Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  PR-подія, як рекламне просування бренду

  PR-подія - це масштабний захід, що служить для просування бренду з подальшою його узнаваемостью в масах. ребрендинг також відмінно вписується в межі PR-події, тільки пропонує дещо інші завдання. Отже, розглянемо деякі особливості напрямків public relations, і постараємося створити картину святкування таких заходів.

  У будь-якому із запропонованих варіантів головну роль грає PR і реклама. Сучасний світ витканий з мільярдів ниток, добре "розпіарених" організацій. Саме тому якісь бренди нам відомі більше, а інші залишаються в тіні своїх покровителів. Так влаштований наш соціум, яким керує рекламний ролик. Однак, PR - це не тільки реклама по телебаченню. Супутнім має бути поняття PR - захід. Що це означає, цікаво вам? Все досить просто. Навіть флешмоб, організований десь на площі біля величезного бігборда, приверне увагу роззяв, що проходять повз. Вони не раз прочитають інформацію на ньому, і 1/3 з них стане майбутніми клієнтами. В PR-рекламі, як на війні, всі методи хороші. Звичайно, окремою темою буде якість цієї самої реклами, але тут, як то кажуть: "під лежачий камінь вода не тече". Необхідно буде витратити не один день, щоб знайти гідного представника.

  Реклама вимагає якоїсь установки: або вона орієнтована на просування нового бренду (відкриття магазину, кафе, нової закусочної), або вона утримує статус вже відомої марки (відкриття додаткового офісу, прем'єрні покази нового автомобіля), або використовується для вдалого результату ребрендингу (зміна імені бренду). Всі три варіанти вимагають єдиного умови - професійна організація PR-події.

  PR - це аналітична і слідом управлінська діяльність, яка спрямована на вивчення ставлення суспільства до наданій послузі, організації або його бренду. Як результат - встановлення гармонійних взаємовигідних відносин, що приносять успіх функціонування бізнесу. PR просуванням займаються Релайтер, діяльність яких спрямована на просування інтересів корпорацій і персоналій. Рublic relations тісно пов'язані з пропагандою, журналістикою, рекламою, маркетингом, агітацією і менеджментом. Всі ці поняття об'єднані єдиним - освітленням того чи іншого бренду. Цікавим фактом є наявність «Чорного піару» - робота, спрямована на погіршення іміджу. Але питання це досить спірне. Деякі фахівці вважають, що погана реклама - це все одно реклама, і вона, як правило, осідає в голові набагато міцніше. Незабаром, суть її і зовсім пропадає, але назва бренду залишається в пам'яті надовго.

  Що для потрібно для гарної реклами?

  Івент-агентство високого рівня завжди зможе запропонувати вам найкращий варіант проведення вашого події, так як робота його полягає в організації вашого свята з урахуванням всіх ваших вимог і умов. Місце проведення вказується замовником заздалегідь. Представник агентства - довірена особа, відвідує його заздалегідь і визначає для себе всі нюанси і можливі складнощі, які можуть зустрітися. Адже якщо PR-подія - це відкриття нової шахти, то провести туди апаратуру і світло буде досить важко. Далі, все йде в узгодженні плану торжества. Як тільки керівництво буде задоволено ходом подій, івент-агентство починає свою роботу. Сезон, масштаб, бюджет - все грає свою роль. Але відбивається не на якості роботи, а тільки на насиченості програми. Феєрверки, шоу, артисти, музичний супровід можуть якісно позначитися в спогадах запрошених гостей. Адже щоб свято запам'яталося багатьом, про нього повинні говорити постійно. А позитивні відгуки - це завжди плюс будь-який проведеної PR-компанії.


  Читайте також:

  Що це означає, цікаво вам?
  Що для потрібно для гарної реклами?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»