Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Пошукова SEO оптимізація сайтів

  Оптимізація сайту являє собою ряд заходів, основною метою яких є підвищення позицій Інтернет-ресурсу в рейтингах пошукових машин по одному або декільком запитам.

  Пошукова оптимізація сайту - цілі і завдання Пошукова оптимізація сайту - цілі і завдання.

  Головною метою оптимізації є досягнення великої популярності для пошукових машин, а також збільшення потоку цільової аудиторії на сайт.

  Приблизно 80% людей, що користуються глобальною мережею Інтернет, знаходять цікаву для них інформацію завдяки пошуковим системам. Саме з цієї причини оптимізація грає таку велику роль, і поставитися до неї власнику сайту слід серйозно. Саме SEO забезпечує сайтам найбільший приплив відвідувачів. Значна частина користувачів Інтернету переглядають не більше трьох сторінок результатів, що видаються пошуковими машинами.

  Пошукова оптимізація (англ. Search engine optimization, SEO) - комплекс заходів для підняття позицій сайту в результатах видачі пошукових систем по певних запитах користувачів. Зазвичай, чим вище позиція сайту в результатах пошуку, тим більше зацікавлених відвідувачів переходить на нього з пошукових систем. При аналізі ефективності пошукової оптимізації оцінюється вартість цільового відвідувача з урахуванням часу виведення сайту на зазначені позиції і конверсії сайту, на який залучаються цільові відвідувачі.

  Оригінальна стаття з

  Основні етапи оптимізації сайту

  Вся стратегія, спрямована на просування сайту, іншими словами - пошукова SEO оптимізація, умовно ділиться на дві частини. Перша включає в себе зовнішні чинники, друга - внутрішні.

  Dreamtag.ru на профільному SEO-рейтингу.

  До внутрішніх факторів належать:

  - визначення і аналіз цільової аудиторії, створення ядра сайту, які називається семантичним. Семантичне ядро ​​- конкретні пошукові запити, які будуть забезпечувати відвідування сайту цільовими споживачами.

  Ключові слова - семантика складається на базі змісту самого сайту, а також сайтів-конкурентів. Дані статистики пошукових машин є основою ядра.

  - аналіз сайтів конкурентів, їх структури, змісту, місця в рейтингу пошукових машин.
  - аналіз сайту, для якого здійснюється пошукова оптимізація, коригування.

  Коригується структура сайту, заповнюються мета-теги, перевіряється швидкість індексації, аналізується зміст текстів, проводиться тест юзабіліті сайту, виглядає структура посилань усередині сайту. Також редагується контент.

  На цьому етапі необхідна перевірка працездатності посилань, представлених на сайті. Не менш важливо для того, щоб пошукова оптимізація була ефективною, правильно розставити мета-теги. Формується карта сайту, для значного збільшення швидкості індексації, а також перевіряється релевантність ключових запитів, відповідних змісту веб-сайту.

  До зовнішніх факторів належать:

  - ручна реєстрація сайту в пошукових машинах і каталогах, відповідно до існуючих правил і порадами.
  - реєстрація веб-сайту за допомогою використання ПЗ в інших каталогах і пошукових системах.

  Збільшення ІЦ (Індексу цитування), PR (pagerank). Про це написано тут.

  PR збільшується завдяки обміну посиланнями з іншими сайтами, що мають схожу тематику. На даному етапі важливо виявити ті сайти, які мають посилання на сайти конкурентів, і співпрацювати з ними, розміщуючи взаємні посилання. Індекс цитування є чисельною показником, що відображає цитованість сайту. ІЦ визначається пошуковими машинами на основі відомих їм сайтів.
  PR визначає важливість сторінок сайту за даними пошукової машини Google. PR безпосередньо залежить від кількості зовнішніх посилань на конкретну сторінку сайту, а також від якості цих посилань.
  Є аналогом Зваженого Індексу Цитування Яндекса (ВІЦ).

  На завершальному етапі пошукова оптимізація включає в себе аналіз результатів і їх моніторинг. На цьому етапі аналізується вхідний трафік, а також визначаються позиції веб-сайту за ключовими фразами і словами.

  Ми просуваємо сайти тільки білими методами .

  Замовте просування та оптимізацію сайту ми Вам зробимо безкоштовно!


   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»