Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
  Новости

  Поради по SEO 2013 - 5 кроків до успіху розкрутки сайту

  На дворі, як і в інтернеті - 2013 рік, і SEO продовжує зазнавати зміни. Причиною цього, боротьба пошукових систем за якісне ранжування сайтів, своєрідна погоня за досконалістю, і це варто відзначити - чудово. Адже нам, оптимізаторів, є над чим працювати.

  Досвідчені інтернет-маркетологи знають, в чому справа, по крайней мере, знаходяться до вирішення питання гранично близько, новачки - пробують і вчаться на помилках Досвідчені інтернет-маркетологи знають, в чому справа, по крайней мере, знаходяться до вирішення питання гранично близько, новачки - пробують і вчаться на помилках. Але об'єднує їх одне - прагнення потрапити в топ.

  У цій замітці я дам вам 5 порад по SEO, які актуальні сьогодні.

  Якщо ви цікавитеся «Який із способів кращий» - у вас немає актуального розуміння «що таке SEO». Запам'ятайте - немає кращих і єдиних способів просування, є тільки комплекс.

  Звичайно, цей комплекс складається з різних заходів - і я називаю це стратегією просування. Чим більше методів розкрутки ви використовуєте - тим краще. Нумерація списку нижче, означає лише нумерацію, ніяких пріоритетів, кожен крок незалежно важливий.

  1) анкорний посилання

  Старі добрі анкорний посилання досі ефективні. За останні кілька років їх ефективність знизилася, а ризик на визначення спаму зріс. Текст формату «купити телефон Одеса Київ Харків» - явна ознака спаму для пошукових систем.

  Уникайте такої практики, намагайтеся щоб ваше посилання виглядала максимально природно і грамотно. Не зациклюйтеся на околоссилочним тексті в плані семантики, це сьогодні не так важливо.

  2) Посилальна маса

  Нормативний зростання повинен бути природним. Намагайтеся отримувати якісні посилання, з різних доменних імен. Не женіться за покупкою посилань на біржах - для розкрутки великого проекту - це не все. Джерел природних і ефективних посилань багато, досить добре знати свою тематику. Очевидно - не всі вони безкоштовні.

  Слідкуйте за якістю сайтів-донорів, шукайте корисних партнерів, перевіряйте їх кількість посилань, відвідуваність і позиції.

  Ідеально коли ви вручну відбираєте для посилань майданчика.

  3) Збільшення трафіку

  Чи не залежати від пошукових систем. З реферального трафіку можна отримувати левову частку аудиторії. Це звичайно складно, але можливо.

  Якщо ви використовуйте тільки SEO, конкуренти з легкістю виб'ють Вас однієї вдалої публікацією на профілях соціальних мереж.

  Будьте активні, використовуйте всі можливі методи. Сьогодні успішне SEO - це комплексний інтернет-маркетинг.

  4) Маркетинг

  Гарна реклама - це реклама хорошого товару. Це побічно стосується SEO. Тримайте постійний зворотний зв'язок з клієнтами, давайте їм то - що вони хочуть. З такою стратегією - повернення старих клієнтів вам забезпечений. Підсумок - успішний бізнес.

  5) Інтерес до проекту

  Особисто я не беруся за нудні проекти, тому як вони майже завжди близькі до провалу. В результаті незадоволений клієнт, витрачений час і гроші. Беріться тільки за довгострокові і грамотні стартапи. Це принесе вам успіх як в грошовому, так і в кар'єрному плані.

  Якщо ви все-таки зважилися взятися за нудний сайт, тематика і бізнес якого вам не цікавий. Постарайтеся максимально проникнути в цю структуру бізнесу. Розберіться в ключових моментах, поспілкуйтеся з власниками. Любов до роботи - половина успіху.

  Автор статті: SEO-оптимізатор, Молодецький В'ячеслав

  позаштатний журналіст

  * Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.


   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»