Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Посібник для початківців SEO і Slugs

  1. Що таке Permalinks у WordPress?
  2. Що таке Slugs в WordPress?
  3. Чому Slugs і Permalinks важливі?
  4. Чому ви ніколи не повинні просто вибирати за замовчуванням Permalinks і Slugs
  5. Який найкращий макет Slug і Permalink?
  6. Як ви змінюєте свою структуру Permalink в WordPress?
  7. Як ви змінюєте свої слимаки в WordPress?
  8. Категорії та теги також мають сливи: як змінити їх
  9. Що робити, якщо Ваші Слимаки і Постійне Подання є неакуратним прямо зараз

  Слово "Постійне посилання". Будь-яка ідея, що це означає? Як щодо слима?

  Ви можете натрапити на ці терміни, прокручуючи панель інструментів WordPress або читаючи статтю про те, як поліпшити оптимізацію пошукової системи, але що це означає?

  Прочитайте це керівництво по постійним посиланням і слимакам, щоб зрозуміти тонкощі, які входять в ці іноді втомлюючі та заплутані компоненти ваших сайтів WordPress. Ми поговоримо про кращі структури константної лінії, як змінити слимаки, і багато іншого.

  Що таке Permalinks у WordPress?

  Постійне посилання - це URL-адреса вашого веб-сайту. Кожній окремій сторінці та повідомленні на вашому сайті WordPress призначається один з цих URL-адрес, щоб зробити його унікальним і доступним для пошуку в Інтернеті.

  Пошукові системи використовують постійні посилання для пошуку сторінок Вашого веб-сайту в Інтернеті, тоді як люди можуть просто взяти дозвільні посилання та поділитися ними або вдарити їх у браузер, щоб відвідати одну зі своїх сторінок.

  Якщо ви подивитеся нижче назви вашого повідомлення або сторінки, ви побачите приклад постійної посилання.

  Постійне посилання - це вся URL-адреса, тому в цьому прикладі буде включено веб-сайт (http://www.wpkube.com) та область, що стоїть за ним (називається slug), про яку ми також говоримо сьогодні.

  За замовчуванням WordPress створює пермаленки для вас, але ви завжди можете зайти туди і змінити структуру за промовчанням. Однак, коли ви змінюєте структуру постійної посилання, ви повинні використовувати перенаправлення 301 сторінки, щоб переконатися, що пошукові системи та люди, які переходять за посиланнями, не потрапляють на сторінку помилок.

  Що таке Slugs в WordPress?

  Куля, як ми коротко говорили вище, є частиною постійної посилання для ваших сторінок і повідомлень. Простіше кажучи, slug - це текст, який з'являється після вашого основного доменного імені. Наприклад, простір для цієї публікації - це "путівник-постійні-і-слизняки".

  Концепція кулі досить проста, але ефективність кулі залежить від того, на що ви його зміните. WordPress автоматично створює кулі для всіх ваших повідомлень і сторінок, але ви можете натиснути кнопку Редагувати, щоб змінити те, що він каже.

  Чому Slugs і Permalinks важливі?

  Якщо хостинг - це серце вашого сайту , слимаки і пермалкини є скелетною структурою. Вони будують план вашого сайту, показуючи людям і пошуковим системам, куди їхати.

  У певному сенсі, slugs і permalinks працюють як цифрова адреса для всього вашого вмісту. Якщо хтось хоче відвідати ваш блог про те, як ви зробили 1000 доларів за один день, їм потрібна така адреса, щоб знайти місце розташування вмісту.

  Якщо зміна структури або константна лінія змінюється, пошукові системи та відвідувачі потрапляють на сторінку помилок 404.

  Вони також зручно для SEO цілей обміну. Слюди надають унікальну можливість створити коротку фразу на основі ключових слів для покращення експозиції. Відповідні та чисті постійні посилання полегшують пошукові системи знайти вас, і люди частіше діляться, якщо URL-адреси виглядають менш залякуючими.

  Чому ви ніколи не повинні просто вибирати за замовчуванням Permalinks і Slugs

  WordPress стверджує, що за замовчуванням він використовує пермалкові посилання з великою кількістю цифр і знаків запитання. Я не впевнений, чому вони це роблять, але це непристойно і марно для вас як адміністратора сайту. За замовчуванням структуру постійної посилання не корисно для спільного використання або для пошукових систем, щоб знайти ваш сайт на основі відповідної інформації.

  За замовчуванням кулі трохи краще, але система в основному витягує всі слова з вашої сторінки або заголовка посади і вирішує видалити деякі з коротких слів, таких як «і» і «.

  Дві проблеми виникають при використанні за замовчуванням slug: slug, як правило, занадто довгий і брудний, і ви можете втратити деякі слова, які допомагають з вашими цільовими ключовими словами.

  Який найкращий макет Slug і Permalink?

  Тепер, коли ви знаєте трохи про слимаків і постійні посилання, ви можете задатися питанням, що найкращі макети для кожного з них.

  Вони обидва працюють разом, тому більшість найкращих практик застосовуються як до слимаків, так і до пермаленків. Нижче наведено кілька порад для вас:

  • Тримайте обох слимаків і постійних простих простих і коротких.
  • Ніколи не змінюйте їх після публікації публікації або сторінки (якщо це абсолютно необхідно, ми поговоримо про найкращий спосіб нижче).
  • Якщо ви орієнтуєтеся на ключові слова у вашій статті, розмістіть ті самі ключові слова у вашій кулі. Орієнтуйтеся на правильні ключові слова й думайте про використання лише ключового слова в кулі.
  • Переконайтеся, що все актуально. Дата у вашій структурі постійної посилання нічого не говорить людям (це корисно лише для журналу чи сайту новин, де дата важлива.) Включіть слова, які застосовуються безпосередньо до сторінки чи статті.
  • Уникайте створення дублікатів однакових слимаків. Це може статися, якщо ви плануєте публікувати подібні публікації або сторінки.

  Як ви змінюєте свою структуру Permalink в WordPress?

  Щоб почати, перейдіть у меню Параметри> Постійне посилання з лівої сторони інформаційної панелі.

  Перейдіть у розділі "Загальні налаштування" та оберіть структуру постійної посилання. Я б порекомендував перейти з або ім'ям посади, або макетами постійної структури. Посада ім'я просто тягне за замовчуванням ім'я посади, так що якщо ви пишете назву для блогу, він буде просто використовувати це. Потім можна змінити накладку на сторінці публікації.

  Якщо ви подивитеся на інші варіанти постійної посилання, ви помітите, що вони взагалі не є дружніми. Зазвичай вони дають вам дати, цифри та брудні комбінації. Пропустіть їх і перейдіть з ім'ям посади або спробуйте створити більш чисту версію з користувацькою структурою.

  Як ви змінюєте свої слимаки в WordPress?

  Ми говорили про це трохи вище, але це завжди приємно повторити. Найбільш поширені сливи з'являються під час відкриття сторінки або повідомлення. Можна змінювати лише кулі, коли ви перебуваєте в одному з цих редакторів. Отже, скажімо, ви хочете написати пост в блозі, і ви потрапите в назву для цієї посади.

  Щоб змінити кулю, просто натисніть на кнопку Редагувати поруч із щіткою. Це відкриває його для редагування, де ви можете ввести що завгодно.

  Категорії та теги також мають сливи: як змінити їх

  Повідомлення та сторінки не є єдиними областями вашого веб-сайту, які мають накладки. Насправді, ваші категорії та теги також потребують патронів. Отже, якщо хтось натискає на категорію під однією з ваших публікацій, вони можуть бути перенаправлені на сторінку, що включає в себе кожну окрему публікацію в цій категорії.

  Як ви змінюєте категорію шлейфу? Перейдіть до Повідомлень> Категорії в інформаційній панелі WordPress. Якщо ви хочете додати нову категорію, ви можете ввести ім'я, а потім створити кулю для поля прямо під ним. Переконайтеся, що натисніть кнопку Додати нову категорію, щоб зберегти її.

  Переконайтеся, що натисніть кнопку Додати нову категорію, щоб зберегти її

  Припустимо, ви хочете змінити кулю існуючої категорії. Знайдіть раніше створену категорію в правій частині сторінки Категорії та натисніть посилання Швидке редагування. Тут відображається область, в якій можна змінити ваш куля для цієї категорії.

  Тут відображається область, в якій можна змінити ваш куля для цієї категорії

  Що робити, якщо ви хочете додати або змінити кулю для тега? Перейдіть до Повідомлень> Мітки з лівої сторони інформаційної панелі WordPress. Цей процес практично ідентичний зміні кулі для категорії. Створіть новий тег і ввійдіть до нього, або змініть одну з існуючих тегів, щоб змінити їх навколо слизняків.

  Створіть новий тег і ввійдіть до нього, або змініть одну з існуючих тегів, щоб змінити їх навколо слизняків

  Що робити, якщо Ваші Слимаки і Постійне Подання є неакуратним прямо зараз

  Що робити, якщо ви працювали ваш сайт протягом досить довгого часу, і ви раніше не мали належного permalinks і slugs? Ваші URL-адреси заповнені довгими та недбалими датами, номерами та невідповідним текстом?

  Це величезний ні-ні, так що прийшов час для вас, щоб змінити slugs і permalinks. Переконайтеся, що ви слідуєте правильним крокам або пошуковим системам, і відвідувачі потраплятимуть на сторінки помилок, що ще більше ушкодить вашу експозицію в мережі.

  У вас є два варіанти зміни поточних постійних і слизьів: зміна файлу .htaccess або використання плагіна. Оскільки більшість плагінів є досить легкими і працюють добре, насправді немає ніяких причин починати обманювати код.

  Тому встановіть та активуйте Плагін перенаправлення щоб розпочати процес. Це, в основному, допоможе вам перенаправити старі URL-адреси на нові, чистіші. Чому ви не можете просто видалити старі? Якщо ви видалите їх, це змусить вас втратити будь-який SEO-імпульс, який ви побудували раніше, і ви не хочете, щоб люди, які вийшли на сторінки помилок, після їх видалення.

  Після активації плагіна можна перейти на сторінку "Налаштування". Є хороший інструмент, який дозволяє вставляти стару URL-адресу джерела та перенаправляти його на новий, чистіший.

  Плагін також показує всі сторінки помилок на вашому сайті, щоб ви могли пройти і вирішити, які з них повинні бути перенаправлені. Ви повинні пройти через кожне перенаправлення вручну, але як тільки це зроблено, вам більше не доведеться турбуватися про це.

  Після того, як старі постійні посилання будуть перенаправлені на нових, люди не зможуть опинитися на сторінках помилок, і ви збережете будь-які SEO, створені раніше.

  Як виглядають ваші постійні посилання та слимаки на ваших сайтах? Дайте нам знати в розділі коментарів, якщо у вас є які-небудь запитання щодо цього посібника щодо постійні посилання та слимаки.

  Що таке Permalinks у WordPress?
  Що таке Slugs в WordPress?
  Чому Slugs і Permalinks важливі?
  Як ви змінюєте свою структуру Permalink в WordPress?
  Як ви змінюєте свої слимаки в WordPress?
  Будь-яка ідея, що це означає?
  Як щодо слима?
  Ви можете натрапити на ці терміни, прокручуючи панель інструментів WordPress або читаючи статтю про те, як поліпшити оптимізацію пошукової системи, але що це означає?
  Що таке Permalinks у WordPress?
  Що таке Slugs в WordPress?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»