Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
  Новости

  Послуги SEO, цифровий маркетинг та соціальні медіа

  1. ОПТИМІЗАЦІЯ ПОШУКУ SEO ( Search Engine Optimization ) - це процес оптимізації веб-сайту, який показує...
  2. ПОШУКОВИЙ МАРКЕТИНГ
  3. Маркетинг соціальних медіа

  ОПТИМІЗАЦІЯ ПОШУКУ

  SEO ( Search Engine Optimization ) - це процес оптимізації веб-сайту, який показує високі показники конкретних ключових слів пошукової системи (Google, Yahoo, Bing і т SEO ( Search Engine Optimization ) - це процес оптимізації веб-сайту, який показує високі показники конкретних ключових слів пошукової системи (Google, Yahoo, Bing і т.д.). Вона включає в себе безліч прийомів, призначених для залучення користувачів і потенційних клієнтів без оплати за рекламу. Деякі з цих методів є побудова посилання , гостьовий блог , дослідження ключових слів, дослідження конкуренції тощо. Мета - органічний трафік.

  SEO є невід'ємною частиною маркетингу для компаній у наш час. Щось цілком логічне, оскільки кінцевою і основною метою цього процесу є пошук клієнтів і збільшення прибутку . Статистичні дослідження показують, що понад 80% користувачів не дивляться за першу сторінку результатів. Це доводить важливість і необхідність процесу SEO.

  ЦИФРОВИЙ МАРКЕТИНГ

  ЦИФРОВИЙ МАРКЕТИНГ

  Цифровий маркетинг відноситься до стратегій і способів просування платного веб-сайту або компанії на платній основі або неоплачуваної основі. У тому числі SEO, SEM, SMM та багато інших методів, таких як електронний маркетинг , контент-маркетинг , партнерський маркетинг , блог-маркетинг тощо.

  Метою цифрового маркетингу є 1) просування продукту / послуги компанії / сторінки в Інтернеті, 2) вивчення потреб потенційних клієнтів і 3) виявлення нових ринків для просування послуг або продуктів кожної компанії в Інтернеті. Що стосується стратегій, які кожен повинен використовувати, то це залежить від текстури і типу сторінки та компанії, а також від прибутку, якого шукає сторінка (наприклад, якщо сторінка спекулятивна чи ні).

  ПОШУКОВИЙ МАРКЕТИНГ

  ПОШУКОВИЙ МАРКЕТИНГ

  SEM ( Маркетинг в пошукових системах ) є частиною цифрового маркетингу. Мета полягає в тому, щоб просувати веб-сайт для пошуку результатів пошуку .

  Багато людей помилково вважають, що терміни SEM і SEO однакові. Правда полягає в тому, що SEM - це більш широка концепція, яка включає способи просування інтернет-сторінки за допомогою SEO та інших стратегій, де необхідна оплата, наприклад, оплата за клік, коли роботодавець платить за кожен клік оголошення, Ціна за показ , аналітику пошуку , Google Adwords тощо. Одночасне використання методів є складним процесом, який вимагає знань професіоналів.

  Маркетинг соціальних медіа

  Маркетинг соціальних медіа

  Стратегія SMM ( Social Media Marketing ) - це просування сайту через соціальні мережі ( Facebook , Google+ , Twitter , LinkedIn , Pinterest , Tumblr , YouTube тощо). Після останнього оновлення Google у 2012 році важливість маркетингу в соціальних мережах була оновлена ​​вертикально для пошуку в пошуковій системі Google.

  Основною метою є просування нового контенту , здатного стимулювати інтерес користувачів, тим самим поділяючи його зі своїми друзями. Так що реклама робиться з уст в уста і є миттєвою і дуже надійною. Стратегія SMM є іншим способом, крім блогу, для публікації останніх оновлень і змін на нашій сторінці під час пошуку нових клієнтів . Результати багатьох методів SMM не завжди відразу, але в довгостроковій перспективі вони допомагають у належному розвитку та рекламі нашого сайту.


   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»