Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Поради компанії Google щодо найму консультанта SEO

  Деякі люди вважають, що Google не любить консультантів пошукової оптимізації (SEO). Це напівправда - Google не любить деяких SEO-консультантів, але тільки тому, що ці люди намагаються зловживати або маніпулювати системою Google. Коли мова йде про SEO-консультантів, які дотримуються правил Google , Google має такі пропозиції :

  1. Остерігайтеся будь-якого SEO, що гарантує рейтинг. Пошукова оптимізація - не точна наука. Навіть SEO-консультанти, які дуже і дуже добре розуміють те, що вони роблять, все ще підлягають постійно змінюваному алгоритму Google. Тому немає ніяких гарантій.
  2. Слідкуйте за небажаними пропозиціями SEO . Якщо компанія SEO надсилає вам послугу, що не вимагає електронної пошти, це часто є поганим знаком. Продовжуйте з обережністю.
  3. Дослідження SEO компанії, перш ніж вести бізнес з ними . Спробуйте знайти назву компанії та назву людей, з якими ви маєте справу. Подивіться на відгуки, і не бійтеся запитувати посилання.
  4. Розумійте, за що платите . Деякі SEO фірми намагаються оплатити послуги, які вони не пояснюють, кажучи, що процес є секретним або власним. Хоча це правда, що деякі аспекти SEO зберігаються в таємниці - як точний процес, який компанії використовують для дослідження ключових слів - загальні кроки повинні бути пояснені вам, і ви повинні знати, чого очікувати.
  5. Будьте обережні, перш ніж надати фірмі SEO доступ до ваших матеріалів. Перш ніж дозволити фірмі, яка займається SEO, переглядати ваш обліковий запис Google Analytics, отримуйте доступ до свого веб-сайту за допомогою FTP і так далі, переконайтеся, що ви їх ретельно перевірили. 98% послуг SEO можна точно вказати без доступу до будь-яких ваших рахунків.

  Це не вичерпний список - ви можете прочитайте сторінку Google "SEO для веб-майстрів" переглянути весь список рекомендацій.

  Якщо ми настільки сміливі, у нас є кілька елементів, які потрібно додати до списку Google:

  • Шукайте когось, хто добре спілкується . SEO менше стосується технічних трюків і більше про розвиток великого вмісту. Той, кого ви наймаєте, повинен мати можливість добре себе виразити. Інакше, як вони можуть допомогти розробити великий контент, який буде генерувати посилання?
  • Остерігайтеся плати за утримання та довгострокових контрактів . Незліченну кількість разів, коли ми бачили, що підприємства платять занадто багато за послуги SEO. Коли фірма SEO говорить, що вони потребують грошей від вас на постійній основі для підтримки вашого рейтингу, дізнайтеся, що вони роблять для вас щомісяця, щоб заслужити їхню плату . Якщо вони не можуть показати вам конкретно, як ваші гроші були витрачені і що вона досягла, вогонь, що SEO фірми негайно. Ця практика особливо поширена в Росії автомобільна промисловість , тому автомобільні фірми повинні бути особливо обережні.

  ПРИМІТКА: Якщо ви думаєте про найм фірми SEO, але не впевнені, як їх оцінити або керувати ними, ознайомтеся з нашою Керівництво виконавця по SEO - це безкоштовне завантаження, яке пояснює, як саме ви можете керувати зусиллями SEO, не потрапляючи в дрібницю.

  Інакше, як вони можуть допомогти розробити великий контент, який буде генерувати посилання?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»