Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  PR-блогер: блог маркетинг, просування і реклама в блогах. Реклама товарів, послуг, брендів, персон в блогах. Нові методи просування. Тарифи на рекламу в блогах. Позиціонування продукту. Формування громадської думки.

  Сьогодні Інтернет надає широкі можливості для просування товарів, послуг, брендів або персон. Більшість рекламодавців знає лише стандартні методи: створення сайту, розкрутка в пошукових системах, банерна реклама, просування в соціальних мережах. Але всі ці види реклами мають один суттєвий недолік - вони тільки приваблюють відвідувачів до рекламованого «продукту», але не виділяють його серед конкурентів. Тому важливо ще донести до споживача унікальні якості «продукту», показати, що саме ваші товари / послуги гідні захоплення і самих похвальних відгуків.

  І з цим важливим завданням відмінно справляються блоги, які не тільки поширюють позитивні рекомендації про «продукт», а й можуть формувати громадську думку.

  У чому основна перевага реклами в блогах?
  По-перше, просування в блогах здійснюється, як правило, не у вигляді нав'язливої ​​реклами про товар, послугу, бренд або персони, а в якості довірчого ради друзям, знайомим. Така рекомендація не виглядає «рекламної» і сприймається як істина. А відповідно спонукає людей звернути увагу на просувний «продукт» або створити громадську думку в рамках поставленого завдання.
  По-друге, всі статті, відгуки або рекомендації, які публікують блогери, заносяться пошуковими системами в результати пошуку, що збільшує індекс цитованості рекламованого «продукту» і дає можливість зайняти пріоритетні позиції за ключовими словами. А це приваблює до ознайомлення з «продуктом» нових споживачів.

  «Реклама в блогах може не тільки формувати позитивний образ продукту, позиціонувати, а й змінювати громадську думку про товар, послугу, бренд або персони»
  Реклама в блогах поки маловідома широкому загалу. Це пов'язано з тим, що даний напрямок тільки завойовує свою нішу, і багато відомих pr-агентства ще не встигли перебудуватися на нові методи просування. Тому з 2010 року студія TROMEX виділила даний вид реклами в окремий проект, щоб докладно розповісти про переваги і запропонувати високий рівень проведення рекламних кампаній в сфері pr-маркетингу в Мережі.

  Приклад рекламної кампанії. .

  Завдання: розрекламувати якийсь товар «А».

  Реалізація:
  1. Складаємо маркетинговий план і стратегію поетапних дій. Розробляємо інформаційний привід і вибираємо блогерів з потрібними інтересами і націлених.
  2. Готуємо завдання, яке блогери повинні будуть виконати. У завданні просимо опублікувати текст, в якому описати переваги товару «А». Наприклад, блогер може написати, що придбав товар «А», користується ним і вважає його дуже корисним, а також рекомендує всім своїм друзям і знайомим.
  3. Просимо блогера кілька разів в тексті поставити посилання на сайт товару «А», згадати контакти для замовлення, опублікувати рекламні фото і відео матеріали.
  4. Щоб тексти не виглядали у блогерів однотипно, даємо вказівку підготувати індивідуальне вступ, висновок і написати свої власні роздуми про товар. А також просимо відповідати на коментарі, які можуть залишати читачі блогу.
  5. Розміщуємо дане завдання в 100 блогах, з читацькою аудиторією одного блогу більше 500 чоловік, щоб охопити максимум аудиторії.

  Досягається подвійний ефект:
  - аудиторія Інтернету захоплюється товаром «А» і рекомендує всім його придбати;
  - всі пошукові системи заносять дані публікації в результати пошуку, що дає можливість зайняти пріоритетні позиції за ключовими словами.

  Завдання приведена в спрощеній формі для прикладу і не обмежується тільки 5 пунктами. Про всі способи pr-реклами в блогосфері читайте в розділі « тарифи »І« приклади ».


  замовлення pr-акції в блогах. .

  У чому основна перевага реклами в блогах?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»