Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Пошукова оптимізація (SEO) і запах інформації. Omni Marketing Interactive.

  1. Що таке інформаційний аромат?
  2. Цілі інформаційного аромату
  3. Дозволити швидку орієнтацію (де я?)
  4. Спілкуйтеся з прибуттям (Я в потрібному місці?)
  5. Спілкуйтеся з вибором маршруту (Як отримати потрібний вміст?)
  6. Спілкування значення (чи слід натискати на це посилання?)
  7. Пов'язані статті

  Щоб по-справжньому зрозуміти поведінку пошукача, веб-фахівці повинні знати, як шукачі веб-сайтів знаходять, виявляють і слідують інформаційним ароматом

  Щоб по-справжньому зрозуміти поведінку пошукача, веб-фахівці повинні знати, як шукачі веб-сайтів знаходять, виявляють і слідують інформаційним ароматом

  Щоб по-справжньому зрозуміти поведінку пошукача в Інтернеті, професіонали пошукової оптимізації повинні знати, як шукачі шукають і слідують аромату інформації.

  Що таке інформаційний аромат?

  На веб-сторінці аромат інформації складається з текстових і графічних сигналів, які:

  1. Полегшити чітку навігацію (де можна зайти?)
  2. Дозволити швидку орієнтацію (де я?)
  3. Спілкуйтеся з прибуттям (Чи можу я сказати, що я приїхав? Я в потрібному місці?)
  4. Спілкуйтеся з потенційними виборами маршруту (як можна отримати потрібний вміст?)
  5. Спілкування значення вмісту (Чи слід натискати на це посилання?)

  Цілі інформаційного аромату

  Полегшити чітку навігацію (де можна зайти?)

  На сторінках результатів пошуку (SERP), основний текстовий кий, який повідомляє: "Куди я можу піти?" - синя підкреслена текстова посилання.

  Наприклад, у природних (алгоритмічних) списках пошуку основна синя підкреслена текстова посилання містить вміст (X) HTML-заголовка. У списках пошуку новин основним синім, підкресленим текстовим посиланням є заголовок історії. Вміст заголовків і заголовків мають різні цілі:

  • Релевантність (ранжування). Всі основні пошукові системи використовують вміст тегів і заголовків для визначення релевантності сторінки.
  • Клієнт. Гіпертекстова посилання - це основний заклик до дії у видачах.
  • Довіра користувачів. Якщо в гіпертекстовому посиланні є ключові слова, вони часто підвищують впевненість користувачів ... що користувачі прибудуть до потрібного місця після того, як вони натиснули (або торкнулися) посилання.

  Шукачі вважають, що якщо вони натиснуть посилання, що містить їх ключову фразу, вони перейдуть на сторінку, яка містить вміст, пов'язаний з ключовими словами.

  Тим не менш, пошукові системи відображають більше, ніж текст у своїх виданнях. Веб-пошукові системи показують ескізи фотографій у списках пошуку, які ведуть до веб-сторінок, що містять графічні зображення та відео. Ці ескізи також є частиною аромату інформації.

  Що очікують шукачі веб-сайтів, коли вони вводять ім'я нинішнього президента США Барак Обама? Чи очікують вони побачити в ній мініатюру фото з Бараком Обамою? Чи очікують вони побачити картину королеви Англії? Або кошеня кішка, одягнена в костюм ковбоя?

  Цікаво, що багато професіоналів у сфері SEO щиро вірять, що розробка посилань і соціальні медіа перетворюють всі фактори на сторінці для оптимізації. Я ніколи не вірив в це, і не практикую його, тому що бачу, наскільки важливим є аромат інформації для користувачів. Жодні кампанії з розробки посилань не будуть успішними, якщо інформаційний аромат не буде посилений у видачах та відповідних цільових сторінках.

  Якщо запах інформації сильний, люди натискають. Якщо запах інформації послаблюється або зникає, шукачі зазвичай відмовляються від веб-сайту.

  Дозволити швидку орієнтацію (де я?)

  На веб-сайті орієнтація - це поведінка, де шукачі визначають свою позицію з посиланням на іншу точку, створюючи "відчуття місця". Іншими словами, шукачі швидко встановлюють веб-сайт, який вони відвідують, і який розділ сайту (якщо такий є), який вони переглядають. Якщо шукачі не вірять, що вони «висадилися» у потрібному місці, вони залишать сайт.

  Веб-пошукачі орієнтуються дуже швидко, іноді менше ніж через 1 секунду після завантаження сторінки.

  Цільові сторінки повинні завжди перевіряти запах інформації шукача, як текстово, так і графічно. Наприклад, якщо інтернет-покупець хоче придбати рожевий кашеміровий шарф Burberry, то цільова сторінка продукту повинна містити фотографію продукту з рожевого кашемірового хустка Burberry. Вміст заголовка тегів сторінки продукту має містити ці ключові слова, а також інші тексти на сторінці.

  Спілкуйтеся з прибуттям (Я в потрібному місці?)

  Орієнтація і прибуття тісно пов'язані між собою. Підказки, які допомагають шукачам і пошуковим системам встановити поточне місце розташування на веб-сайті, також повідомляють про прибуття.

  Ось кілька прикладів елементів, які повідомляють про прибуття:

  • Стан "Увімкнено" в основній і місцевій навігації
  • Заголовок основної сторінки (зазвичай відформатований як h1)
  • Послідовні посилання на місцеположення

  Адаптований з книги « Інформаційна архітектура для всесвітньої мережі» Пітера Морвіля та Луї Розенфельда Адаптований з книги « Інформаційна архітектура для всесвітньої мережі» Пітера Морвіля та Луї Розенфельда. Використовується з дозволом.


  Кожна сторінка веб-сайту повинна забезпечувати прийом.

  Примітка. Користувачам також корисно знати, чи вони вже переглянули сторінку.

  Спілкуйтеся з вибором маршруту (Як отримати потрібний вміст?)

  Комерційні веб-пошукові системи далекі від досконалості. Посилання в пошуковому списку може привести користувачів до потрібного веб-сайту, а не до потрібної сторінки на сайті.

  Заархівована сторінка може мати іншу URL-адресу (веб-адреса). Або власник веб-сайту міг комбінувати вміст з декількох веб-сторінок.

  Незалежно від сценарію, якщо шукачі вирішать залишитися на вашому сайті та продовжують знаходити потрібний вміст, вони повинні мати можливість знайти шлях (елемент навігації), який призводить до цього вмісту.

  Шукачі шукають підтримку інформаційного аромату, сприймаючи та інтерпретуючи:

  • Clickability / tappability - Шукачі повинні знати елементи на веб-сторінці, які можна натискати, а не натискати, використовувати та не використовувати.
  • Попереднє відвідування - Шукачі хочуть знати, чи вони вже переглянули певний вміст на сайті.
  • Мітка - Мітка навігації повинна обмінюватися даними огляд . Іншими словами, до якого вмісту призводить посилання?

  Спілкування значення (чи слід натискати на це посилання?)

  Чому веб-пошукачі повинні натискати на ваш органічний список, а не на інших? Що ви зробили, щоб допомогти збільшити кількість кліків? У назві? Фрагмент? Прохідний шлях? Структура URL-адреси?

  Чи є ваш вміст HTML-тега заголовок переконливим, а також ваші фрагменти та / або опис мета-тегів?

  Якщо ви використовуєте рекламу в пошукових системах, навіщо веб-пошукачі натискають на вашу об'яву пошукової системи? Як ви заохочували їх натискати на посилання? Чи містить ваша об'ява потрібний вміст ключових слів? Чи є оголошення зрозумілим або важко зрозумілим через введення ключових слів для врахування різноманітних комбінацій ключових слів?

  Якщо у вас є відео та / або відеоканал, чи кожен відеозапис має відношення до ключової фрази, яку використовує ваша цільова аудиторія як слова запиту? Чи очікує ваша цільова аудиторія відео? Або ваше відео містить купу маркетингової реклами, так що ваш сайт може мати видимість пошукової системи на першій сторінці SERP?

  Запах інформації має багато спільного з очікуваннями користувачів. Якщо користувачі хочуть переглянути відео про тему, вони, ймовірно, використають слово "відео" або "відео" як ключове слово, що вказує на наміри транзакції. Якщо вони не очікують побачити відео-список, вони зможуть натиснути на відео з цікавості… або не можуть. Професіонали зручності зазвичай використовують тести очікування для визначення пошукові психічні моделі .

  Щоб зробити веб-вміст доступним, запах інформації має бути чітко встановлений і постійно підтримуватися на веб-сайті. Але пам'ятайте: ви повинні спробувати зрозуміти запах інформації з точки зору користувачів. Не перспектива SEO або перспективи відділу маркетингу. Не перспектива генерального директора або ІТ-відділу (здригання). Інформаційний аромат повинен бути зрозумілим для користувачів.

  Інструменти дослідження ключових слів не дають вам повної і точної картини пошукових психічних моделей.

  Поговоріть з відвідувачами свого сайту. Об'єктивно спостерігайте за їх поведінкою. Дізнайтеся, як запах інформації існує (або не існує) на вашому веб-сайті. Відповіді можуть вас здивувати.

  Для тих з вас, хто зацікавлений читати детальну інформацію про запах інформації, будь ласка, прочитайте більше про це Пітер Піроллі та теорія збору інформації .

  Пов'язані статті

  Якщо вам сподобалася ця інформаційна архітектура та навігаційний сайт, тут наведено більше посилань на відповідні поради щодо оптимізації та статті від Omni Marketing Interactive:

  Ви також можете прочитати наші статті з інших онлайн публікації .


  Якщо у Вас виникли запитання щодо оптимізації пошукових систем Omni Marketing Interactive (SEO), зручності використання веб-сайтів, інформаційної архітектури (IA) або послуг веб-дизайну, зателефонуйте нам за номером 847-426-4256

  Якщо у Вас виникли запитання щодо оптимізації пошукових систем Omni Marketing Interactive (SEO), зручності використання веб-сайтів, інформаційної архітектури (IA) або послуг веб-дизайну, зателефонуйте нам за номером 847-426-4256

  Що таке інформаційний аромат?
  Де я?
  Я в потрібному місці?
  Як отримати потрібний вміст?
  И слід натискати на це посилання?
  Що таке інформаційний аромат?
  Що очікують шукачі веб-сайтів, коли вони вводять ім'я нинішнього президента США Барак Обама?
  Чи очікують вони побачити в ній мініатюру фото з Бараком Обамою?
  Чи очікують вони побачити картину королеви Англії?
  Або кошеня кішка, одягнена в костюм ковбоя?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»