Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
  Новости

  Пошукова оптимізація WordPress. Установка і настройка плагіна All in One SEO Pack

  1. Установка плагіна All in One SEO Pack
  2. Налаштування плагіна All in One SEO Pack
  3. Налаштування заголовків всіх сторінок в WordPress

  Привіт шановні читачі блогу DmtriyDenisov.com . У цій статті хотілося б розповісти вам про дуже корисному плагін для WordPress, який допоможе вам оптимізувати свій блог і зробити його більш дружнім для пошукових систем. Цей плагін називається All in One SEO Pack. Він допоможе вам в плані пошукової оптимізації вашого сайту. З його допомогою ви без проблем зможете налаштувати заголовки, ключові слова, описи для сторінок і багато іншого. У даній статті буде розглянуто докладний посібник з встановлення та налаштування плагіна All in One SEO Pack, що допоможе вам без проблем почати використовувати цей корисний плагін у себе на сайті WordPress.

  Установка плагіна All in One SEO Pack

  Як завжди в першу чергу вам потрібно знайти і завантажити останню версію плагіна. Зробити це можна на офіційному сайті WordPress, перейшовши за цим посиланням. Після закачування розпаковуємо архів з плагіном, підключаємося по FTP до сервера і копіюємо папку з файлами плагіна в папку \ wp-content \ plugins \. Після цього заходимо в Адміністративну панель - Модулі, знаходимо там плагін All in One SEO Pack і активуємо його, після чого переходимо до налаштування.

  Налаштування плагіна All in One SEO Pack

  Для настройки плагіна All in One SEO Pack переходимо в Адміністративну панель - Параметри - All in One SEO Pack. Далі переходимо до самих налаштувань. Потрібно буде заповнити наступні поля:

  • Plugin Status - вибираємо «Enabled», тим самим активуємо плагін.
  • Home Title - в це поле прописуємо заголовок Title для головної сторінки. Одним словом назву вашого сайту, яке повинно бути наповнене ключовими словами, по яких ви хочете просувати свій сайт. Детальніше про підбір ключових слів ви можете прочитати в статті « Як підібрати ключові слова і визначити конкурентність запиту ».
  • Home Description - заповнюємо опис для головної сторінки (мета-тег Description головної сторінки). Як і в попередньому випадку при складанні опису використовуємо потрібні нам ключові слова.
  • Home Keywords (comma separated) - в цьому полі через кому перераховуємо ключові слова для головної сторінки (мета-тег Keywords головної сторінки). Не варто занадто перестаратися. Цілком достатньо 5 ключових слів.
  • Canonical URLs - активуємо цю функцію. В результаті у вихідному коді сторінок з'явиться рядок приблизно наступного вигляду <link rel = "canonical» href = "" />, яка вкаже пошуковим системам шлях до оригіналу статті, що в свою чергу допоможе уникнути дубльованого контенту на вашому сайті WordPress.

  Налаштування заголовків всіх сторінок в WordPress

  Rewrite Titles - активуємо цю функцію All in One SEO Pack, так як вона відповідає за перезапісиваніе стандартних заголовків сторінок на ті, що ми вкажемо в налаштуваннях.

  Далі приступаємо до самої налаштування заголовків сторінок в WordPress.

  Далі приступаємо до самої налаштування заголовків сторінок в WordPress

  В останніх версіях плагіна All in One SEO Pack за замовчуванням вже задані оптимальні настройки заголовків для сторінок, але за бажанням ви можете їх змінити, прописавши в відповідні поля свої параметри або просто видаливши зайве на ваш погляд, наприклад назву свого блогу в title постів (% blog_title%).

  • Use Categories for META keywords - додає назву категорій в мета-тег keywords. Особисто я віддаю перевагу сам заповнювати метадані і не використовую цю функцію, так як додавання назви категорії в ключові слова для всіх статей буває не завжди доречно. Рекомендую не використовувати цю функцію і робити все вручну, але вибір за вами.
  • Use Tags for META keywords - додає мітки в мета-тег keywords. Аналогічно до попереднього пункту.
  • Dynamically Generate Keywords for Posts Page - автоматично генерує і заповнює ключові слова для постів. Настійно рекомендую не використовувати цю функцію All in One SEO Pack, так як, по суті, дана функція може підібрати не ті ключові слова, які нам потрібні.
  • Use noindex for Categories - закриває від індексації сторінки виведення вмісту категорій. Раджу вам дозволити пошуковим системам індексувати категорії, але заборонити індексацію тегів і архівів. Це буде найбільш правильним варіантом.
  • Use noindex for Archives - це налаштування плагіна All in One SEO Pack дозволяє закривати від індексації сторінки виведення вмісту архівів. Рекомендую активувати цю функцію, як і наступну в списку.
  • Use noindex for Tag Archives - заборонити індексацію сторінок виведення вмісту за тегами. Сміливо активуємо і не забуваємо видалити з шаблону сайту всі функції, що відповідають за виведення тегів на сторінці, щоб уникнути витоку PR. Більш докладно про редагування тим WordPress ви можете прочитати в статті « Редагування теми WordPress ».
  • Autogenerate Descriptions - автоматична генерація описів для сторінок (мета-тег Descriptions). Як і з ключовими словами, краще заповнювати вручну і не включати цю функцію.
  • Capitalize Category Titles - це налаштування All in One SEO Pack перетворює все заголовки сторінок категорій в результаті чого кожне слово буде написано з великої літери. На мій погляд, якась безглузда опція але, можливо, комусь стане в нагоді.
  • Exclude Pages - дозволяє виключити сторінки. Якщо ми не хочемо, щоб плагін використовувався для певних сторінок, то вводимо в це поле їх адреси.
  • Additional Post Headers, Additional Page Headers, Additional Home Headers - дані настройки All in One SEO Pack дозволять вам додати код між тегами <header> на сторінках постів, статичних сторінках і головній сторінці сайту відповідно. Якщо у вас є що додати, сміливо використовуйте дані функції.
  • Log important events - лог з усіма операціями плагіна буде записаний в файл all_in_one_seo_pack.log, який розташований в папці плагіна. Для цього необхідно, щоб на папку стояли права на запис. При бажанні можете активувати цю функцію All in One SEO Pack.

  Тепер давайте перейдемо до практичного застосування плагіна All in One SEO Pack. Як ви вже могли помітити, після активації плагіна внизу при створенні або редагуванні сторінок сайту з'явилася ще одна форма, яка має приблизно такий вигляд.

  Давайте розберемося, за що відповідає кожне поле.

  • Title - відповідає за формування заголовка Title для сторінки. Якщо залишити дане поле порожнім, то буде використано стандартний заголовок, який ви вказали при створенні нової сторінки в WordPress.
  • Description - опис для сторінки (мета-тег description). Заповнюємо короткий опис виходячи з тексту сторінки. Цей текст може бути використаний пошуковими системами при показі результатів пошуку, тому рекомендую заповнювати дане поле.
  • Keywords (comma separated) - ключові слова для сторінки. Вводити через кому і краще писати з маленької літери. Хочу звернути увагу, що ключові, які ви будете вводити в цьому полі, повинні бути присутніми в тексті сторінки, а не бути взяті з повітря.
  • Disable on this page / post - не використовувати плагін All in One SEO Pack для даної сторінки.

  На цьому я закінчую статтю про встановлення та налаштування плагіна All in One SEO Pack. Даний плагін допоможе вам оптимізувати свій сайт і зробити його більш дружелюбним для пошукових систем, що в свою чергу збільшить кількість відвідувачів, що прийшли за його результатами пошуку.

  На цьому все. Удачі вам і до швидких зустрічей на сторінках блогу dmitriydenisov.com .

  Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl + Enter

  Помітили помилку?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»