Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Пошукова оптимізація

  1. Як це працює Додаток для пошукової оптимізації працює, генеруючи унікальні URL-адреси (через JavaScript)...
  2. URL-адреси для вивантаження
  3. Приклади
  4. Кнопка "Назад"
  5. Постійне посилання
  6. Постів на сторінку
  7. Короткий код
  8. Установка
  9. Активація ліцензії

  Як це працює

  Додаток для пошукової оптимізації працює, генеруючи унікальні URL-адреси (через JavaScript) кожного разу, коли користувач натискає кнопку " Завантажити ще " або з'явиться нова сторінка. Потім URL-адреси можуть бути надіслані пошуковим системам або поділені відвідувачами вашого сайту для негайного доступу до вмісту, завантаженого Ajax.

  Впровадження дружніх URL-адрес є швидким і простим - просто встановіть параметр seo на true у коді Ajax Load More, а ваші URL-адреси для підкачки будуть ввімкнені. Від користувацьких типів публікацій і спеціальних таксономій до архівів категорій і тегів - ви можете додати URL-адреси пошукових сторінок у будь-якій ситуації.

  Приклад Shortcode [ajax_load_more seo = " true " post_type = " portfolio " taxonomy = " тип портфоліо " taxonomy_terms = " design " posts_per_page = " 4 "]

  Індексація пошукової системи

  Коли додаток пошукової оптимізації ввімкнено, відправляється початковий запит на стороні сервера, і результати відображаються в елементі <noscript />. Це робить доступним вміст Ajax Googlebot та інших пошукових сканерів, без виконання JavaScript.

  Поряд з цим початковим запитом також створюється пронумерована нумерація сторінок в одному і тому ж елементі <noscript /> і надає можливість сканерам пошуку легко переміщатися по додаткових сторінках для індексування.

  URL-адреси для вивантаження

  Коли користувач запитує URL-адресу сторінки (website.com/page/5/), у елемент <noscript /> відображаються лише повідомлення, які стосуються поточної сторінки.

  Наприклад, якщо ви повинні були завантажити стор нашого блогу. Ви помітите, що завантажено вміст на три сторінки, проте в елементі <noscript /> є лише чотири повідомлення, які зазвичай можна знайти на сторінці / 3.

  Приклади

  За замовчуванням
  Загальний шаблон домашньої сторінки (index.php), що відображає ваші останні повідомлення.

  Доповнення до виклику
  Перетворіть функцію нескінченного прокручування на надійну систему навігації.

  Блог
  Шаблон цільової сторінки блогу, який відображає всі публікації.

  Кнопка "Назад"

  Додаток SEO підтримує стан сторінки, додаючи підтримку взаємодії кнопок назад і вперед і оновлення сторінки.

  Коли користувачі прокручують та завантажують додаткові сторінки, сторінка, яка зараз відображається, буде збережена в історії веб-переглядача і доступна через кнопки назад / fwd веб-переглядача та оновлення. Це означає, що якщо користувач переглядає певний вміст за допомогою нескінченної прокрутки та натискає на статтю, вони можуть скористатися кнопкою зворотного перегляду веб-переглядача і перейти безпосередньо до сторінки та місця, де вони були зупинені.

  Спробуйте на нашому блозі

  Постійне посилання

  Додаток для пошукової оптимізації підтримує обидва Досить і Рівнина Постійне посилання. Надбудова буде автоматично знаходити структуру постійної орієнтації, яку ви використовуєте, щоб вам не потрібно було налаштовувати будь-які налаштування перед початком роботи.

  Структуру постійної посилання WordPress можна налаштувати за допомогою пункту меню Параметри> Постійне посилання у вашому адміністраторі.

  Постів на сторінку

  Щоб уникнути помилок на сторінках (404) та інших проблем, які можуть виникнути на категоріях, тегах та інших архівних сторінках, ми рекомендуємо значення параметра posts_per_page у вашому короткому коді Ajax Load More бути однаковим або більшим, ніж значення блогу Сторінки відображаються в більшості налаштувань, визначених у вашому адміністраторі WordPress - це налаштування знаходиться під налаштуваннями> читання .

  Примітка . На місці встановлено резервну копію, яка перевіряє обидві значення, і налаштує параметр шорткоду posts_per_page, якщо він нижчий, ніж сторінки блогу, показані найбільше .

  Короткий код

  Не завжди потрібно, щоб ваш вміст генерував URL-адреси пошукового виклику. Щоб обійти це, ви повинні активувати додаток SEO в кожному з ваших коротких кодів ajax_load_more - це дасть вам повний контроль над тим, де відбудеться підкачка на вашому сайті.

  Просто встановіть seo на true і ваші URL-адреси для підкачки будуть реалізовані автоматично - ви також можете встановити значення seoо, будуючи короткий код у будівельнику короткого коду.

  Приклад Shortcode [ajax_load_more seo = " true " post_type = " post "

  Установка

  Після придбання цього додатка Ви отримаєте підтвердження або електронний лист про отримання. Ваша квитанція буде містити пряме посилання для завантаження копії Ajax Load More: пошукової оптимізації та ліцензійного ключа.

  Після завантаження надбудови завантажте розпаковані файли до каталогу / wp-content / plugins / або відвідайте інформаційну панель плагінів і завантажити завантаженого .zip у розділі Додати.

  Активація ліцензії

  Для активації надбудови та одержання оновлень безпосередньо в плагінах WordPress користувачі панелі інструментів повинні ввести ліцензійний ключ, який було включено до їх чеку.

  Щоб активувати ліцензійний ключ:

  1. Відвідайте розділ Ліцензії в плагіні Ajax Load More.
  2. Введіть ключ продукту та натисніть Активувати ліцензію .
  3. Якщо індикатор стану стане зеленим, ваш додаток успішно активовано (приклад нижче).

  Якщо ви не отримали електронного листа з підтвердженням або квитанцією про придбання та ліцензійного ключа, перевірте папку зі спамом та небажаною адресою, і якщо ви все ще не можете знайти адресу електронної пошти, зв'яжіться зі мною на darren [at] connekthq.com або скористайтеся Форма підтримки продукту на сайті.


   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»