Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Где купить переходник на фотоаппарат

   Я решила попробовать заработать в интернете на фотографиях, и приобрела хороший фотоаппарат. Спустя некоторое время я захотела снимать мелкие объекты, например песчинки песка или капельки воды. Но

   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Посадова інструкція менеджера по рекламі

  1. Зразок типової посадової інструкції менеджера з реклами
  2. загальні положення
  3. Посадові обов'язки
  4. права
  5. відповідальність
  6. Умови роботи

  Важко уявити компанію, працюючу в маркетинговому напрямку. Навіть найбільш розкручені бренди все одно регулярно запускають нові рекламні компанії. Займатися цим питанням в компанії повинен справжній професіонал. Якщо від кого і залежить приплив нових клієнтів і ділових партнерів, так це від менеджера з реклами. Одне із завдань керівника - чітко прописати обов'язки цього спеціаліста в посадовій інструкції. Цей документ визначить конкретну сферу роботи даного співробітника, адже менеджерів на підприємствах досить багато, і іноді їх обов'язки можуть перетинатися.

  Зразок типової посадової інструкції менеджера з реклами

  За своєю суттю, посадова інструкція менеджера з реклами та маркетингу мало відрізняється від подібних актів, призначених для інших посад. Однак, важливість цього документа важко переоцінити. Саме по ньому можна буде в майбутньому контролювати співробітника. Рекомендується роздруковувати її як мінімум в двох зразках - для керівника і для самого працівника.

  завантажити зразок

  загальні положення

  Перший пункт в посадовій інструкції є загальні положення. Тут записується, що ця посада належить до категорії керівників. За призначення фахівців відповідає керівник, який стверджує людини на посаду своїм наказом. Найчастіше, єдиним керівником менеджера з реклами є сам генеральний директор. А при відсутності фахівця саме гендиректор приймає рішення про те, хто буде його заміщати. У загальних положеннях посадової інструкції є згадка і про вимоги: вища освіта в сфері менеджменту та досвід 1-2 роки - це те, що вимагає будь-яка велика компанія. Список знань, який вимагається від цього співробітника:

  • ринкова економіка;
  • законодавчих актів про підприємницьку діяльність;
  • складання контрактів з урахуванням прибутку і податків;
  • менеджмент;
  • рекламна справа;
  • проведення рекламних компаній;
  • оподаткування;
  • ділове спілкування;
  • психологія.

  Список на практиці є ще ширше. Не дивно, що менеджери з реклами високо цінуються на кадровому ринку.

  Посадові обов'язки

  Належна інструкція встановлює, що менеджер з реклами має наступні посадові обов'язки:

  • знайомство клієнтів з продукцією;
  • проведення рекламних кампаній та заходів.

  Саме менеджери з реклами вирішують, якими методами просувати товари в ЗМІ, на вулицях міста та в інших місцях, де є цільова аудиторія. Належна інструкція зобов'язує фахівців контролювати розробку контрактів з партнерами. На їхні плечі часто лягає різна аналітична робота - наприклад, вивчення попиту по продукції. Менеджер, будучи частково керівником, зобов'язаний ще і управляти своїми підлеглими.

  завантажити зразок

  права

  Будь-менеджер з реклами має право ознайомитися з рішеннями вищих фахівців, пов'язаних з рекламною діяльністю. Також вони можуть вносити свої пропозиції, вести обговорення питань з керівництвом, будувати взаємодію з іншими підрозділами, якщо все це має відношення до маркетингового напрямку. Надається право підписувати ту документацію, яка відповідає компетенції співробітників.

  відповідальність

  Як і будь-який співробітник, менеджер з реклами несе відповідальність за невиконання обов'язків або за погане їх виконання. І якщо за ці проступки відповідальність визначається по трудовому законодавству, то при правопорушення або матеріальний збиток можуть бути застосовані закони з цивільного та навіть кримінального кодексів.

  Умови роботи

  У посадову інструкцію головного спеціаліста з відділу з продажу додатково може бути включено ще й розділ з умовами роботи. Він часто містить такі тези:

  • робочий режим визначається за правилами розпорядку;
  • оклад визначається за штатним розкладом;
  • допускаються відрядження.

  Сама посада передбачає, що фахівець буде часто в роз'їздах, займаючись переговорами з потенційними партнерами.

  Актуальна посадова інструкція менеджера з реклами зразок 2018 скачати

  Якщо у Вас є питання, проконсультуйтеся у юриста

  Поставити своє запитання можна в форму нижче, в віконце онлайн-консультанта справа внизу екрану або зателефонуйте за номерами (цілодобово і без вихідних):

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»