Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Где купить переходник на фотоаппарат

   Я решила попробовать заработать в интернете на фотографиях, и приобрела хороший фотоаппарат. Спустя некоторое время я захотела снимать мелкие объекты, например песчинки песка или капельки воды. Но

   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Пошукова оптимізація зображень :: Shopolog.ru

  1. Що впливає на рейтинг зображень в пошукових системах?
  2. Alt text
  3. ім'я файлу
  4. Сторінка, на якій розміщено зображення
  5. посилання
  6. розмір файлу
  7. Карта сайту
  8. приклад
  9. Деякі поради щодо оптимізації картинок
  10. Звертайте особливу увагу на посилання
  11. Спростіть розміщення посилань на ваше зображення
  12. Уникайте розміщення слів на зображеннях
  13. Позбавтеся від зайвого alt text для «шаблонної» графіки
  14. Не зловживайте ключовими словами
  15. Намагайтеся використовувати унікальний alt text
  16. Хостірованіе картинок
  17. Якість контенту понад усе
  18. Не беріться за важкоздійснювані зміни

  На основі матеріалу Seo for Images

  Пошукова оптимізація зображень є в деякому роді унікальною областю SEO. Незважаючи на те, що багато хто з стандартних ранжирують факторів також застосовні і до картинок, слід враховувати особливі фактори, що дозволяють зробити зображення по-справжньому SEO-friendly.

  Для чого необхідна пошукова оптимізація картинок? В першу чергу, щоб домогтися для них високих позицій в розділі «Картинки» видачі основних пошукових систем: Google, Яндекс, Yahoo, Bing. Це створить стабільний трафік. По-друге, щоб зробити зображення релевантним сторінці, на якій воно розташоване. Як приклад припустимо, що у вас є чудова сторінка про білках, що складається тільки з картинок: пошуковим системам буде важко зрозуміти тематику сторінки, якщо зображення не оптимізовані. По-третє, картинки ідеально підходять для природного залучення посилань, так званого лінкбайтінга (linkbaiting).

  Що впливає на рейтинг зображень в пошукових системах?

  Взагалі-то існує безліч факторів, що впливають на місце картинок у видачі. Серед них...

  Alt text

  Параметр alt text, що в перекладі означає «альтернативний текст», спочатку призначався для людей з порушеннями зору, а також для перегляду сайту в текстовому браузері (без картинок). Цей атрибут додається до зображення і пояснює, що на ньому зображено. У вихідному коді сторінки він може бути знайдений в конструкціях виду alt = "___". Складайте такі описи з урахуванням цільових ключових слів. Крім того, слова, розташовані на початку тексту, може отримати більшу вагу (подібно тегам title). Який містить велику кількість ключових слів alt text також сприяє підвищенню релевантності сторінки за ключовими словами. Головне - не перетворити весь процес на банальну набивання альта ключ. словами. Все добре в міру.

  ім'я файлу

  Важливо, щоб ім'я файлу мало відношення до зображення. Наприклад, «яростная_белка.jpg» виглядає краще, ніж «frsq_30824749.jpg». Оптимізація імені файлу сприяє підвищенню позицій зображення в пошукових системах, а також збільшує релевантність сторінки (хоча і незначно). З іншого боку, комбінація ключового слова і цифр (наприклад «яростная_белка_30824749.jpg») дозволить об'єднати в групу кілька зображень і додати їм трохи SEO-ваги.

  Сторінка, на якій розміщено зображення

  Контент сторінки значно впливає на рейтинг зображення. По-перше, він є ключем до суті картинки. Особливо важливий текст, що знаходиться в безпосередній близькості від зображення (наприклад, заголовки). По-друге, важливий авторитет станиці. Чим вище її положення у видачі по заданому пошуковому запиту, тим вище рейтинг картинки, розташованої на такій сторінці.

  посилання

  Гарячі новини: вхідні посилання дуже важливі для SEO. І, що цікаво, не менш важливі вони і для зображень! Так само, як і зі звичайними web-сторінками, значимість картинки в «очах» пошукової системи залежить від таких факторів, як текст посилання, авторитет джерела і загальна кількість вхідних посилань.

  Особливо слід розглянути так звані «хотлінк», прямі посилання, що викликають картинку прямо з сервера її початкового розміщення. Хоча багато вебмастери не люблять, коли будь-хто розміщує хотлінк на їх зображення (через можливе порушення авторських прав і додаткового навантаження на сайт), вони по суті є вхідними посиланнями і сприяють підвищенню рейтингу картинки.

  розмір файлу

  Ні люди, ні пошукові системи не люблять, коли сторінка завантажується болісно довго. А коли розмір файлів зображень великий, то і час завантаження збільшується. Чесно кажучи, навряд чи ви зможете знайти картинку, розмір якої зміг би викликати проблеми при індексації. Однак зробити розмір файлів мінімально можливим слід хоча б з міркувань прискорення всього сайту.

  Карта сайту

  Щоб пошукові системи проиндексировали ваші зображення, додайте їх в sitemap. Переконайтеся, що у вашій карті сайта є спеціальні теги для картинок, або ж створіть окремий sitemap для зображень.

  приклад

  Розглянемо видачу пошукової системи за запитом squirrel, білка.

  Варто зазначити наступне:

  Перші два зображення взято зі сторінки Вікіпедії про білках. Сотні сайтів посилаються на цю сторінку, тут є маса інформації про ці звірів, і, до того ж, ця стаття розташована на першому місці у видачі Google за запитом squirrel. Ідеальний приклад того, яке значення має сторінка, на якій розміщена картинка.

  Третє зображення взято з головної сторінки не настільки відомого ресурсу projectsquirrel.org. Alt text і опису на сторінці насичені ключовими словами. Якщо подивитися на картинку за допомогою плагіна SeoQuake для Firefox, можна побачити, що багато сайтів посилаються на неї. Таким чином, дане зображення релевантно, на нього існує безліч хотлінк і воно розташоване на досить популярною сторінці.

  Четверте зображення - білка-мутант з банджо, - має меншу релевантність за ключовими словами, чим інші картинки з топа видачі, проте має більше хотлінк, ніж будь-яка з них.

  Подальший розгляд зображень підтверджує важливість наявності зовнішніх посилань, високого авторитету сторінки, а також ключових слів в alt text, іменах файлів і в тексті сторінки. Ці чинники дійсно мають значення.

  Деякі поради щодо оптимізації картинок

  Далі наведено поради з SEO зображень від пошукового аналітика Рейда Бандремера .

  Звертайте особливу увагу на посилання

  Текст посилання є дуже важливим фактором, що визначає ключові слова для сторінки, з якої вона пов'язана. Для посилань на картинки текстом посилання служить альтернативний текст. Тому, якщо ви використовуєте банери або логотипи, зверніть особливу увагу на їх alt text.

  Спростіть розміщення посилань на ваше зображення

  Ця рада виходить від Google: «Додайте на вашому сайті HTML-код, який інші користувачі зможуть використовувати щоб розмістити вашу картинку на своєму сайті, зберігаючи при цьому посилання на джерело. Такий код може містити одночасно два посилання: на зображення і на сторінку вашого сайту ».

  Уникайте розміщення слів на зображеннях

  У загальному випадку слід уникати зображень, що містять будь-які слова. Але якщо вибору немає, то змініть alt text таким чином, щоб він відповідав словами на зображенні. Крім того, якщо таке зображення використовується в якості основного банера, по можливості використовуйте теги h1 або h2, щоб повідомити пошуковим системам про особливу важливість альтернативного тексту цієї картинки.

  Позбавтеся від зайвого alt text для «шаблонної» графіки

  Шаблонна графіка, по суті, не є повноцінним зображенням, це просто повторюється стилістичний елемент. Такі картинки не додають будь-якого контенту і зазвичай повторюються на кожній сторінці сайту. Не слід використовувати в цих випадках alt text, так як з точки зору пошукових систем він є надмірною.

  Не зловживайте ключовими словами

  Alt text і ім'я файлу не варто використовувати для банального перерахування ключових слів. Пошукові системи вважають за краще природне, релевантне застосування ключових слів.

  Намагайтеся використовувати унікальний alt text

  Унікальний alt text буде більш ефективним; якщо він однаковий для багатьох зображень, то значимість його сильно падає.

  Хостірованіе картинок

  Хостірованіе зображень на зовнішніх серверах може бути вигідно з точки зору економії пропускної здатності та підвищити швидкість завантаження сторінок. Однак це може завдати шкоди з точки зору SEO. Причина в тому, що «link juice», вага будь-якого посилання, в тому числі посилання на картинку, дістається сайту, на якому вона розташована. Тому якщо ви хочете отримати користь від 32 посилань на rabid_squirrel.jpg для сайту www.crazy-squirrels.com, зробіть так, щоб зображення було доступно за адресою, наприклад, www.crazy-squirrels.com/killer-squirrels/photos/rabid_squirrel.jpg, а не на якомусь сторонньому хостингу, а-ля static3.crazy-squirrels.com.s3.amazonaws.com/rabid_squirrel.jpg. Переваги, одержувані з точки зору SEO, не завжди переважують збільшення часу завантаження сайту, так що майте на увазі - це компроміс.

  Якість контенту понад усе

  Картинки, які люди вважають корисними, релевантними або дивовижними, мають набагато більше шансів зайняти хороше місце в рейтингах пошукових систем, ніж паршиві зображення, з яких, як не старайся, цукерку не зробиш.

  Не беріться за важкоздійснювані зміни

  Сайти з ідеально оптимізованими зображеннями зустрічаються вкрай рідко. Однак не варто вважати це завдання першочерговим. Фактично, це слід робити в останню чергу. У більшості випадків є більш нагальні питання, а трафіку, який додається оптимізацією картинок, часто буває недостатньо для виправдання трудовитрат. Хапайтеся за фрукти, що висять нижче інших. Наприклад, одночасне завантаження нових значень поля alt text для всіх зображень відразу (за умови, що ваша CMS має таку можливість). У той же час, зміна імен файлів і повторна вивантаження кожного зображення на сервер, швидше за все, буде марною тратою часу. Якщо на сайті використовуються тільки типові картинки і фотографії усміхнених людей, то оптимізація не має сенсу.

  Проте, існують ситуації, коли ця робота здатна дати відчутні результати. Якщо будь-який з пунктів наведеного нижче списку відноситься до вас, варто подумати над SEO зображень.

  Порада перша: У процесі дослідження пошукових запитів ви виявите, що деякі з них спочатку мають на увазі пошук саме зображень. Непогано було б оптимізувати картинки під ці запити.

  Порада друга: Використовуйте Google Analytics, щоб оцінити кількість і якість трафіку, що генерується ключовими словами, що мають відношення до зображень.

  • Ви проводите оптимізацію цільових з точки зору SEO сторінок.
  • У вас є сайти або розділи сайтів з великою кількістю картинок (інтернет-магазини, медіапорталі).
  • Зображення - це ваша фішка. Наприклад, якщо ви дизайнер інтер'єрів, веб-дизайнер, ландшафтний архітектор, фотограф, і т. Д.
  • Картинки мають важливе значення для розуміння контенту сторінки (таблиці, графіки, діаграми).
  • Значна частина відвідувачів знаходять вас через пошук зображень за ключовими фразами.
  • У вас є зображення, потенційно є відмінним контентом для лінкбайтінга. Оптимізуйте найцікавіші картинки, якими користувачі захочуть обмінюватися між собою, наприклад, красиві, захоплюючі дух фотографії, меми, або смішні зображення. Порада: щоб побачити, які картинки і сторінки із зображеннями користуються найбільшою популярністю, використовуйте інструменти для веб-майстрів (поважають себе пошукові системи вже зробили їх для вас).
  • Ви витрачаєте багато часу і сил на оптимізацію зображень, щоб вони були привабливі в першу чергу для людей. Якщо це так, то оптимізуйте їх також і для пошукових систем - це приверне більшу кількість реальних відвідувачів.

  Що впливає на рейтинг зображень в пошукових системах?
  Для чого необхідна пошукова оптимізація картинок?
  Що впливає на рейтинг зображень в пошукових системах?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»