Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Помилки Google Play і як їх виправити?

  Доброго часу доби. Сьогодні будемо говорити про найпоширеніші помилки сервісу Google Play. Які з цих помилок, ми раніше розглядали. Щоб не загострювати увагу на них, я буду викладати посилання для їх вивчення. Звідки беруться помилки? Бувають такі моменти, що вам стало нудно або просто захотілося скачати нову гру або програму на свій смартфон або планшет і при заході на сервіс google play ви починаєте свій пошук. Коли знайшли гру, звичайно ж намагаєтеся її завантажити і тут виникає помилка. Ось саме тому ми створюємо такі теми. Давайте приступимо.

  Давайте приступимо

  Перший назви помилок, я викладу ті які ми вже розглядали.

  Далі давайте розберемо найпопулярніші або ті які найчастіше зустрічаються.

  Помилка DF-BPA-09 в Google Play (Помилка при обробці покупки)

  Дана помилка безпосередньо залежить від розробників Google Play (незабаром повинні усунути помилку)

  Як виправити її? Виправити цю помилку можна, але не факт що інструкція допоможе, але все ж.

  • Візьміть в руки смартфон і перейдіть в налаштування.
  • В налаштуваннях смартфона або планшета знайдіть розділ "Менеджер програм" або "Додатки"
  • У менеджері програм існує три вкладки, вам необхідно відкрити з назвою "Всі"
  • Перед вами з'явитися список всіх встановлених додатків, знайдіть "Google Services Framework" відкрийте його.
  • Далі зійдіть трохи нижче і натисніть на дві кнопки по черзі очистити кеш і стерти дані.

  Ця інструкція спрацює не на всіх пристроях, тому другий спосіб виправити цю ситуацію буде полягати в наступному:

  • Відкрийте браузер на своєму комп'ютері.
  • Перейдіть на Google Play.
  • Зайдіть на магазин під своїм ім'ям або паролем.
  • Скачайте додаток, яке видавало помилку з вашого пристрою.

  Код помилки 495.

  Коду виникає така помилка, вам необхідно очистить кеш і стерти дані з Google Play і Google Services Framework. Після цього перейти в настройки смартфона і знайти розділ "Облікові". Видаліть обліковий запис вашого Google і перезавантажте пристрій. Після цього зробіть активацію маркету на пристрої і спробуйте завантажити додаток. Якщо не допомогло зробіть скидання налаштувань на заводський стан.

  Код помилки 941, Код помилки 921

  Дана помилка усувається так само як і 492! Посилання на початку теми. Дана помилка виникає при оновленні програми. Ви почали завантаження файлу і через деякий час з'являється діалогове вікно з помилкою, через що ви не можете продовжити оновлення вашого файлу.

  Код помилки rh01 або rpc: s-5: aec-0 і код помилки 504, Код помилки pc: aec: 0], Код помилки RPC: S-3

  Дана помилка виникає при поганому з'єднанні з сервером. А точніше, маркет не може отримати інформацію передану з сервера. виправити проблему ви зможете так само як описану помилку вище "Помилка DF-BPA-09 в Google Play (Помилка при обробці покупки)". Тільки в добавок вам доведеться видалити акаунт Gmail (поштова скринька).

  Код помилки 491, Код помилки 413, Код помилки 481

  Завантаження програми не можлива з вашого пристрою. Дану помилку можна пробувати лікувати ось так: перейдіть в налаштування вашого смартфона і знайдіть розділ "Облікові" і вилучили всі введені вами акаунти сервісів Google, після чого очистіть кеш і зітріть дані з маркету, через диспетчер додатків.

  Код помилки 498, Код помилки 923.

  Дана проблема може виникнути в вашому маркету в тому випадку, якщо ви перевищили кількість завантажень додатків та ігор з маркету. Для цього вам необхідно видалити додатки, якими ви не користуєтеся і зробити перезавантаження смартфона. Якщо не допомогло, зайдіть на своєму пристрої в режим розробника або як його ще називають "Інженерне меню" для кожного пристрою своя комбінація кнопок. Деякі пристрої вже описані на нашому форумі. Коли потрапите в рекавери або інженерне меню зійдіть до пункту "wipe cache partition" і підтвердіть свій вибір. Після запустіть свій пристрій. Помилка повинна пройти.

  Код помилки 919, Код помилки 101.

  Скачані додаток справило встановлення не може бути запущено. Дана помилка виникає, коли на вашому пристрої недостатньо пам'яті. Для цього просто почистіть смартфон від непотрібних фотографій, музики, ігор і додатків. Після того як очищення пристрою проведена виконайте перезавантаження і знову користуйтеся своїм смартфоном без помилок.

  Код помилки 927

  Дана помилка може виникнути в разі оновлення маркету. Спробуйте завантажити додаток через деякий час. Якщо через деякий час помилка жевріє, то необхідно перейти в налаштування і знайти розділ "Менеджер програм" крім очитки і стирання даних необхідно зупинити додаток. Тільки після зупинки і чищення зробіть запуск маркету і спробуйте зробити завантаження будь-якої програми.

  Код помилки 911, Код помилки 920

  Спробуйте підключитися до іншої мережі інтернету або перезавантажити свій пристрій і роутер. Тільки попередньо очистіть кеш і дані як написано в минулому помилку.

  Код помилки -24.

  Таку помилку можуть виправити тільки користувачі, які отримали на свій пристрій root права. Для цього необхідно надати доступ до root своєму файлового менеджера і знайти папку програми, ім'я якого ви не можете завантажити і просто видаліть її, після цього спробуйте завантажити заново.

  Google Play Error 505.

  Дану помилку можливо виправити тільки скиданням налаштувань на заводський стан.

  На цьому все, спасибі за увагу. Якщо вам допомогла або сподобалася стаття, не забувайте ділитися їй в соціальні мережі зі своїми друзями, використовуючи спеціальні кнопки соц.сетей в лівій частині сайту. Так само чекаємо на ваші коментарі. У коментарях можна писати свої помилки, може ми знаємо як вирішити або зможемо вам допомогти, не закривайте сайт якщо ви не знайшли те, що шукали. Ми теж люди, все розуміємо і постараємося вам допомогти.

  Звідки беруться помилки?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»