Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
  Новости

  PR для В2В-компаній на сучасному етапі: кейс з практики PublicityCreating

  1. PR для В2В-компаній на сучасному етапі: кейс з практики PublicityCreating

  PR для В2В-компаній на сучасному етапі: кейс з практики PublicityCreating

  PR в секторі В2В має цілий ряд особливостей, в силу специфіки діяльності В2В компаній, зокрема, обмеженою цільової аудиторії, високу питому вагу прямих контактів з нею, відсутність глобальних і / або зрозумілих широкому колу громадськості інформаційних приводів та ін. В зв'язку з цим, ефективне PR-просування В2В-компаній під силу тільки професійним структурам з великим досвідом роботи в даній сфері. Тим більше, що останнім часом PR для сектору В2В набуває нові грані, в зв'язку з розвитком соціальних мереж і цифрових технологій, в цілому.

  Як приклад - кейс з практики PublicityCreating на фармацевтичному ринку. З лютого 2013 PublicityCreatingзанімается комплексним PR-супроводом компанії "Альба Україна", яка є одним з найбільших фармдістрібьюторов в нашій країні і займає 48 позицію рейтингу вітчизняних комерційних компаній за версією журналу Forbes Україна.

  Зокрема, PublicityCreating виконує функції прес-офісу "Альба Україна". Серед завдань компанії - написання і поширення в ЗМІ прес-релізів, заміток і статей, присвячених ключовим подіям "Альба Україна", а також важливих проблем фармацевтичної галузі в цілому. Також PublicityCreating забезпечує публікацію коментарів перших осіб даного клієнта за запитами спеціалізованих і ділових ЗМІ.

  Крім традиційних напрямків, Publicity Creating розвиває інформаційний канал "Альба Україна" в Інтернет. Даний канал, зокрема, складається з нового сайту, редизайн та модернізація якого завершуються в даний момент, сторінок в соціальних мережах Facebook і Twitter, а також каналу компанії на YouTube.

  Важливим завданням PR-просування В2В-компаній, які мають тривалу історію роботи на ринку, є формування сучасного образу, а також візуалізація важливих переваг компанії і матеріалізація відгуків і рекомендацій клієнтів і партнерів. Так, в комплекс PR-просування "Альба Україна" увійшла розробка нового логотипу і фірмового стилю компанії, які б відображали статус компанії на сучасному етапі, відповідали актуальному позиціонуванню на ринку.

  Крім того, в жовтні 2013 року було створено унікальний продукт - відео-екскурсія по інноваційному складського комплексу "Альба Україна" в м Бориспіль. Відеосюжет знятий в двох версіях: скорочена - для широкої аудиторії , І повна версія -

  Також PublicityCreatingбила організована фотосесія з керівниками підприємства і проведено медіа-тренінг для ТОП-менеджменту компанії.

  Все перераховане дозволяє говорити про створення нового, сучасного і привабливого образу "Альба Україна", орієнтованого як на внутрішню, так і на зовнішню аудиторію, в тому числі, з числа європейських партнерів компанії.

  "PublicityCreating - одне з небагатьох PR-агентств в Україні, яке вміє ефективно працювати з компаніями сфери В2В. Немає складних продуктів і сфер діяльності клієнтів, є цікаві завдання і нові можливості. PR-супровід компанії" Альба Україна "- один з кращих прикладів цього нашого принципу в дії ", - зазначив Валерій Курейко, генеральний директор Publicity Creating.


   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»