Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Поради та хитрості для Android Nougat

  1. Більш швидка робота
  2. Отримайте швидший доступ до налаштувань
  3. Повідомте Google про те, що ви знаєте англійську, німецьку, або будь-який інший іноземну мову
  4. Вимкніть оптимізацію потужності акумулятора
  5. Призначте іконки швидкого запуску для кращої продуктивності
  6. Відображення повідомлень без звуку
  7. Використовуйте мультіоконний режим правильно
  8. Безпечніше використання
  9. Активуйте шифрування файлів для прискореного запуску і підвищеного рівня безпеки
  10. Додаткові кумедні фішки

  Android 7.0 Nougat включає в себе безліч нових функцій, якими можна буде скористатися на більшості сучасних смартфонів. За допомогою Nexus 6P, оновленого до Android Nougat, ми розповімо вам про радах і хитрощі, які зможуть підвищити безпеку вашої системи і рівень вашого задоволення від даної ОС.

  вміст статті

  Більш швидка робота

  Відстежуйте активні служби і економте RAM-пам'ять і заряд батареї

  У більшості випадків служби, що працюють у фоновому режимі, збільшують споживання зайві ресурси, і вам варто було б зайти в налаштування розробника і відключити такі служби. Для того щоб перезапустити фонові служби, виконайте перезавантаження додатки або всього смартфона.

  Для того щоб перезапустити фонові служби, виконайте перезавантаження додатки або всього смартфона

  Вимкніть непотрібні фонові служби

  Отримайте швидший доступ до налаштувань

  У версії Nougat меню налаштувань було ще більш покращено. Головне меню тепер знаходиться в лівій частині, і ви можете викликати його в будь-який момент, коли вам це необхідно. Також відзначимо, що при роботі в цих меню ви можете без праці робити горизонтальну прокрутку.

  Також відзначимо, що при роботі в цих меню ви можете без праці робити горизонтальну прокрутку

  Головне меню ховається в лівій стороні екрану

  Повідомте Google про те, що ви знаєте англійську, німецьку, або будь-який інший іноземну мову

  Якщо ви вільно володієте будь-яким іноземною мовою, то ви можете скористатися ним. За допомогою сервісу Google Talk ви можете додати ще одну мову, завдяки чому результати пошуку Google будуть відображатися на двох мовах. Якщо ви відкриєте сайти на цій мові, то браузер Chrome не пропонуватиме вам переклад їх контенту. Також у вас є можливість видалити ту чи іншу мову, скориставшись спеціальною кнопкою, що знаходиться в правому верхньому куті екрану.

  Також у вас є можливість видалити ту чи іншу мову, скориставшись спеціальною кнопкою, що знаходиться в правому верхньому куті екрану

  Додавайте, редагуйте і видаляйте мови

  Вимкніть оптимізацію потужності акумулятора

  Як правило, програми не мають доступу до інтернету в режимі очікування і використовують лише процесор для великих часових періодів. Це збільшує час роботи батареї, але може давати ряд побічних ефектів. Деякі сторонні додатки, які мають справу з повідомленнями або навігацією, вже не зможуть надсилати вам повідомлення, в результаті чого ви можете пропустити якесь миттєве повідомлення або проїхати мимо потрібного повороту перехрестя. Щоб виправити таку ситуацію, вам потрібно відключити оптимізацію акумулятора в налаштуваннях батареї.

  Щоб виправити таку ситуацію, вам потрібно відключити оптимізацію акумулятора в налаштуваннях батареї

  Захистіть себе від небажаних фонових додатків

  Натисніть і утримуйте значок акумулятора, після чого в правому верхньому куті дисплея з'явиться кнопка меню для оптимізації батареї. У цьому меню відображаються всі програми, так що ви можете вибрати програму, що не працює належним чином. Виберіть пункт «Не оптимізувати» і потім знову запустіть додаток. Стало краще?

  Призначте іконки швидкого запуску для кращої продуктивності

  До того ж до вищесказаного, у вас є можливість самим призначати іконки швидкого запуску. Користувачам девайсів Samsung буде цікаво дізнатися, що ж тут оригінального, так як у корейського виробника була подібна опція раніше Google. Однак для користувачів смартфонів інших виробників ця фішка є новою.

  Однак для користувачів смартфонів інших виробників ця фішка є новою

  Оптимізуйте налаштування швидкого запуску

  Як призначати іконки швидкого запуску - це просто і зрозуміло. Менш очевидним є те, що іконки, які ви бачите в швидких настройках, розташовуються в перших п'яти позиціях повного огляду. Ще одна порада: меню швидких налаштувань можна висунути до низу у верхній частині екрану за допомогою двох пальців, хоча це можна було робити ще кілька років тому.

  Відображення повідомлень без звуку

  Система повідомлень для Android була представлена ​​в версії Android 5.0 Lollipop восени 2014 року. З тих пір вона періодично поліпшувалася і містить ряд нових опцій. Наприклад, тепер ви можете прибрати звуки такого повідомлення від тих чи інших додатків.

  Наприклад, тепер ви можете прибрати звуки такого повідомлення від тих чи інших додатків

  Ви можете прибрати звук в рекламних додатках

  За великим рахунком, настройка до геніальності проста: вам потрібно натиснути і утримувати відповідне повідомлення, після чого вибрати варіант для повідомлень без звуку. В налаштуваннях ви також можете фільтрувати додатки за їх специфічної конфігурації за допомогою опції «Повідомлення» і змінювати за вашим бажанням.

  Використовуйте мультіоконний режим правильно

  Не виключено, що ви часто дивитеся канал YouTube, і при цьому хочете робити що-небудь ще в цей же час. У такій ситуації цей відеоканал перестає працювати, якщо він виводиться на другий план. Така проблема тепер вирішена завдяки мультіоконному режиму: запустіть YouTube, почніть відтворення відео, потім в правій нижній частині екрана утримуйте іконку «Недавні» і водночас виберіть інший додаток. Додаток виявилося непотрібним? Тоді натисніть на кнопку «Додому» і виберіть програму звичайним способом. Трохи пізніше такий додаток запуститься в нижній половині дисплея. Площа вікна програми виглядає маленьким? Наведіть планку трохи вище. Хочете ще більше площі мультіоконного режиму? Перемістіть планку так, щоб потрібне вам додаток виглядало повнорозмірним.

  Безпечніше використання

  Ви хочете, щоб хто-небудь грав для вас в Pokémon GO, але не бажаєте бачити їх на вашому домашньому екрані? Тоді запустіть додаток, натисніть на кнопку «Недавні» праворуч внизу, перемістіть вікно-плитку вгору і потім натисніть на пін-іконку в правому нижньому куті. Немає жодної пін-іконки? В такому випадку вам потрібно увімкнути Pin в ваших настройках безпеки. Як така функція працює, пояснено на екрані. На практиці: смартфон може перемикатися в режим очікування, тому немає потреби, щоб дисплей був постійно налаштований подібним чином. Якщо ви знову активуєте ваш девайс, то він почне працювати в рамках визначеного додатка.

  Якщо ви знову активуєте ваш девайс, то він почне працювати в рамках визначеного додатка

  Прикріплене додаток приховує інші відкриті програми на вашому пристрої

  Активуйте шифрування файлів для прискореного запуску і підвищеного рівня безпеки

  В налаштуваннях розробника є опція для шифрування файлів. Така фішка, на перший погляд, не звучить дуже вже оригінально, але зате має ряд позитивних наслідків. Одним з найбільш корисних таких моментів є те, шифрування піддаються лише ваші призначені для користувача дані. Вам не доведеться вводити вашу комбінацію для розблокування або PIN під час процесу завантаження. Так що, якщо ваш смартфон був ненавмисно перезавантажений, то, по крайней мере, ваш будильник буде як і раніше робочим, і ви не проспить потрібний час. Також відзначимо, що для переходу від повного шифрування диска до шифрування файлів потрібно повне видалення всіх даних з пристрою.

  Також відзначимо, що для переходу від повного шифрування диска до шифрування файлів потрібно повне видалення всіх даних з пристрою

  Видаліть все, що можна, і почніть роботу заново ще швидше

  Додаткові кумедні фішки

  Активуйте Easter egg

  Ви вже більше не зможете грати в Flopsy Droid, як це було в Lollipop і Marshmallow, але зате у вас буде можливість залучати і збирати кошенят. Поки ще багато користувачів не знають багато чого про це, хоча у нас є плани розповісти про цієї, і інших Easter egg для Android в окремій статті.

  Поки ще багато користувачів не знають багато чого про це, хоча у нас є плани розповісти про цієї, і інших Easter egg для Android в окремій статті

  Варіант Easter Egg з кішками - один з найбільш нудних на нашій пам'яті за останній час

  А у вас є які-небудь інші поради, якими ви хотіли б поділитися? Залиште коментар і напишіть, який з наших порад вам дійсно знадобився.

  Стало краще?
  Додаток виявилося непотрібним?
  Площа вікна програми виглядає маленьким?
  Хочете ще більше площі мультіоконного режиму?
  Немає жодної пін-іконки?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»