Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Повне керівництво по SEO інструменти аудиту

  Коли я почав в SEO більше 6 років тому маркетинг статті був широко використовуваною технікою

  Коли я почав в SEO більше 6 років тому маркетинг статті був широко використовуваною технікою. Сьогодні така ж техніка може призвести до покарання Google, що призведе до значного скорочення органічного трафіку на веб-сайті. Цей приклад є вершиною айсберга. Токсичні посилання, дубльований вміст, сайти, які не підходять для мобільних пристроїв, та канонічні питання можуть призвести до несприятливих результатів органічного рейтингу для веб-сайту. Якщо ви працюєте в SEO або цифровому маркетингу, ви повинні бути готові до цих можливостей. Цей пост надає вам повний набір інструментів аудиту SEO, які допоможуть вам діагностувати історичні проблеми і оснастити вас правильними інструментами для майбутнього вашого сайту для успіху SEO. Давайте розпочнемо.

  1. Інструменти Google для веб-майстрів

  Інструменти для веб-майстрів повинні бути однією з перших зупинок на кожному аудит SEO. Перевірте покарання Google, проблеми індексації, відхилені мапи сайту та помилки сканування.

  2. Кричала жаба

  Screaming Frog - це інструмент, який можна використовувати для швидкої діагностики індексації, метаданих або канонічних питань на веб-сайті. Він сканує кожну сторінку веб-сайту та надає інформацію про всі ключові області сторінки. Цей інструмент є особливо корисним, якщо потрібно розробити та оцінити роботу, оскільки це дає вам розуміння:

  • Скільки сторінок на сайті
  • Скільки сторінок потребує нових або покращених метаданих
  • На яких сторінках встановлено значення no-index та no-follow
  • На яких сторінках використовується канонічний тег

  3. Ahrefs

  Ahrefs є безцінним інструментом для проведення аудитів зворотного зв'язку. У звітах з інструмента наведено списки веб-сайтів, які посилаються на веб-сайт, який ви перевіряєте. Я б рекомендував використовувати комбінацію зворотних даних від Ahrefs, Opensiteexplorer і Google Webmaster tool для проведення аудиту.

  4. Тест Google для мобільних пристроїв

  Google Mobilegeddon , як відомо, це оновлення алгоритму, що знижує рейтинг органічних результатів пошуку Google для веб-сайтів, які не оновлюються до мобільної дружньої платформи (мобільного чи адаптивного веб-сайту). Тестування Google для мобільних пристроїв надасть вашому веб-сайту оцінку мобільного користувача зі 100 і відобразить веб-сайт, як це показано на мобільних пристроях. Цей інструмент є відмінним способом продемонструвати своїм клієнтам, що їм необхідно оновити свій веб-сайт на мобільний.

  5. Copyscape

  Дубльований вміст може бути основним чинником, що не сприяє ефективності веб-сайту. Коли Google виявить дві сторінки з однаковим вмістом, вони виберуть лише одну, оригінальний видавець. Якщо веб-сайт має декілька сторінок із скопійованим вмістом, вони зможуть знайти свій органічний трафік на першій сторінці Google. Copyscape сканує веб-сайт і визначає, чи є дублікати вмісту в Інтернеті. Звіт від Copyscape допоможе вам діагностувати та виправити дубльовані проблеми з вмістом на будь-якому веб-сайті.

  6. Тест веб-сторінки

  Час завантаження веб-сторінок є фактором ранжування для Google. Тому дуже важливо, щоб ваші веб-сторінки швидко завантажувалися. Швидке час завантаження також покращить роботу користувачів, що позитивно вплине на показник переходів. Тест веб-сторінок - це інструмент, який перевіряє швидкість веб-сайтів і визначає області для підвищення продуктивності. Цей інструмент є ключовим для аудиту та оптимізації ефективності SEO.

  7. Інструмент Panguin

  Інструмент Panguin з'єднується з Google Analytics і порівнює ваші веб-сайти з органічним трафіком з оновленнями алгоритму Google, такими як Panda і Penguin. Цей інструмент є швидким і простим способом діагностики, якщо на веб-сайт негативно впливає оновлення алгоритмів.

  8. Побудований з

  Побудований з

  Перш ніж виконувати будь-яку роботу SEO, дізнайтеся, з чим будете працювати. Built_With - це інструмент, який сканує веб-сайт і повідомляє, з якою системою він побудований.

  9. Файл Htaccess і Robots

  При проведенні аудиту за допомогою SEO не залишайте нічого неперевершеного. Аналіз як файлу Htaccess, так і файлів роботів може виявити помилки, які викликають серйозні проблеми індексації.

  Htaccess

  Файл Htaccess зазвичай використовується для авторизації, аутентифікації, директив URL та керування кешем.

  Файл роботів

  Завжди перевіряйте файл роботів для директив, які блокують роботи Google від індексації веб-сайту. Один неправильний рядок коду у файлі роботів може призвести до зникнення цілого веб-сайту з видань Google.

  10. Зв'язок

  Якщо ви фріланс як SEO або цифрового маркетингу комунікації повинні бути центральними для вашого процесу. Поговоріть зі своїм клієнтом. Дізнайтеся, чи в минулому вони наймали будівельників посилань, отримуйте список всіх доменів, які вони володіють, і попросіть про повну прозорість процесу аудиту SEO. Коли всі факти будуть представлені, ви зможете помітити червоні прапори, які допоможуть вам провести дослідження SEO аудиту.

  Дізнайтеся більше про наші ступені та короткі курси:

  Ступінь бакалавра в галузі цифрових технологій і дизайну

  Ступінь бакалавра (з відзнакою) у галузі цифрових технологій, дизайну та інновацій


   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»