Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Где купить переходник на фотоаппарат

   Я решила попробовать заработать в интернете на фотографиях, и приобрела хороший фотоаппарат. Спустя некоторое время я захотела снимать мелкие объекты, например песчинки песка или капельки воды. Но

   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Порівняння плагінів: SEO Ultimate та Yoast SEO для WordPress

  1. Професіонали з Yoast SEO:

  Продовжує після цього ▼  Кожен веб-сайт WordPress потребує плагіна SEO

  Продовжує після цього ▼

  Кожен веб-сайт WordPress потребує плагіна SEO. Я використовую SEO Ultimate для деяких сайтів, і Yoast SEO для інших. Більшість користувачів воліють Yoast SEO, але є деякі великі можливості в SEO Ultimate, що ви повинні знати, перш ніж зробити свій вибір. У деяких випадках я використовую SEO Ultimate, де інший плагін має проблеми з сумісністю з Yoast SEO. Так що я маю досить досвід з обома плагінами і thougth я хотів би поділитися деякі плюси і мінуси з вами, і деякі побажання авторів плагінів.

  Професіонали з Yoast SEO:

  • Інструмент оцінки SEO , який поставляється з Yoast SEO (червоний / жовтий / зелений світло) дуже корисний, якщо ви новачок у SEO. Особисто мені вдається добре і без нього, тому це не є вирішальним аргументом для мене.
  • Yoast поставляється з можливістю додати кінцеву слеш до категорій, які SEO Ultimate не дає вам. Я просто переніс сайт з Joomla на WordPress і дійсно потрібно, щоб мати можливість додати кінцеву слеш до категорій, щоб зберегти старі URL-адреси з Joomla. У цьому випадку, Yoast SEO був плагін, який надав корисне рішення для мене.
  • Yoast надає функцію додавання канонічного тегу до архівів категорій і тегів . Я дійсно пропускаю
   що в SEO Ultimate - додайте його, будь ласка!
  • Yoast дозволяє редагувати заголовок і опис тегів - відмінна функція, яка змусила мене перейти від SEO Ultimate до Yoast SEO для одного з моїх сайтів.
  • Масовий редактор у Yoast SEO дозволяє вам показувати елементи з певним статусом (опублікованим / розробленим), які я вважаю корисним іноді.
  • Оновлення 2017: Yoast включає чудову XML-карту сайту. У SEO Ultimate, вам потрібно перейти на платну версію, щоб отримати це.

  Професіонали з SEO Ultimate:

  • SEO Ultimate дозволяє редагувати теги роботів (noindex / nofollow) навалом, що може бути дуже корисним.
  • Особливість з SEO Ultimate, яка може бути дуже корисною, - це Degplink Juggernaut, який створює великі внутрішні посилання для вас, з усіма необхідними налаштуваннями, щоб зробити його дійсно гарним і не надто надмірним, як деякі інші плагіни.
  • SEO Ultimate дозволяє додавати Google Rich фрагменти, такі як рейтинг і т.д. Я не знаходжу цю функцію з Yoast SEO . Виправте мене, якщо я помиляюся.
  • SEO Ultimate має функцію під назвою Code Inserter , яка дозволяє вставляти код 1) в теги заголовків, 2) Перед вмістом пункту, 3) після вмісту елемента і 4) у нижньому колонтитулі. Це дуже корисно, якщо тема не надає можливість додавати код до заголовка, і ви не хочете турбуватися про створення дочірньої теми.

  Підсумок:

  І Yoast SEO і SEO Ultimate дуже хороші SEO плагіни для WordPress. Я взагалі знаходжу Yoast більш повним, але все ще є деякі сайти, де я віддаю перевагу SEO Ultimate, наприклад, коли мені потрібно керувати великою кількістю тегів noindex або хочеться автоматизованого внутрішнього посилання.

  До вас - який ваш досвід роботи з цими SEO плагінами? Який тобі більше подобається? Чекаємо ваших коментарів.

  Пов'язані: Як перейти від SEO Ultimate до Yoast SEO

  До вас - який ваш досвід роботи з цими SEO плагінами?
  Який тобі більше подобається?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»