Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Пошукова оптимізація сайту

  1. Підбір ключових фраз
  2. Технічний і seo-аналіз сайту
  3. написання текстів

  Оптимізація сайту - перший етап робіт над його просуванням. За замовчуванням включений в усі схеми співпраці.

  Пошукова оптимізація грунтується на знаннях про алгоритми ранжирування пошукових систем. Оптимізацію часто поділяють на внутрішню і зовнішню.

  Оптимізацію часто поділяють на внутрішню і зовнішню

  Внутрішня оптимізація сайтів передбачає роботи безпосередньо з самим ресурсом. Тобто зміна і редагування текстового змісту і його html-вистави, правка дерева сторінок і схеми внутрішньої перелінковки. Ці роботи дозволяють підвищити релевантність документа для пошукової системи по заздалегідь вибраними ключовими фразами.

  Зовнішня оптимізація сайтів полягає в отриманні посилань на оптимізується ресурс або його конкретну сторінку.

  Поєднання зовнішніх і внутрішніх факторів пошукової оптимізації дозволяє сайту займати високі позиції в пошукових системах.

  У своїй роботі нам доводиться враховувати постійні зміни в алгоритмах пошукових систем. З кожним новим оновленням вимоги до якості оптимізації сайтів посилюються. Способи та методи, які працювали рік назад, вже можуть не принести результату або навіть нашкодити. Тому наші оптимізатори завжди в тонусі і постійно приділяють час просуваються сайтам.

  Наведемо етапи внутрішньої оптимізації сайту в нашій компанії.

  1. Підбір ключових фраз
  2. Технічний і seo-аналіз
  3. написання текстів

  Підбір ключових фраз

  Семантичне ядро - набір пошукових фраз і їх морфологічних похідних форм, які максимально повно і точно характеризують інформацію, товари або послуги на сайті.

  Пошук ключових слів - один з найважливіших етапів. Від їх правильного підбору залежатимуть подальші результати. Скільки потенційних клієнтів в результаті зайде на сайт замовника. Наші співробітники - професіонали в аналітиці. Проведуть дослідження сайту замовника, конкурентів, оброблять дані про пошукові запити користувачів з 4 джерел. Цей список дозволить сформувати найбільш ефективне семантичне ядро. Ядро буде розбито на семантичні групи, які розподіляться за цільовими сторінками.

  Технічний і seo-аналіз сайту

  На цьому етапі внутрішньої оптимізації ми перевіримо оптимальність різних факторів і seo-параметрів. У їх числі html-верстка, структура сайту, тексти. Перевіримо і усунемо неіснуючі сторінки, помилки в роботі скриптів або сервера, дублі контенту.

  написання текстів

  Копірайтери нашої компанії уважно вивчать тематику сайту клієнта і на підставі затвердженого заздалегідь списку ключових фраз напишуть продають seo-тексти. Відзначимо, що ми пишемо на сайт цікаві і корисні матеріали, а не тексти для пошукових роботів. Такі тексти формують у відвідувача бажання зробити покупку саме на вашому сайті. Крім того, нові сторінки дозволять отримувати додатковий пошуковий трафік по низько- і середньочастотних запитах.

  Всі перераховані вище заходи проводяться в перший місяць робіт над просуванням сайту.
  Ми надаємо послугу оптимізації сайтів тільки в рамках пошукового просування .

  Анна Кущ
  менеджер проектів

  Дізнайтеся вартість вашого проекту


   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»