Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Где купить переходник на фотоаппарат

   Я решила попробовать заработать в интернете на фотографиях, и приобрела хороший фотоаппарат. Спустя некоторое время я захотела снимать мелкие объекты, например песчинки песка или капельки воды. Но

   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Пошук в браузері - настройка і управління

  1. Налаштування пошуку в Opere
  2. Налаштування пошуку в Google Chrome

  В першу чергу цікаві, звичайно, фішки Google, бо це найпопулярніший пошуковик. Тому хочу поділитися цікавою штукою, яка спрощує навігацію по пошуковій видачі Гугла. У компанії google є сторінка, на якій описуються їхні експерименти і запрошуються всі бажаючі спробувати нові функціональні можливості . Випадково натрапив на неї, вирішив спробувати. На момент написання даної статті на цій сторінці є опис пари експериментів, які пропонують дуже зручну навігацію за допомогою гарячих клавіш за результатами пошуку.

  Можливо, в момент прочитання вами цього статті ці можливості перейдуть з розряду експерименту в розряд доступних всім за замовчуванням, можливо, вони будуть відкинуті Google і стануть недоступні. Але поки вони є і мені подобаються, я пішов далі і вирішив налаштувати свої браузери таким чином, що у мене завжди працюють ці фішки за замовчуванням, коли я здійснюю пошук. Тепер ділюся з вами.

  Для початку варто подивитися, що ж це взагалі таке. Тому ви можете перейти на сторінку http://www.google.com/experimental/ і побачити і почитати опису експериментів самостійно, а також спробувати, помацати їх. На даний момент там доступні експерименти «Keyboard shortcuts» і «Accessible View». Перший з них дозволяє переміщатися по результатам пошуку за допомогою гарячих клавіш «J / K» - вниз / вгору відповідно. У результатах видачі з'являється курсор-бігунок. Кнопка «O» або «Enter» дозволяє відкрити вибрану сторінку. Кнопка «/» передає фокус в поле введення запиту.

  Другий експеримент - приблизно те ж саме, але трохи цікавіше. Тут обраний результат підсвічується блакитний рамкою, в якій збільшується шрифт тексту. Причому шрифт в рамці можна зменшити або збільшити клавішами «- / =». Правда, в цьому варіанті пошуку при прокручуванні результатів до кінця не відбувається автоматичного переходу на наступну сторінку видачі автоматично, тому мені він не сподобався.

  Так, з експериментами розібралися. Тепер як користуюся цим я. У кожному нормальному браузері є можливість детальної настройки пошукових систем. Я користуюся браузерами Opera і google chrome, в них така можливість точно є.

  Налаштування пошуку в Opere

  Для Опери це робиться в такий спосіб: в панелі пошуку є список, що випадає вибору доступних пошукових систем. У самому низу є пункт «Управління службами пошуку ...».

  Вибравши його, потрапляємо в відповідне вікно, і редагуємо все, що нам потрібно. В даному випадку, щоб додати експериментальну фичу для використання за замовчуванням, потрібно додати в запит пошуку Google параметр «& esrch = BetaShortcuts» (скрін). Після цього, всякий раз, коли ви будете користуватися пошуком з панелі браузера, навігація гарячими клавішами буде доступна. Те ж саме стосується і безпосереднього введення запиту в адресний рядок якщо Google заданий як пошуку за замовчуванням.

  Тепер ще одна штука. Мені не подобається, що коли я що-небудь шукаю, гугл відображає по 10 результатів на кожну сторінку видачі. Тому я налаштував у себе, щоб на кожній сторінці було по 50 результатів. Робиться це точно так же - додаванням параметра в запит. На цей раз вам потрібен параметр «& numX», де X - кількість бажаних результатів. (Скрін)

  І це не єдині параметри, які можна використовувати. Припустимо, ви можете вибрати мову інтерфейсу, який буде відображатися за замовчуванням, за це відповідає параметр «& hl = ru / en / fr / за смаком». Відповідно, і гугл буде пропонувати відобразити результати тільки строго на цій мові, якщо за замовчуванням знаходяться результати на іншій мові.

  Що стосується того, куди вставляти всі ці параметри в запиті, то вони йдуть відразу ж після запиту, при цьому знак амперсанда (&) є обов'язковим, як би з'єднав. Параметр запиту в настройках - це «q =% s», де замість «s» буде підставлений вводиться вами запит.

  Параметр запиту в настройках - це «q =% s», де замість «s» буде підставлений вводиться вами запит

  Скажімо, якщо ви заміните в налаштуваннях свого браузера запит на «http://www.google.com/search?q=%s&hl=ru&num=50&esrch=BetaShortcuts», то ваш пошук буде налаштований з урахуванням всіх тих можливостей, про які я розповів вище. Для того, щоб налаштуватися на експеримент «Accessible View» і, припустимо, 33 результату на сторінку, та ще й французьку мову, то параметру «& esrch» потрібно задати значення «Axs», параметру «& num» - 33, а «& hl» - fr. Тобто запит вже буде виглядати як «http://www.google.com/search?q=%s&hl=fr&num=33&esrch=Axs»

  До речі, пошукова система Yandex (та й інші пошуковики) теж дозволяє задати кількість результатів на сторінку. У Яндекса для цього в запит потрібно додавати параметр «& numdoc = 50», в браузері налаштовується точно так же.

  Існують і інші параметри, але я розповів вам тільки про тих, які знаходжу корисними і користуюся сам з відомих мені. Якщо вам відомо ще про якісь небудь, діліться в коментарях зі мною і іншими читачами статті.

  Налаштування пошуку в Google Chrome

  Тепер - як налаштувати це в інших браузерах. У Google Chrome це налаштовується просто, в налаштуваннях є управління пошуковими системами. Показано на скрині.

  Що стосується інших популярних браузерів - IE і Mozilla Firefox, там це теж можна зробити, але стандартних налаштувань, наскільки мені відомо, там немає. Для того, щоб підправити посилання запиту, потрібно залазити в xml-файли модулів пошуку і правити їх. У Файрфокс це можна вирішити банально створенням пошуку з ключовими словом (буквою) і юзати пошук з потрібними вам настройками прямо з адресного рядка за ключовою букві (слову). Як налаштувати пошук з адресного рядка я вже розповідав в іншій статті.

  Com/search?
  Com/search?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»