Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Пошукова оптимізація Лендінзі: як вийти в ТОП?

  1. Чи є шанси у Лендінзі в пошуковій видачі?
  2. Пошукова оптимізація Лендінзі: рекомендації
  3. можливі результати
  4. висновки

  Автор: Олег Фролов

  «Керівник проектів команди" Бізнес-Мотор ", веб-майстер, копірайтер.
  Оптимізувати Лендінгем можна і потрібно. Однак пошукова оптимізація Лендінзі дещо відрізняється від традиційних стратегій. Пропонуємо прості рекомендації і наводимо реальний приклад оптимізованого Лендінзі »

  Власники сайтів і оптимізатори помилково вважають, що пошукова оптимізація Лендінзі (landing-page, «одностранічнік») неможлива, а єдиний ефективний спосіб залучення відвідувачів на одностранічнік - це контекстна реклама. На відміну від багатосторінкових сайтів, де кожну сторінку можна оптимізувати під конкретну групу пошукових запитів, використовувати всі можливості SEO на Лендінзі вельми складно, особливо, якщо потенційно цікавих запитів багато, а конкуренція за ним досить висока.

  З іншого боку, повністю ігнорувати можливості пошукового просування для Лендінзі не можна, адже з їх допомогою цілком реально створити істотний вхідний потік пошукового трафіку. Розглянемо приклад такого Лендінзі і рекомендації по SEO-оптимізації односторінкових ресурсів.

  Чи є шанси у Лендінзі в пошуковій видачі?

  Так, і дуже високі ці шанси, якщо мова йде про просування по невеликій групі запитів в конкретному регіоні. Це пов'язано з тим, що чисто технічно одну сторінку проблематично зробити релевантної значній кількості ключових фраз. Такий підхід призводить до того, що в очах пошукових алгоритмів одностранічнік буде про все і ні про що конкретно. А значить, і шанси зайняти високі позиції по кожному з розглянутих запитів будуть невисокі.

  Лендінгем, якісно оптимізований під конкретне ключове слово або словосполучення, стає для пошукових систем кращим в силу декількох причин:

  • Лендінгем на власному домені є за сумісництвом і головною сторінкою сайту, які ранжуються краще, ніж внутрішні сторінки (особливо ті, які ховаються за кількома рівнями укладення).
  • Пошуковий вага Лендінзі не розсіюється за рахунок численних посилань на інші сторінки сайту.
  • Односторінковий сайт має більш вузьку спеціалізацію, а значить - максимально релевантний тим запитам, під який він оптимізується.

  Оптимізувати Лендінгем під НЧ і СЧ-запити можна і потрібно.

  Пошукова оптимізація Лендінзі: рекомендації

  1. Оптимізація доменного імені. Позитивний вплив на ранжування надає ключове слово або його корінь в доменному імені. При пошуку по такому слову доменне ім'я виділяється жирним шрифтом у видачі, а в оцінці релевантності до запиту Лендінгем отримує очевидну перевагу (за інших рівних факторах).

  2. Правильне семантичне ядро. Не варто намагатися охопити за допомогою Лендінзі всі цікаві запити конкретної тематики. Набагато ефективніше зосередитися на одному-двох ключових словосполученнях в різних написаннях / входженнях.

  3. Достатній текстовий контент. Лендінзі використовують мало текстової інформації, а деякі одностранічнікі і зовсім схематичні. Для успішного просування будь-якого сайту текстовий контент з органічними входженнями ключових слів необхідний. Щоб не порушити дизайн Лендінзі, зберегти розташування СТА-елементів, можна використовувати блокову структуру, що розкриваються фрагменти, вкладки, акордеони та інші елементи верстки.

  4. Оптимізація верстки. Як і з багатосторінковим сайтом, велике значення має оптимізація верстки, використання метатегов і мікророзмітки. На сторінці повинні бути розмічені заголовки і підзаголовки (H1, H2, H ..), списки, title, description і інші елементи.

  5. На сторінці вкрай важливо використовувати унікальні зображення.

  Правильні зображення для сайту Правильні зображення для сайту

  можливі результати

  Позиції сайтів залежать від безлічі факторів. Але в якості демонстрації результатів, які забезпечує грамотна пошукова оптимізація Лендінзі, можемо привести статистику відвідуваності сайту naturargan.ru:

  Важливо відзначити, що така динаміка стала можливою виключно за рахунок внутрішньої оптимізації. Посилання на Лендінгем не закуповує, інструменти SMM масово не використовувалися.

  У розглянутому прикладі пошукова оптимізація сайту будувалася навколо ключового слова «Арганова масло» з декількома десятками варіантів низько- і середньо частотних «хвостів». Це забезпечило високі позиції і відвідуваність в тому числі по ряду висококонкурентний запитів:

  Це забезпечило високі позиції і відвідуваність в тому числі по ряду висококонкурентний запитів:

  висновки

  Лендінгем може використовуватися не тільки для конверсії рекламного трафіку, а й для залучення клієнтів з пошукових систем Лендінгем може використовуватися не тільки для конверсії рекламного трафіку, а й для залучення клієнтів з пошукових систем. Особливо це актуально для низько- і среднеконкурентних тематик.

  За умови грамотної оптимізації одностранічнік під конкретну групу запитів Лендінгем може виглядати краще окремої сторінки сайту і ранжуватися вище За умови грамотної оптимізації одностранічнік під конкретну групу запитів Лендінгем може виглядати краще окремої сторінки сайту і ранжуватися вище.

  Для високих позицій сайту в пошуку недостатньо лише якісної пошукової оптимізації Для високих позицій сайту в пошуку недостатньо лише якісної пошукової оптимізації. Пошукові системи оцінюють також комерційні і поведінкові чинники. Аналіз сайту GetGoodRank показує реальний рівень КФ і ПФ, а також інформаційної та комерційної релевантності.

  Чи є шанси у Лендінзі в пошуковій видачі?
  Чи є шанси у Лендінзі в пошуковій видачі?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»