в світі організації із захисту приматів - розширення співпраці між фахівцями різних країн і просування заходів з охорони навколишнього середовища, зокрема - місця існування мавп.


   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»