Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Где купить переходник на фотоаппарат

   Я решила попробовать заработать в интернете на фотографиях, и приобрела хороший фотоаппарат. Спустя некоторое время я захотела снимать мелкие объекты, например песчинки песка или капельки воды. Но

   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Пошукова оптимізація (SEO) для початківців

  1. Поліпшення рейтингу вашого бізнесу всього за 5 кроків Три маленькі листи, які мають великий вплив...
  2. З чого почати SEO?
  3. Ось короткий посібник для поліпшення рейтингу вашого бізнесу на 5 кроків:
  4. 2. Зосередьтеся на оптимізації на місці.
  5. 3. Створення якісного вмісту для оптимізації.
  6. 4. Створіть свої посилання.
  7. 5. Підтримуйте онлайн-довідники.

  Поліпшення рейтингу вашого бізнесу всього за 5 кроків

  Три маленькі листи, які мають великий вплив на те, чи можуть люди знайти вас онлайн: SEO. Пошукова оптимізація - це критична тактика, необхідна для того, щоб люди знаходили вас онлайн. Уявіть собі створення красивої бізнес-брошури - що сидить у шафі і ніколи не бачить світло дня. Якщо це не зробить це вашими потенційними клієнтами, це вам не допоможе. Те ж саме відбувається, якщо ваш сайт не може бути знайдений людьми, що шукають в Інтернеті.

  Як переконатися, що ваш сайт знайдений?

  Пошукова оптимізація (SEO) гарантує, що ваш бізнес буде знайдений і зайнятий пошуковими системами, такими як Google, Yahoo і Bing. Рейтинг має значення, оскільки дослідження показують, що люди рідко навіть виходять за межі першої сторінки результатів пошуку (SERP). Насправді, 60% кліків переходять на перші три веб-сайти в видачах.

  Думаєте, що оплата за гру буде компенсувати низький рівень органічного рейтингу? Подумати ще раз. Немає сумніву, що конкурентоспроможні ставки на Adwords дадуть вам високе місце розташування, але оплачуваний пошук припадає лише на 5% кліків.

  Немає сумніву, що конкурентоспроможні ставки на Adwords дадуть вам високе місце розташування, але оплачуваний пошук припадає лише на 5% кліків

  З чого почати SEO?

  SEO-тактики настільки численні, наскільки вони складні - тому що такі алгоритми пошукової системи вони допомагають вам розшифрувати. Важливо шукати керівництво від експертів, які дійсно знають, що вони роблять, особливо на високо конкурентних ринках. Але навіть підприємства з невеликим бюджетом можуть розпочати свою діяльність самостійно.

  Ось короткий посібник для поліпшення рейтингу вашого бізнесу на 5 кроків:

  1. Використовувати ключові слова Стратегічно.

  Ваші ключові слова SEO - це слова, вбудовані у ваш сайт, які дозволяють людям знаходити вас, коли вони шукають в Інтернеті. Ключовими словами можуть бути окремі слова або фрази, які люди входять у пошукові системи. Для того, щоб переконатися, що ваш бізнес є знайденим, ви повинні переконатися, що включити релевантні ключові слова на ваш сайт. Це робиться за допомогою правильних ключових слів у структурі сайту, навігаційного меню, URL-адрес, мета-тегів, назв, описів сторінок і вмісту на сторінці, щоб назвати декілька.

  Приклад: якщо ви володієте магазином взуття, ви хочете використовувати на вашому веб-сайті деякі очевидні ключові слова, пов'язані з взуттям. Уявіть собі, якщо ви використовуєте лише ключові слова, пов'язані з певними стилями: насоси, шпильки, кросівки - замість того, щоб використовувати очевидне слово «взуття». Ви могли б мати весь сайт про взуття без слова "взуття", і Google не знав, що ваш сайт є актуальним, коли люди шукають "місцеві магазини взуття".

  Порада Pro: скористайтеся безкоштовним інструментом дослідження ключових слів, таким як "Планувальник ключових слів Google", щоб вибрати відповідні ключові слова на основі обсягу пошуку та конкуренції. Якщо ваш сайт побудований на WordPress, ми також рекомендуємо використовувати інструмент, як Yoast SEO, щоб допомогти вам легко створити мета-теги, описи та заголовки.

  2. Зосередьтеся на оптимізації на місці.

  Зміни вмісту, зроблені безпосередньо на вашому веб-сайті, допомагають підвищувати рейтинг в пошукових системах. Оптимізація здійснюється шляхом включення на сайт відповідних ключових слів і ключових слів із довгим хвостом.

  Теги заголовків: кожній веб-сторінці потрібен тег заголовка з ключовими словами, які мають відношення до вмісту на цій сторінці.
  Теги заголовка: кілька рівнів тегів заголовків є критичним компонентом на всіх сторінках. Вони повинні бути зазначені в порядку їх важливості.
  Alt Теги: Усі зображення повинні містити альтернативний опис зображення з використанням відповідних тем і ключових слів.
  Внутрішні посилання: Посилання на сторінки та публікації в блозі на вашому веб-сайті допоможуть розширити повноваження.
  Меню навігації: Використовуйте відповідні ключові слова у вашому навігаційному меню і обов'язково створіть меню в порядку важливості, визнаного пошуковими системами.
  URL-адреси: обов'язково використовуйте релевантні ключові слова в блозі та URL-адресах сторінок.

  3. Створення якісного вмісту для оптимізації.

  Написання своєчасно, актуально зміст не тільки встановлює вас як лідера думки у вашій галузі, але й надає вам місця для використання ключових слів, щоб додати їх до оптимізації. Згідно з Андрій Липацев , Висококваліфікований стратег якості пошуку в Google, висока якість вмісту та створення посилань - два найважливіші сигнали, які використовує Google для ранжування вашого веб-сайту для пошуку.

  Створення випадку для довгомірного змісту: A Звіт Backlinko виявилося, що більш тривалий вміст має тенденцію до ранжирування вище. Середній результат першої сторінки в Google містить 1890 слів. Як мінімум, ви хочете прагнути до 500 слів. Більший вміст буде варіюватися від 800 до 1000 слів. Дослідження липня 2015 року Moz і BuzzSumo проаналізували акції та посилання понад 1 мільйон статей і виявили, що довгий вміст форми більше 1000 слів постійно отримує більше акцій та посилань, ніж короткий контент форми.

  Не забувайте, що при правильній оптимізації зображення теж вміщуються. The Backlinko Дослідження також повідомило, що використання одного зображення в контент збільшить рейтинг пошукових систем.

  Порада Pro: оновлення та перевидання старих публікацій у блогах з новим вмістом і зображеннями може збільшити органічний трафік на 111%. ( Backlinko )

  4. Створіть свої посилання.

  При визначенні рейтингових повноважень пошукові системи розглядають безліч факторів. Двома критичними компонентами є ваші внутрішні та зовнішні посилання.

  Структура внутрішніх зв'язків : Внутрішнє дозволяє користувачам здійснювати навігацію веб-сайтом, посилаючись від однієї сторінки домену до іншої сторінки в тому ж домені. На додаток до допомоги користувачам у навігації по сайту, внутрішні посилання також важливі для створення архітектури сайту та рейтингу влади навколо веб-сайтів. Moz деталі SEO кращих практик для внутрішніх посилань, пояснюючи структуру сайту і як внутрішні посилання "розмовляють" з пошуковими системами через павуків. Для початківців важливо знати, як структура веб-сайту відіграє певну роль у рейтингах, щоб ви правильно включали внутрішні посилання. Оптимальна структура веб-сайту має виглядати як піраміда, де велика точка зверху - це ваша домашня сторінка.

  Оптимальна структура веб-сайту має виглядати як піраміда, де велика точка зверху - це ваша домашня сторінка

  Зовнішні посилання та будівля зворотних зв'язків : відповідні посилання на ваш сайт з інших веб-сайтів можуть допомогти створити повноваження вашого веб-сайту та, у свою чергу, допоможуть поліпшити рейтинг ваших пошукових систем. Зв'яжіться з іншими лідерами галузі, щоб включити зворотні посилання на блоги, веб-сторінки або онлайн-каталоги. Сайти, які є .edu або доменами новин, є особливо сильними сайтами, які допомагають створювати повноваження.

  5. Підтримуйте онлайн-довідники.

  Послідовність є ключовою в списках каталогів онлайн. Переконайтеся, що ваше ім’я, адреса та номер телефону (NAP) однакові для всіх платформ, оскільки це безпосередньо пов'язано з локальним алгоритмом Google. Ці каталоги містять служби Google Місця на карті, Yelp, Bing та інші, пов’язані з вашою компанією.

  Ці каталоги містять служби Google Місця на карті, Yelp, Bing та інші, пов’язані з вашою компанією

  З чого почати SEO?
  Як переконатися, що ваш сайт знайдений?
  Думаєте, що оплата за гру буде компенсувати низький рівень органічного рейтингу?
  З чого почати SEO?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»