Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Поведінкові фактори - Накрутка відвідуваності - 5 сервісів.

  1. Накрутка відвідуваності - стусан в топ або бан?
  2. 1. Hitleap - зарубіжний автосерфер.
  3. 2. Websurf - класичний автосерфер.
  4. 3. Livesurf
  5. 4. Skypromotion
  6. 5. Userator - система просування поведінковими чинниками.
  7. 6. Advego - сервіс завдань.

  Одним з методів просування є штучне накручування відвідуваності. Кожен власник сайту або веб-промоутер використовує різні інструменти для залучення клієнтів (відвідувачів). Метод накрутки відвідуваності ліг в основі поведінкових факторів, які крім часу перебування на сайті включає ще масу показників. Таких як прокрутка сторінок, відмова, переходи по посиланнях (внутрішнім і зовнішнім), виконання будь-яких взаємодій з компонентами сторінок (кнопки, коментарі, голосування, і т.д.). Ще важливим фактором є джерело переходу на цільову сторінку. Саме цей показник важливий для пошукових систем. Якщо це перехід з інших сайтів - то це посилення зовнішніх посилань. Перехід з пошуку - сигнал пошуковику ... У комплексі всі ці показники і зовнішня посилальна маса впливають на кінцевий результат або зростання позицій в пошуковій видачі і зростання відвідуваності або бан (накладення санкцій).

  Накрутка відвідуваності - стусан в топ або бан?

  Важливо не переборщити з накруткою! Не піднімайте відвідуваність занадто різко! Інакше це буде сигнал пошуковим системам - вони бачать різкий скачок відвідуваності. Почніть з 50 - 100 відвідувань в день.
  «Нормальний» інтерес до вашого сайту - теж сигнал і шлях до підвищення позицій!

  Позитивне використання накрутки (поведінкових факторів):
  - збільшення трафіку;
  - сигнал пошуковим системам (стусан);
  - поліпшення поведінкових факторів;
  - зменшення відмов;
  - перегляди відео;
  - виконання дій на сайті цільовому або для цільового;
  - соціальні фактори;

  негативне:
  - накрутка не відображує дійсність;
  - інструмент для недобросовісних конкурентів;
  - ймовірність отримати бан (накладення санкцій);

  Існує кілька принципів накрутки.
  Перший - показ сторінок сайтів через програму (браузер), яка виконує серфінг (ходить по сайтам в автоматичному режимі) використовуючи Ваш IP і комп'ютер. Перегляди відбуваються за бали (кредити). Їх можна придбати або встановити програму серфер. Переглядаючи сайти інших Ви заробляєте кредити для себе.
  Другий - виконання завдань через програму (браузер) або звичайний браузер. Завдання виконуються за реальні гроші.

  Сервіс Спосіб Накрутка безкоштовно Накрутка платна Hitleap Програма (браузер) Хіти за перегляди 10 000 Hits / 7 у.о. ... Websurf Програма (браузер) Кредити за перегляди 1000 кр / 15,99 руб ... Livesurf Програма (браузер) Кредити за перегляди 1000 кр / 32 руб ... Skypromotion Програма (браузер) немає 1000 відвід. / 15 руб Userator Програма (браузер) Заробляєте виконуючи завдання від 2 руб Advego Ваш браузер Заробляєте виконуючи завдання від 0,025 у.е.

  1. Hitleap - зарубіжний автосерфер.

  Зовсім недавно відкрив для себе новий серфер для американського ринку (або міжнародного) Зовсім недавно відкрив для себе новий серфер для американського ринку (або міжнародного). Використовую для нового проекту. Встановив програму просмоторщик, включаю коли є необхідність, нагромаджую хіти і потім використовую їх для показів. У процесі роботи програми, видно по яких сайтах відбуваються переходи. Цим інструментом користуються не тільки зарубіжні сеошникі просувають forbes.com , amazon.com , А й наші. Було помічено пару інформаційних порталів, так само їм не гребують сеошникі Rozetka.com.ua . Раз такі гіганти користуються таким видом просування - значить він робочий! Особисто для мене це факт! 🙂

  2. Websurf - класичний автосерфер.

  Для безкоштовних показів необхідно встановити програму просмоторщик Для безкоштовних показів необхідно встановити програму просмоторщик. Програма в автоматичному режимі переглядає сайти, а ви заробляєте кредити. Потім ці кредити використовуєте для показів (накрутки) свого сайту. Так само на сайті можна придбати кредити. За функціоналом - є можливість вказати посилання, звідки прийдуть відвідувачі на ваш сайт (перехід здійснюється по Http Referrer ), Фрази за якими будуть заходити з пошукових систем, час показу (30, 45, 60 секунд), показ тільки унікальним IP-адресами, країни, інтервал між показами.

  3. Livesurf

  Я б сказав що це майже 100% аналог попереднього Я б сказав що це майже 100% аналог попереднього. Але відрізняється деяким функціоналом, і вартість в два рази більше. За функціоналом - є можливість вказати посилання - інших браузерів використовують ваші (для власників PRO і VIP акаунтів), посилання - звідки прийдуть відвідувачі на ваш сайт (перехід здійснюється по Http Referrer ), Фрази за якими будуть заходити з пошукових систем, час показу (30, 45, 60, 75 ... до 300 секунд), кліки по конкретних елементів сторінки.

  4. Skypromotion

  Схожий принцип роботи з попередніми аналогами Схожий принцип роботи з попередніми аналогами. Є можливість вказати посилання - інших браузерів використовують ваші (для власників PRO і VIP акаунтів), регіон сайту, посилання - звідки прийдуть відвідувачі на ваш сайт (перехід здійснюється по Http Referrer ), Фрази за якими будуть заходити з пошукових систем, геотаргетинг, показ тільки унікальним IP-адресами, інтервал між показами. Реальні IP адреси. Трафік поставляється з багатьох джерел, таких як: реклама в програмному забезпеченні партнерів проекту, e-mail розсилки, соціальні мережі: vkontakte та twitter, pop-under і click-under редіректи, новинні і медійні агрегатори. Заробити на показах можна через Autodengi . Для цього необхідно встановити програму на комп'ютер і використовувати її для стабільного отримання грошей на рахунок.

  5. Userator - система просування поведінковими чинниками.

  В їхньому арсеналі інструментів є пошукове просування, посилення посилань, просування підказками, аналіз юзабіліті, соціальні фактори (робота з соц мережами, youtube та ін В їхньому арсеналі інструментів є пошукове просування, посилення посилань, просування підказками, аналіз юзабіліті, соціальні фактори (робота з соц мережами, youtube та ін.) Ціни за переходи різні, наприклад перехід з пошуку (Google або Яндекс) - 10 руб., накрутка підказок в пошуку - 2 руб., відгук (повідомлення, коментар, голосування) на сайті - 5 руб., перехід з картинок (Google або Яндекс) на сайт - 5 руб. і т.д. Встановивши програму серфер від Userator можна виконувати завдання, збирати гроші на свої проекти.

  6. Advego - сервіс завдань.

  Даний сервіс дає можливість давати завдання і заробляти на написанні статей, оглядів, переклади текстів, редактуре та способи їх усунення текстів, лайки і репости в соц Даний сервіс дає можливість давати завдання і заробляти на написанні статей, оглядів, переклади текстів, редактуре та способи їх усунення текстів, лайки і репости в соц.сетях, запрошення в групи, розміщення коментарів, Seo послуги, робота з пошуковими системами, поліпшення поведінкових факторів, розшифровка аудіо і відео, пошук інформації. В описах до завдань можна вимагати виконання конкретних дій наприклад - вимоги по IP адресою - тільки Росія або Україна, пошук сайту через пошукову систему за запитами, кількість сторінок, що переглядаються і час перебування, скріншоти потрібних сторінок і часу ... вимоги до написання сео статей - ключові фрази , кількість їх згадок, якість роботи, унікальність тексту ... Сервіс дуже зручний для багато образних робіт. Ціни в у.о. - мінімальна вартість завдання 0,025 у.о.

  Сподіваюся, дана добірка допоможе визначитися з необхідним сервісом!
  Бажаю всім успіхів!

  Накрутка відвідуваності - стусан в топ або бан?
  Накрутка відвідуваності - стусан в топ або бан?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»