Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Где купить переходник на фотоаппарат

   Я решила попробовать заработать в интернете на фотографиях, и приобрела хороший фотоаппарат. Спустя некоторое время я захотела снимать мелкие объекты, например песчинки песка или капельки воды. Но

   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Пошукова оптимізація сайту: що це таке?

  1. Що це?
  2. Навіщо потрібна?
  3. Методи оптимізації
  4. види оптимізації
  5. Фактори, що знижують рейтинг сайту
  6. Професійне створення і просування сайтів

  Сайт - потужний інструмент сучасного бізнесу. Успішна робота сайту приносить його власнику прибуток, створює певний імідж і впізнаваність серед споживачів. Ефективна робота сайту складається з багатьох компонентів:

  • якісне програмування;
  • унікальний дизайн, шрифт, логотип;
  • правильна настройка контекстної реклами;
  • грамотний контент.

  Особлива роль в роботі сайту, а саме в його просуванні, відводиться оптимізації. Про те, що входить в послугу «Оптимізація сайту» , Навіщо вона потрібна і як його провести, ми поговоримо більш докладно.

  Що це?

  Кожен день мережа «Інтернет» поповнюється новими сайтами (інтернет-магазинами, блогами, Лендінзі, візитками і т. Д). Цілком природно, що таке зростання супроводжується жорсткою конкуренцією. Який бізнесмен не мріє, щоб його сайт при першому ж запиті виходив в ТОП? Однак, сьогодні одного створення сайту недостатньо. Тільки правильна оптимізація допоможе пошуковим роботам прийняти ваш проект, вивести його на велику аудиторію. Так що ж це таке?

  Оптимізація являє собою поліпшення функціоналу і контенту сайту з подальшим просуванням в пошукових системах. Її головне завдання - розкрутка ресурсу, залучення в його роботу великого потоку аудиторії. Оптимізація - прекрасний метод просування для тих, чий бізнес пов'язаний з продажами. Перед процедурою, необхідно провести маркетинговий аудит, в тому числі проаналізувати стратегію поведінки типового користувача.

  Навіщо потрібна?

  Пошукова оптимізація - сукупність заходів щодо зовнішньої і внутрішньої оптимізації сайту для підняття його позицій в результатах видачі пошукових систем за запитом користувача.

  Правильна оптимізація допоможе:

  • збільшити трафік;
  • залучити клієнтів;
  • отримати дохід з трафіку.

  Як правило, чим вище позиції сайту в результатах пошуку, тим більше відвідувачів переходить на нього з пошукових систем. Конверсія сайту і вартість цільового відвідувача - основні показники ефективності роботи оптимізації сайту.

  Методи оптимізації

  Залежно від того, які саме дії проводитися з сайтом, виділяють наступні методики.

  Перший, білий метод оптимізації включає класичні не заборонені пошуковими системами способи розкрутки. Як правило, це робота з текстами, інтерфейсом сайту коректування технічних помилок. Така методика вважається найбільш безпечною, однак вимагає значних фінансових витрат.

  Тексти для роботів з величезною кількістю високочастотних запитів - явна ознака сіркою оптимізації. Такі тексти неприємно читати звичайному користувачеві. Сьогодні Яндекс карає такі сайти, блокуючи їх або занижуючи в результатах видачі.

  Нерідко розробники вдаються до обману, використовуючи чорний метод seo-просування. Так, дуже часто розробники вдаються до прихованих текстів, створення окремих сторінок для користувачів і пошукових систем.

  Як показує практика, найбільш ефективним і безпечним методом просування свого бізнесу або ідеї є створення зручних сайтів «для людей» і використання білого методу оптимізації.

  види оптимізації

  Оптимізація проводиться в декількох напрямках:

  1. Технічна

  Має на увазі технічну справність роботи ресурсу. Проводиться на етапі розробки і первинного аудиту. Аудіювання на увазі: аналіз сумісності сайту з пошуковими системами, коректність віддачі сторінок користувачам, наявність плагіату, правильність роботи посилань і т. Д.

  2. Текстова

  Робота з текстами, заголовками сторінки, сніпетів.

  Крім перерахованих вище видів, виділяють внутрішню і зовнішню оптимізацію. Кожна з них має свої особливості. Так, перша спрямована на підвищення якості роботи сайту (його зручність для користувача, поліпшення сприйняття контенту).

  До її методам можна віднести:

  • адаптивність мобільної версії;
  • HTML, CSS - валідація;
  • наявність якісного контенту і тегів;
  • застосування ключових слів;
  • збільшення швидкості роботи інтернет-ресурсу.

  Зовнішня оптимізація - складний, багатогранний процес. На практиці існує багато технік такої оптимізації, однак особливої ​​затребуваністю користуються наступні:

  • реєстрування в різних пошукових системах і каталогах;
  • обмін посиланнями;
  • публікація в засобах масової інформації;
  • ведення блогів.

  Більшість розробників роблять упор на соціальні мережі як один з ефективних способів просування. Також ефективний і Крайд-маркетинг. Суть методу полягає в рекомендації свого товару (послуги) на різних форумах.

  Фактори, що знижують рейтинг сайту

  Отже, на завершення хотілося б відзначити, які моменти будуть негативно позначатися на просуванні ресурсу:

  • плагіат (неякісний контент, скопійовані статті і новини на сайті);
  • спам;
  • величезна кількість зовнішніх посилань;
  • накрутка поведінкового фактора;
  • посередня верстка;
  • велику вагу сторінки;
  • віруси на сайті і т. д.

  Професійне створення і просування сайтів

  Хочете вивести свій бізнес на новий рівень? Сайт - то що вам потрібно! Замовити створення і просування сайту під ключ ви можете в нашій компанії Орвін. Ми працюємо ось уже 12 років і знаємо всі тонкощі розробки успішного інтернет-ресурсу.

  Робота починається з аудиту сегмента ринку клієнта і розробки загальної концепції сайту. Ми не використовуємо шаблонів, і для кожного проекту знаходимо свій неповторний, унікальний стиль.

  Залишилися питання? Отримати більш детальну інформацію ви можете зв'язавшись з представником нашої компанії по телефону:

  8 (495) 920-08-55;

  8 (985) 920-08-55.

  Що це?
  Навіщо потрібна?
  Що це?
  Який бізнесмен не мріє, щоб його сайт при першому ж запиті виходив в ТОП?
  Так що ж це таке?
  Навіщо потрібна?
  Залишилися питання?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»